• IstokKa96
    671
    @Common Sense sve 5, vaši argumenti stoje i u globalu ih takodjer prihvacam, ali zelim reci da teorerski postoji najgora moguca opcija: posaljemo Maxa na posudbu, on recimo iz xy razloga potone i ne izbori se za povratak, povucemo mladog Zivkovica i 'izgubimo' ga ili izgori u prvoj i postane cimer Rukavini na klupi ili se ne uspije izboriti za prvu jer se odlucimo za iskusne Perica ili Perkovica i onda u ljeto imamo pocetne polozaje i trazimo 3.opciju ili na trzistu ili iz popularnih unutarnjih rezervi :wink:

    Mozda sam pretjerao u duljini teksta, ali vjerujem da smo se razumijeli.

    P.S. KTC nije trebao ni odlaziti jer je najbolji strani stoper koji je igrao u Dinamu u HNL-u.
  • plavac173
    2.6k
    Sve pet ali koliko vidim taj Japanac je u samo 44% utakmica igrao u prvih 11, nije mi jasno.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ovi su i za Takura među prvim objavili, zar ne?
  • IstokKa96
    671
    Taravel je imao i tesku ozljedu u periodu kod nas, po sjecanju bih rekao ligamente/meniskus pa je bio 'pola-pola' igranje-oporavak...
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Los start je imao i Sigali pa je poslije bio kapetan. Taravel je dio obrane koja je pobjedila Arsenal. Kazem ja, Ramos ili nista. Da dodam i Lauritsena na listu losih startova.
  • plavac173
    2.6k
    Hoxha o mogucem transferu i ostalom:


    Zna se da je u igri za vaše dovođenje zagrebački Dinamo, zagrijao se i mađarski velikan Ferencvaroš koji nema problema s novcem, a tu su još neki inozemni klubovi.
    Jeste li spremni za veliki transfer?

    - Naravno, nadam se!

    Možete li pomoći Dinamu, i na koji način?

    - Ne želim pričati o tome jer ne znam ništa. Ostavio sam svom agentu da obavi svoj posao...

    Mislite li da ste vrijedni dva milijuna eura, koliko navodno Slaven Belupo traži za vas?

    - S obzirom na to da smo kao momčad popravili svoje igre i rezultate, te da je to došlo do izražaja i u mojim nastupima, mislim da moja kvaliteta vrijedi toliko.

    U Hrvatskoj se vodi velika borba za naslov prvaka. Tko će na kraju podići trofej?

    Mislim da će se Dinamo i Hajduk boriti do kraja sezone.

    A koji vam je branič u hrvatskom prvenstvu izazvao najviše problema?

    - Stefan Ristovski.
  • plavac173
    2.6k
    Evo da ne dajete klikove sn-u
  • Mihaljević
    9.8k
    Ovi su i za Takura među prvim objavili, zar ne?Mlađi referent
    Da čini mi se da je on nizozemski savjetnik za japansko tržište ili tako nešto, vjerujem da je ovo 100% istina. Za Kaneka je objavio među prvima.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Eto dogovara se a nista se ne pise. Kladim se da se radi na pojacanjima ali ne curi toliko tko i kad, uostalom prijelazni rok tek krece, nadam se da ce u Rovinj odvesti neke prinove a tipa Brekalo neka se prikljuci kad god.
  • Jurki
    11.7k
    Po tome je lijevi bek rijesen, jos Brekalo i eventualno RB. Napravit dobre pripreme.. i zgazit ovu farmersku ligu.
  • Izet Hajrović
    2k
    mislim da tog igrača nitko niti na Zoni nije spomenuo u temi "Scout služba" tako da sam iznimno skeptičan. Statistika mi ne izgleda obečavajuće, prema TM vrijedi 650k. Ako je to najbolje što možemo pronaći ili dovesti na najdeficitarnijoj poziciji posljednjih 5 godina, onda se stvarno trebamo svi zabrinuti. Shvaćam poantu da smo svi oduševljeni Kanekom i većina bi htjela igrače s tog tržišta, čini se da su se u upravi isto okrenuli tom tržištu, ali toga se bojim. Nisu Japanci u svemu najbolji, zna se u čemu su dobri, dobri su na krilnim pozicijama i u vezi eventualno, barem su takvi igrači ostavili najbolji dojam u Europi i to je logično jer nisu fizički dominantni pa mogu puno napraviti na tehniku i brzinu, ali jednostavno nisu najbolji na stoperskim pozicijama, bekovskim, vratarskoj, itd. Slična je situacija kod nas, zna se da ne proizvodimo krila i vanserijske napadače i bekove, ali smo zato među najboljima u vezi i na stoperskim pozicijama. Ukratko, ako već tražimo pojačanja po Japanu, onda se trebamo fokusirati na krila i veznjake.

    Edit: Pogledao sam video i mislim da je Ogirawa Roberto Carlos za Ljubičića. Moja greška što sam prvo sudio samo prema statistici. Volio bih da dođe, ali svakako ne bih toliko riskirao da nam bude prvi lijevi bek, neka dođe i neko provjerenije ime pa neka se izbori onaj koji je bolji, ionako nemamo niti jednog pravog lijevog beka.
  • Nino Bule
    13.4k
    Meni ovo izgleda ko rotacijski igrac, mozda traze dva lijeva beka
  • Peškaman
    4.2k
    Je li ima tko da prati japansku ligu,kakav je Ogirawa?
  • plavac173
    2.6k
    Tu je spomenut Ogirawa
  • Peškaman
    4.2k
    Momci,meni se ovo čini kao zamjena za desnog beka,pogledao sam malo i momak je na nedavno odigranom svjetskom kupu klubova protiv Ahlya i Man Citya igrao na poziciji Rileta,tj ulazio je s klupe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions