• Crni86
    3.5k
    Treba sirit nasu mrezu po cijelom svijetu, iskoristiti to sta je nasa skola vani brand, naci klubove partnere u razlicitim dijelovima svijeta (ovdje npr u japanu) i pokrenut partnerstvo da cemo obrazovat njihove ljude, davat nekakav support a mi onda u suprotnom mozemo koristiti njihove podatke od scoutinga, pravo nekog prvokupa i slicno… Svakako npr Mikic je legenda kod njih, njega postavit kao naseg covjeka u taj klub. Slicno napravit i u africi te australiji.
  • Benito
    823
    bolje Japanci nego Nepalci
  • blue heart 72
    1.7k
    Evo da prenesem u par crtica kaj je napisal poznanik iz Japana. Najprije da se i u Japanu piše o dobrim nastupima Kaneka u našem dresu, kao i o našem interesu za Ogiwaru. Kaj se samog Ogiware tiče, piše da se radi o dosta agresivnom i prodornom igraču, koji zna ponekad imati koji trenutak dekoncentracije u obrambenim zadaćama, ali sve u svemu je vrlo solidan igrač.
  • Maximo
    490


    Da,gledao sam sazetak jedne tekme di je imo assist, ali također napravio potpuno nepotreban i nesmotren penal, malo me podsjetio na moharamija tu...
  • wolfgang14
    1.4k
    Jbt tu kod nas se i dalje ne zna kada počinje prijelazni rok. Index piše od 18.1. do 15.2. a SN piše da je od 7.1. do 6.2.
  • marcio amoroso
    36.4k
    To je apsolutno nebitno. Potpisati igrača možeš i danas bez problema. Prijelazni rok je samo bitan za registraciju igrača.
  • Mihaljević
    9.8k
    Potpisati igrača se može cijele godine, ali registrirat se može do 15.2.
  • plavac173
    2.6k
    18. 18.1 krece u hrvatskoj.
  • IceMan
    2k
    Pa dobro, realno što se tiče Japanca (ako dođe),sama činjenica da su ga htjeli mnogi klubovi a mi smo bili najbrži ipak nešto govori o tom igraču.

    Čovjek ne može biti lošiji od trenutnih lijevih bekova, čak i unazad nekoliko godina tak da sigurno pozdravljam činjenicu da bi došao, još ako je zicer posao s posudbom uz mogućnost kupnje (nije skup) ne vidim kak bi to mogao biti loš posao za nas.

    Nama treba neki kapitalac prema napred (Brekalo) i nadam se neki napadač jer ne mislim da bu bio Brodić ili Kule “taj”…

    Uz malog Živkovića (kraj KTC-a) otraga, vjerojatno uz povrtak Čavline na gol (prije sam za Čavlinu nego za Grbića) ja bi bio sretan s takvim raspletom prijelaznog roka.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Čovjek ne može biti lošiji od trenutnih lijevih bekovaIceMan

    To smo govorili i za zadnjih pet lijevih bekova pa svaki put shvatiš da ipak može i gore.
  • IceMan
    2k

    Pa realno sad, nakon Leovca neznaš ko je bio gori a ko bolji.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Da, jednako loši ili lošiji, zato sada treba smanjiti očekivanja. :grin:
  • IceMan
    2k

    Pa ne očekujem ništ posebno…

    Samo kažem da ne može biti loš posao za Dinamo jer nije skup, ne kupujemo ga kao Štefulja, Bočkaja za velke novce… a ako je na meti nekoliko klubova onda valjda i nije tolko loš. A ako bude neće biti naš :)
  • wolfgang14
    1.4k
    Škoti kvare Dinamu ključan posao?
    Japanski mediji danas javljaju da je škotski Aberdeen zainteresiran za Takuyu Ogiwaru, lijevog beka Urawa Red Diamondsa, za kojeg se ranije pisalo da je sve dogovorio s Dinamom. Dinamo će, kako smo ranije doznali, Ogiwaru dovesti na posudbu do kraja sezone i to će platiti oko 200.000 eura uz opciju otkupa njegova ugovora na ljeto za pola milijuna eura. Ogiwara je u prošloj sezoni odigrao 41 utakmicu za Urawu u svim natjecanjima i upisao jedan gol i tri asistencije. Tek ostaje za vidjeti kako interes Aberdeena utječe na ovaj posao.

    -izvor imbex
  • Facke
    3.6k


    Uhh a je Imbexu za verovati. Cisti clickbait. Cudne da nisu neke za Hajduka objavili ipak im je te najomiljenni klub.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions