• Mrvica
    3.9k
    Žena je kod svojih u Sarajevu i kod njih se osjetilo dosta, 5.4 u Zenici.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Moguće da se aktivirao onaj banjalučki rasjed

    Jakir se trese ko banjaluka 65.
  • NORTE
    11.4k
    Auu kako nas je zatreslo nabrzaka..jeste vi ljudi osjetili što?BBBaranja
    U Zagrebu ništa.
    Dosta mi je već bilo za cijeli život.
  • Noel
    6.1k
    Banjalucki i Petrinjski rasjed su spojeni kolko se sjećam po nekoj liniji pričali su to Kuk i ekipa.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    sad će kuk imat posla napokon eto ga po dnevnicima
  • Jurki
    11.7k
    sad će kuk imat posla napokon eto ga po dnevnicimaDoktor Kunić

    Nek mu daju placu, samo da ne treba raditi.
  • plavac173
    2.6k
    [img]http://IMG-2422.jpg
  • Kepec
    5.5k
    Zadnji dan ove godine. Zasigurno godina koja će se pamtiti zbog mnogih stvari, što zbog Europe, prventsva, stvari van terena.
    Rolerkoster u svim pogledima, ne znam je li treba žaliti za ovom godinom ili biti sretan jer nas je razbudila, prekinula monotonost.
    Tko zna gdje ću biti za novu pa vam sada svima čestitam i želim sretnu novu 2024. Lako za žene, novce i sreću, s obzirom da je ovo Zona Dinamo, želim vam (nam) svima puno proslava pobjede, novu titulu i trofeje, prolaz protiv španjolaca, puno novih grafita i veselja vezana uz Dinamo.
    Treba izdržati još 3 tjedna, a onda opet kreće Kranjča, Pula, Maksimir...
    Daj mi samo pobjede!
  • Jurki
    11.7k
    Dosel doma lagano pod parom..nakon rucka citam kaj se pise.. a na radiju.. kosulja plava..
    AJMOOOOO
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Pozdrav braćo, sinoć se radovao prvoj nedelju slobodnoj u 12.mjesecu . Danas morao ipak na posao. Naređenje odozgo. Pa svima koji kažu da je danska najsretnija zemlja i da ovdje nemoze Ko kod nas, lažu hehe. Ali sad lagano Kanekov crni dres što sam dobio od obitelji, supruge i djece, lagano pivce. Sretan čitam novosti, novi japanac nadam se. Da vam svima poželim sretnu novu godinu dok me nije oborilo. Sve najbolje i novu titulu vam želi Dudo
  • Jurki
    11.7k


    I onda nebus pil.
  • Mrvica
    3.9k
    Neki od nas provode noćnu smjenu za doček, ali eto tako nam grah pao. Ekipa unaprijed da vam zaželim sretnu novu godinu, al nek bude cijela godina sretna! Ova je prošla turbulentno, ali bit će bolje nadam se! Još jednom sretna nova godina vama i vašim obiteljima od srca!
  • Bosskovitz
    11.7k
    U zadnjim trzajima trezvenosti na Cvjetnom, sretna vam svima Nova i neka nam bude legendarna!
  • cron1ck
    1.7k
    Prvi put za Novu u prelijepom Zagrebu i sviđa mi se jako što se od jutro skoro prije vani po kafićima, mislim na Cvjetni. Ne znam jel to samo ove godine jer je toplo ili je tako svake godine, ali jako mi se sviđa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.