• mali M
    3.8k
    I kaže čovjek bez pardona: "nisam se ja sa nikime tu zaratio!" :rofl: :rofl: :rofl:
  • austrijanac
    2.8k
    Nadi djevojku koja ce te volit kao Plavac Jakira.
  • emilperska
    3.7k
    Covjek je u manjini, a ne uvažava drugo misljenje. Valjda misli da je to politicka kampanja, pa cemo se sad svi preobratit i zavolit "Profu"
  • plavac173
    2.6k
    Kako ne uvazavam tuđa misljenja? Mrzim kad se pred kraj ukljucis a ne citas pocetak di sam napisao da svacije misljenje postujem i sve mogu prihvatit al ne mogu pljuvanje po treneru ili igracima, kao na primjer sto ti pljujes sa "Yakir, istocnimostarac, bosanac"... To nije nista drugo nego pljuvanje
    A potpuno je drugo necije misljenje da je los i da treba otkaz dobit, kada bi se u svijetu svi slagali sa necim svijet bi bio dosadan, a trece pljuvanje.

    Dao Bog da Jakirovic otkaz dobio i da dodje netko tko ce HNL osvojit, meni svejedno, samo da ga taj osvoji.
  • wolfgang14
    1.1k
    plavac izvoli mrzit Jakira, odkud ti pravo imat svoje misljenje i branit dinamovog trenera. Moze te sram bit!
  • plavac173
    2.6k
    Doslovno ono :rofl: :rofl: :rofl:
  • wolfgang14
    1.1k
    Mene zanima ovi koji su protiv Jakira a ližu jajca Šimiću oćete branit Jakira ako pojačanja budu užasna kao što ste šimića branili? Da ga je Vlatka blokirala itd. Ili ćete svu krivicu bacit na Jakira?

    Da se razumijemo odma na početku, prije nego me se krene nazivat plaćenikom. Nisam najzadovoljniji sa Jakirom, ali smatram da kad smo već do ovdje došli da mu treba dat još 1-2 kola da se dokaže. Nemam ništa protiv Šimića osim što mu je stari komunjara. Samo iznosim svoje mišljenje. Bit će zanimljiv eksperiment ako prijelazni rok bude užasan. Zanima me koga će navijači krivit
  • austrijanac
    2.8k
    Ma dragi plavac, ne čitam ovu temu detaljno samo radi tebi iskreno jer ti se svaki argument svede na "nismo mogli bolje u tom trenu od Jakira" i "otišli su mu stožerni igrači".


    1. Mogli smo puno bolje, za početak si mogao ostavit trenera koji se nije osramotio u Sloveniji. Ili trenera koji se ne liže sa braćom.


    2. Da, otišli su stožerni igrači, ali i dalje imaš momčad koja ne smije bit na -7 i ne smije strepit do zadnjeg kola za KL.

    3. 24 tekme, mi još nemamo korner uigran. Kamoli nešto ozbiljnije.


    Ali dobro, tvoje je pravo da ga braniš, kao i moje da ga kritiziram. Forum je forum.
  • emilperska
    3.7k
    Mislio da ce tema o trenerčini biti mrtva do 23.1.
    Ono gori sve kao da je opet izgubio od Hajduka, a ne puknuo na gol.. :rofl:
  • Mihaljević
    8.5k
    Puna podrška Profi.
  • plavac173
    2.6k
    Dragi austrijanac, ja ne znam sta ti ocekujes, da pisem neke romane? Napisao sam zasto mislim da je polusezona bila takva kakva je i argumentirao sam to, i to je to od mene, a ta 3 argumenta nisu mala vec ogromna. To sto trazis nesto vise je tvoja stvar.
    Ono sta prigovarate Jakiru te "sitnice", prigovarali smo svi i Biscanu zadnjih par tekmi sa puno boljim igracima, AEK je samo prelilo casu pa je morao otkaz dobit.

    1. Vec vidim kako rasproznajes trenera, po tom jel se "lize" sa bracom ili ne a ne onako kako bi trebao tako da je komentiranje oko njega s tobom uzaludno jer ces se opet vratiti na to.

    Slazem se sa tim na kraju
  • austrijanac
    2.8k
    A jesi mi odgovorio.

    I nebudi slijep, čovjek je, privatno i javno, veliki prijatelj dotičnih.

    Nije to tajna.
  • plavac173
    2.6k
    Pa ja stvarno nemam sta odgovorit osim ona 3 argumenta, samo mozes dodatno odgovorit i ja opet na to pa da razvucem, a sve se svodi na ta 3: odlazak stozernih igraca, ocajan prijelazni rok nakon toga i dvorske bitke. I to je to od mene zasto njega "branim", i jer znam sta je radio u bivsim klubovima ( naravno ni jedan nije razina Dinama) ali je Rijeku poslije priprema i prijelaznok roka malo reci ozivio i doveo igrace koji su zavrsili u repki i koje trazi cijeli hnl i sire..

    A za to dolje, iskreno me ne zanima dok god on radi svoj posao kako treba i dok to ne istice javno.. Dobio je podrsku navijaca na treningu onda tako da. Dan danas imamo puno vece supkolisce mamica u klubu poput vlatkice pa ono
  • Brusa
    952
    ja ću kriviti upravu i Jakirovića. Šimića nisam krivio jer sam cijelo njegovo vrijeme u klubu imao dojam da mu uprava baca klipove pod noge i čekaju da ga se riješe, a Jakirović, moj je dojam ima podršku uprave.
  • Tom Hanks
    2.7k
    dok to ne istice javnoplavac173

    Jesi ti od jučer?Vrati se koju stranicu pa pročitaj opet rečenicu koju sam stavio ovdje

    I da,ne radi posao kako treba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.