• Ban
    698
    Uvisi kakve bu sad Ademi imel pripreme i v koje bu forme. Mogel bi biti vazen za konferencijsku al realne teske je za ocekivati da bumo izbacili Betisa.Facke

    Ademi općenito igra loše, ali i ne uzimajući to u obzir on nam ne može biti potrebniji od ove tri pozicije na kojima doslovno imamo rupe. Nema šanse da njega prijave iz nekih populističkih razloga.

    Osobno me nije strah Betisa. Mislim da smo do kraja kompetitivni u Konferenciji, na stranu jesenska forma.
  • sanjinlego
    3k


    Tko ti kaže da će Hoxha biti plaćen milijun+? Ničota i ostali dnovinari? Opustite se, dečki, sve je pod kontrolom!
  • Olmic
    3.6k
    ademi je visak kako god
  • Maximo
    490


    I ja mislim da ako dovedemo još lijevo krilo i uigramo se...da bi ih trebali poslati u primeru :D
  • CastAway1986
    1.4k
    nego koliko će biti plaćen? Dat će nam ga besplatno sigurno! Osim Lokosa svi ostali traže da im pretplatimo igrace
  • miro
    4.4k
    Ademi je jedan od najvećih kapetana Dinama svih vremena i njega bih prijavio za sva natjecanja, uvijek
  • NitkoBitan
    17k
    Nek se dovedu i Brekalo i Hohxa pa da smo mirni na poziciji lijevog krila barem neko vrijeme.

    Dosta je bilo raubanja igraca na svojim neprirodnim pozicijama. Tu prvenstveno mislim na Vidovica i Stojkovica kojima vise odgovara pozicija ofenzivnog veznog.

    Kaj se tice otkupa Vidovicevog ugovora osobno sam na li-la. Otkup nije jeftin a nije puno pokazao, definitivno nije za krilnu poziciju. Kad se vrate Stojkovic i Kacavenda bit cemo solidno pokriveni i u vezi.
  • emilperska
    5.4k
    Živkovic, Brodic i Brekalo ulaze na B listu kao dio nase skole (svi bili do 18.) i kao takvi ne uzimaju mjesto Japancu br.2, Ademiju i Teu..
    Dnovinari se ne razume bas u te liste, a rade klikbajt clanke ofc. Cak i zlonamjerne jer tvrde da Betis nikog ne zanima..
  • Izet Hajrović
    2k
    jel se to može tako ili je uvjet za B listu određena dobna granica koja se spominjala u medijima? Jer ako si u pravu, onda je to odlična stvar.
  • Facke
    3.6k


    Tu se slazem s tobu. Kulike oni ovu sezonu siriju gluposti o Dinamu, imaju namjeru unositi nemir , da se destabilizerame ,je uzas. A neke klube u minusu dizeju u nebesa. A kad sme dobili WestHam, Tottemhem itd onda nam se supak lizal. Pa nebi im intervju dal da me jebes. Pa nek piseju.
  • Dinaminjo
    929
    Ako sam.dobro brojao mi smo ns A listu na jesen prijavili 24 igraca, otpada ih dovoljno.
    Dakle po tome bi mogli prijaviti 4 nova.
    Ademi ce bit siguran jer Ademi
    Lijevi bek Ogi ocito
    1 krilo
    Ktc / novi stoper
  • emilperska
    5.4k
    Moj zajeb (s Uefinog pravilnika):
    "A player may be registered on List B if he is born on or after 1 January 2002 and since his 15th birthday has been eligible to play for the club concerned for any uninterrupted period of two years, or a total of three consecutive years with a maximum of one loan period to a club from the same association for a period not longer than one year. Players aged 16 may be registered on List B if they have been registered with the participating club for the previous two years without interruption"

    Po ovom Živković ide "besplatno" unutra, a Brekalo i Brodić ne.

    Bio sam uvjeren da je prije bilo da svi iz omladinskog pogona idu preko B liste. Ovo je zapravo demotivirajuće jer te osim za igrače do 21 godine, ne potiče da što više svojih projekata imaš na listi odnosno u klubu.
    Teško sranje..
  • dzis
    807
    Odustati od Brekala i Hohxa I ponuditi Perisicu 4 milje za sezone…Pa neka sve izgori
  • Peškaman
    4.2k

    Izvršili bi južnjaci državni udar hahaha
  • bongo
    842


    Koliko znam možeš prijaviti 3 nova bez obzira koliko ih je bilo prijavljenih. Jedino se može dodati još igrača sa B liste, a to su igrači iz omladinskog pogona
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions