• Mali Zeus
    12.7k
    Samo da s Brekalom ne bude problem u pregovorima s Fiorentinom tj da naši ne pretjeraju u zahtjevima. Jasno je da ne žele plaćati Brekala u potpunosti do ljeta, naći će se valjda u sredini svi.
  • Peškaman
    4.2k

    Mislim da je u većoj prednosti Dinamo tu nego Fiorentina,prema pisanju za Brekala postoje dvije opcije, ili Dinamo posudba s mogućnošću otkupa i dijeljenje plaće ili Bologna posudba do ljeta bez prava otkupa.A Brekalo je zapeo za Dinamo zbog europskog,tako da mislim da je to već gotovo,jer realno zadnja je igračeva.
    Sigurno im je bolje dijelit plaću s nama nego drzat nezadovoljnog igrača na klupi koji ti 'šteti' finsncijski.
  • Georg Koch
    4.5k
    Mi kao sto nemamo doprinos sa lijevog krila(zato nam je tako i bitno pojacanje tipa brekalo/hoxha/netko 3.), tako vec neko vrijeme nemamo ni sa desnog beka.
    Moha je ispricana prica vise puta i na Zoni i opcenito. Nije taj i gotovo.
    Rile je bio, no uvjerenja sam kako je on fizicki dosta paozadnje vrijeme u usporedbi sa svojim prijasnjim prezentacijama na rb. Nije brz, ubojit, agilan ni blizu kao prije. Zato mislim da bi i ta pozicija trebala se pojacati cim prije. Rijesit se mohe kako god i dovesti konkretnog desnog beka.
  • mali M
    5.1k
    meni ti je Rile krenuo padati kad ga se počelo stavljati na stopera. Ono je jednom bila taktički odlično riješenje za Livaju, i kasnije su ga po meni ubili sa tom pozicijom. VIše nema niti one hrabrosti niti probojnosti niti uigranosti sa krilima...
  • Crni86
    3.5k
    upravo to, jos su se na to nadovezale ozljede. Rile kad dobi kontinuitet uz kvalitetnog stopera uz sebe ce s kanekom po desnoj strani i dalje raditi dar mar.
  • Nogo
    3.6k
    Napisao sam vam za Selahija pred koji dan.
    Želi ići u ligu petice. Odbio je ići u Ameriku jer je Rijeka dobila konkretnu ponudu.
    Ako propadne to onda smo mu i mi sigurno opcija.
    U međuvremenu je promjenio i menađera (onaj koji nije došao na pregovore s Miškovićem).
  • mali M
    5.1k
    Imali smo baš nekoliko za redom loših transfernih rokova... po meni se u tih zadnjih par loših transfer politika najviše pogriješilo sa "unutarnjim rezervama" jer je to uvijek značilo kompromise i stavljanje igrača na neprirodne pozicije. Zato je jako važno da ovo odigramo pametno jer sa dovođenjem deficitarnih pozicija odmah možeš vući maksimum iz ostalih koje si do sada žrtvovao...
  • CastAway1986
    1.4k
    misliš da nema šanse da Selahi potpise recimo za tovare?
  • Bruh
    925
    ak se to dogodi bit će još fascinantnije gledati jadranski derbi
  • Ivdzo11
    4.2k
    A prema informacijama Germanijaka, Antonija Marina rado bi u svojoj momčadi vidio Zoran Zekić. Trener Osječana iznimno cijeni mladog Marina i vjeruje da bi on na OPUS Areni mogao pokazati kvalitetu, kao što je lani pokazao na posudbi u Rijeci. Ako bi dobio kontinuitet, trenerovo povjerenje... No, istovremeno očekuje se i ponuda iz inozemstva, Marin je i dalje zanimljiv tržištu, pogotovo jer će na ljeto biti slobodan igrač. Bilo je već i prošlog ljeta upita i ponuda iz jakih nogometnih liga, sad bi taj interes mogao i rasti, ne sumnjamo da će Antonio ubrzo pronaći novi klub. Pitanje je tek, kako će se Dinamo postaviti u pregovorima, hoće li mu izaći ususret i pustiti ga besplatno ili će ipak tražiti neku odštetu za tih zadnjih pola godine ugovora.
  • Ban
    698
    Vjerojatno bi se lakše nametnuo kod nas nego kod njih pored žapera. Nisam siguran koliko je on zadnji vezni za nas jer ga u Rijeci lopta dosta zaobilazi, ali ne bih imao ni ništa protiv da ga uzmemo.
  • Ban
    698
    Nek pošalju Bukvića za Zagreb i uzmu si Marina, svi sretni.
  • Nogo
    3.6k

    Vjerujem da ne pogotovo u ovom roku. Ona varijanta da im on dođe na ljeto kao Žaper isto sumnjam. Ponavljam da želi van iz naše lige u ligu petice.
  • CastAway1986
    1.4k
    ma radije mi njima Menala Marina i Kulenovica oni nama Miereza
  • Ban
    698

    Bukvić je meni najzanimljiviji igrač u Osijeku. Mrcvare ga tamo i čini mi se da Zekiću nije baš po volji. Ova trampa koju sam predložio možda uopće nije nerealna.

    Odmah u jednom dobijemo i zamjenu za Kaneka i zamjenu za Ogija. Bukvić bi nam bio odlična rotacija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions