• Mali Zeus
    12.7k
    Ovo znači da završavamo s njima ili da će se gledat da im se produži ugovor? valjda ovo prvo...Maximo

    Pa ak nisu na popisu onda sigurno prvo.
  • Maximo
    490


    Ne znam baš to da će doć i Hoxa i breks...tj nejasno mi...u smislu recimo da dođu, onda imamo 2 dobra lijeva krila ok, onda je vidović amc? kaj sa špikom? prodaja? to bi mi bilo ok...ali nisam siguran da idu u tom smjeru...kaj kad se stojković vrati, isto AMC? računa se da će baturinu prodat?
  • boem
    309
    Možda i s Brekalom pregovaraju samo do ljeta
  • mali M
    5.1k
    Sa Sosom i Mihajličenkom raskidamo ugovore, oni nisu dovoljno dobriCastAway1986

    nadam se da ovo nije točan citat. Trener koji izjavi da mu igrači nisu dovoljno dobri je stvarno loš psiholog koja je jedna od stvari koje mora imati. Pa valjda izjaviš da nisu zadovoljili ili da se nisu prilagodili našoj igri ili nogometu..
  • Crni86
    3.5k
    u pojmovima pravog dinama, Hoxha bi bio samo igrac za rotaciju. Nikako starter. Ocito ce se spika konkurirati desno jer se ne spominje nikakvo lijevonogo krilo za desnu stranu. Trenutno smo na desnoj strani na kaneku i spikicu a lijevo na nikom jer vjerujem da ce vidovic se probat nametnut na 10. A kaj se tice Stojkovica treba vidjet kakvo ce biti koljeno nakon ove ozljede. Nebi me cudilo da bude igrao samo desetku. Potrebno je napravit zdravu konkurenciju u ekipi koja ce se medusobno gurat.
  • Tongo Doumbia
    4k
    " Smatram da to nije dovoljno dobro za Dinamo ".

    Ipak mislim da se referirao na kompletan paket, od ponašanja, treniranja, izvedbi na terenu itd... a ne samo na konkretno igračke kvalitete.

    Ne mora značiti, ali meni tako djeluje.
  • Maximo
    490

    "U slučaju Ogiware, vi mediji ste se zabavljali s tim lijevim bekovima. Odugovlačilo se s Wdowikom i Mitajem oko financija i svega, a oko Ogiware smo se dogovorili u tri dana. Tako ćemo i dalje, mi nemamo vremena čekati nekoga predugo."

    ovo mi je i ok i nije u isto vrijeme...ako se upletu neki menađeri i interesi onda ok...
    ali priča da pregovaraju oko financija pa kao predugo je...to je malo bzvz
    Mislim očito po Ogiju nije da nudimo neke top cifre, pa sad ovi bi nešto više, odmah odustanemo...
    Recimo da su japanci odbili ovu prvu ponudu, šta bi odmah odustali?
    Trebalo bi pregovarat oko dobrog igrača...
  • Captain America
    17.6k
    Stojko je igrač poput Olma i u Jakirovom poimanju nogometa ne može igrati krilo, a može biti top na desetki. Kaneko, Špika, Breks i Hoxha je jako ozbiljna rotacija krilnih igrača.
  • Orc123
    7.8k
    Realno Vidovic mora ici na 10ku i tu se mora pokazati jer na krilu nece nikako opravdati ulog od 4mil eura....Baturina je na ljeto blize odlasku nego ostanku tako da...Brekala tesko da mozemo dovest osim na posudbu tako da Hoxa ima smisla. S druge strane Spikic ce biti tu zlatna rezerva i velika je razlika kad s klupe ti uđe Špika a ne Menalo, Marin ili Rukavina koji je pre zelen. Steta da se ne gleda prema Selahiju jer je i dovoljno mlad da bi bio buducnost a dovoljno kvalitetan da imamo od njega koristi sad. Nece Misko biti uvijek u ovoj formi, a Ademi blize nekoj drugoj funkciji u klubu nego novoj sezoni s momcadi. Ako i bude u ekipi bit ce tu radi autoriteta i iskustva, a i dovoljno dobar da udje s klupe i razdrma ekipu.
  • Rakovica1986
    632
    za desnog beka bi bilo idealno da se mali Mikić sad pokaže dok nema Ristovskog i Mohe.
  • CastAway1986
    1.4k
    Apsolutno se slažem za Selahija , trebalo bi ga uzeti Ademi nije na razini a Halilovicu ionako ističe ugovor a Sučić još nije ta kvaliteta za prvih 11
  • sanjinlego
    3k
    Traži se desni bek. Moharrami ide na Azijski kup, Rile nije u dobrom psihičkom stanju, nažalost.

    Dolaze nam najvažnije utakmice u HNL-u, kao i tamo neki Betis, koji s Realom igra 1:1.
  • Crni86
    3.5k
    zna li se sta za selahija?
  • Maximo
    490


    Ja bi uzeo i selahija i wakizaku...ali trebali bi se tipa i riješit Bulata za to...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions