• Mihaljević
    9.8k
    Koja si ti legenda životna
  • Nolifer
    8.1k


    Nisam ne. Svake godine sam bio negdje. Pa je sad došlo vrijeme za pauzu..

    I bilo je lijepo prisjetiti se nekih Dinamovih pobjeda uz pivicu...

    :wink:
  • Deleted User
    3
    Sretna Vam svima Nova 2024.. Da bude zdravlja, osmjeha, seksa i love. i da plavi puk bude ponosan i sretan kao prvak države opet i opet i opet :)
  • deda
    32.6k
    Dečki moji, dragi dinamovci, svima želim zdravu i uspješnu novu godinu, našem Dinamu stabilizaciju, uspostavu nove skupštine i bolje rezultate.
  • Sajla
    5.1k
    Sretna vam svima 2024. godina! Da vam djeca imaju bogate očeve i prezgodne majke :)
    Želim nam da uživamo u dobrom nogometu, da dobro izaberemo na povijesnim izborima, proslavimo nove titule i da se naprave svi potrebni koraci prema novom stadionu!
  • BBBaranja
    2.5k
    Svim ljubiteljima najvećeg kluba u državi želim sretnu i uspješnu novu 2024.g.
    DAAAJ MI SAMO POOOBJEDEE !!
  • BigZ
    466
    "Prolazi sve, sva ljeta zime sve, al nasa ljubav zar ne, nikad nece proc..."

    Sretna Nova svima!
  • Majki2111
    3.1k
    https://convertcase.net

    Vrhunska stranica ako imate problema sa svakodnevim pisanjem po tastaturi. Ja prvo slovo pišem tako da upalim lijevim prstenjakom Caps Lock, napišem prvo slovo, pa ga zgasim prstenjakom lijevim, u brzini. Često mi se desi da ostane upaljen pa mi prvo slovo bude malo pa sve ostalo veliko pa je dobar alat da konvertira rečenicu kako treba.

    Ne koristim držanje shifta.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Ja prvo slovo pišem tako da upalim lijevim prstenjakom Caps Lock, napišem prvo slovo, pa ga zgasim prstenjakom lijevim, u brzini. Često mi se desi da ostane upaljen pa mi prvo slovo bude malo pa sve ostalo veliko pa je dobar alat da konvertira rečenicu kako treba.Majki2111

    Majki ti si meni legenda. Znaci nasmijes me svaki put.Ja i dan danas ne znam da li se ti sprdas sa svime u zivotu ili si ozbiljan. Dolazim do zakljucka da si, ili natprosjecno inteligentan pa nas sve sprdas ili si natprosjecno glup.Sve u svemu nisi prosjecan kao mi nego si jedna krajnje otkvacena glava.(Moja pretpostavka je da si natrposjecno inteligentan(!)).

    Sve u svemu si jedinstven jer tvoji tekstovi su nevjerojatni kako god okrenes i zelim ti da takav budes i da tako pises i dalje! jer me stalno nasmijes.
  • Majki2111
    3.1k
    Normalan dečko sam. Upoznao sam par ljudi s foruma. Mogu ti potvrdit. Prosječan sam. Nisam glup. Daleko od toga. A ovo za convert case koristim stalno. Čista navika pisanja.
  • Matus
    129
    Jel može neki novi topic ovdje, nazovimo ga npr. Majki upoznaje svijet?
  • Brusa
    1.5k
    ne znam meni to word sam prebaci, odmah nakon što space pritisnem. Možda nešto nešto trebaš u postavkama promijeniti.
    Inače, jesi znao da ako označiš riječ ili dio teksta, sa L Shift+F3 možeš mijenjati između malih i velikih slova (sva mala, sva velika ili prvo veliko)?
  • Majki2111
    3.1k
    Ajme šou. To nisam znao.... :blush:

    Al ne radi to tu na forumu.... Ili ne radi na operi na kojoj sam trenutno... Treba vidjet.
  • Brusa
    1.5k
    u wordu radi, to znam. Za po internetu nisam siguran.
  • Matus
    129
    Dobro jutro svima, osim onima koji su na GO još ovaj tjedan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.