• plavac173
    2.6k
    Biscan bi imao bolje rezultate ? :rofl: Sa onakvom energijom i pristupom sigurno da ne.

    I nije postojalo bolje ime koje se moglo dovest osim Jakirovica u tom trenutku, tko kaze suprotno laze sam sebe, kraj osmog mjeseca ispao si iz LP, krenula sezona uveliko, svi su odradili pripreme prijelazne rokove... Mogao si Damira Krznara povuc evantualno
  • jedan u nizu
    6.7k

    ekipa pod biscanom je izgledala puno bolje nego sad. Nije da su bili avion za sve, naravno da ne, ali su bili avion za sadasnju igru.
    I ne, nemoj mi opet spominjati da je imao livija,sutala i ivanuseca.
    Svi ostali igraci su izgledali bolje i igrali bolje i bili su na razini svojih mogucnosti ili blizu njih. Igrali su bolje, igrali su sa vecom zeljom, imalu si ovdje popularne automatizme i igrali su na pobjedu cijelu tekmu.

    Ekipa sada se gasi/pali svakih 45min. Malo odigra dobro, malo katastrofalno. Pa 5 utajmica katastrofalno, pa jedno poluvrijeme dobro, pa onda opet lose.
    Prilike nemamo, sanse ne stvaramo. Imamo 70% posjeda ali imamo 1 udarac u okvir gola, i 4 van okvira. To je samo dokaz da su igraci kvalitetni (ili kvalitetniji od drugih) ali da ne dolaze do svojih mogucnosti.
    Nijedan igrac nije napredovao pod Jakirom osim Kaneka, a on je napredovao jer je iskoristio svoju prililu, prije toga je trunuo na klupi. Igra nema nijedan automatizam. Ekipa ne igra na pobjedu, kao da nemaju zelje igrati, napadati. Nemaju ideja, nitko se ne otvara, nitko se ne nudi igracu koji drzi loptu, nitko ne napda prostor. Igramo na pasove itrazimo pogreske protivnika. Igramo na cistu fizikaliju ili genijalnost Petkovica ili Baturine.
    I sto je najgore, s vremenom to izgleda sve losije. Jos u pocetku je izgledalo donekle ok, sa nadom da ce se popraviti kako trener to uigra, ali zapravo je sve samo losije. Nije toliko do igraca, koliko je do trenera. Ako je do igraca, trener je tu glavni odgovorni jer bi on trebao tu motivirati igraca,ili ga poslati na klupu, kazniti, izvuci iz njega najbolje. Jer to rade svi treneri na svijetu.
    Tko jos drzi igraca u prvoj nakon sto 2 mjeseca igra lose. HALO, 2 MJESECA! I ti igraci su nezamijenjivi. A igrace koji ih mogu zamijeniti mijenja nakon 45min i zapravo solidne partije.

    Siguran sam da su igraci nemotivirani i nezainteresirani koliko bi bili kod drugih trenera. Kako bi netko bio motiviran kada je zacementiran u prvoj kako god igrao. Kako netko moze biti motiviran kada konacno dobije priliku i bude zamijenjen nakon 45min dobre igre i nakon toga je dva mjeseca na klupi?
    Kako netko moze biti motiviran kada trener nakon svake tekme nade drugog krivca? Ili kad trener protiv jednog rudes vice sucu da svira kraj?
    Ovo nije Istra ili Belupo da ti to bude motivacija, ovo je jebeni dinamo. ako cemo na rudesu traziti kraj cemu onda trud? cemu trud ako ti trener igra na nulu i cuvanje rezultata protiv rudesa?

    Pa jedan Biscan je imao ogroman autoritet u svlacionici. Covjek nakon ispadanja od AEKa dode u slvacionu i emotivno ubijen se ispricava igracima jer je on kriv i jer im je on ukrao snove. Hej, znas kakav to utjecaj ima na igrace? Ili mozda preferiras trrenera koji nakon poraza od Balkanija okrivi 7 razlicith igraca i krivi ih jer nisu razumjeli igru?
    Daj mi Biscana i njegovu energiju i pristup milijardu puta prije nego Jakira sa svojim demagogijama, izlikama i krivnjama drugih.

    I boli me kurac sto su otisli Sutalo, Livi i Ivanusec. Odlazili su prije i Dudu, Modric, Corluka. Odlazili su Olmo i Gvardiol. Odlazili su i Soudani i Fernandes i Ibanez. Odlazili su svi koji su bili stozerni igraci. I Dinamo je svejedno gazio ligu. Za europu se smanji konkurentnost dok se novi igraci na uigraju i dok se ne nepravi smjena. Ali u HNLu smo i dalje gazili i dominirali.
    Ne ocekujem igrati LP sa ovakvim kadrom i pobijedivati Chelsea i Totenham. Ali i sa triput slabijim kadrom ocekujem da gazimo Astanu, Balkani, Rudes i Goricu sa 5 golova razlike. Nema izlike u odlascima igraca.
  • plavac173
    2.6k
    Bolila me glava dok sam ovo citao... Vidis covjece sta si ti sve ispisao, kao da nas vodi Gabriel Rukavina sa 19 godina i kao da je sve crno, pa kako je onda taj covjek jos na klupi Dinama??? Kako ga mediji, javnost nisu razapeli?? Nitko nije osim nas navijaca Dinama, a kad pogledas kakve gluparije si ti nalupao covjek bi rekao da smo na dnu ljestive a ne sa osiguranim proljecem u europi i sa dobijene 2 zaostale na -1 od hajduka uz jos jedan derbi...

    Kad vec pricas o udarcima i da ih imamo po 5 na utakmici, izvoli zadnje utakmice...
    hajduk - 10
    Balkani - 15
    Rudes - 14
    Slaven Belupo - 11
    Astana - 23
    Osijek- 11
    Rijeka - 10
    ....

    I ne zanima me jel tebe boli "kurac" kako kazes jesu otisli stozerni igraci ali to je cinjenica, usporedjujes Dinamo koji je bio pun samopouzdanja i u naletu pogotovo poslije osvojenog superkupa, sa svim igracima u formi, plus sa Livakovicem, Sutalom, Ivanusecom, ne mozes mjeriti to. Uvijek su odlazili igraci i uvijek ce odlaziti ali nikada nije otislo ovoliko stozernih igraca ODJEDNOM plus se odradi najgori prijelazni rok ikad i to kad ti treba najbolji, a uz to iznad glave citas dvorske bitke o dinamu i citas dal onaj tko zeli preuzet dinamo dal mu je stalo do kluba ili ne... Koga bi doveo osim Jakirovica u tom trenutku? Nije postojalo bolje trenersko ime od njega za dovesti u tom trenutku, tko kaze suprotno laze sam sebe.
  • Brusa
    971
    ti si stari sigurno Jakirović ili te on plaća, kako je netko napisao! :grin: Niti jedan jedini post o njemu koji je netko drugi napisao nisi propustio da ustaneš u njegovu obranu.
  • plavac173
    2.6k
    Ne stajem ja u niciju obranu, vec sam napisao daBog da dobio otkaz i da netko drugi osvojio hnl, potpuno mi je svejedno, samo sam misljenje da je on taj. I samo stojim na zemlji i svjestan sam da je ovo Dinamo i HNL i da ne mozes dovesti Kloppa, a i sa njim bi odredjenja kolicina ljudi bila nezadovoljna ako ne zabije Belupu 8 golova.
    I prati malo pa ces vidjet da odgovaram samo na postove od nekoga tko meni odgovori, samo sta on opet vrati pa se razduži :wink:
  • jedan u nizu
    6.7k
    Kad vec pricas o udarcima i da ih imamo po 5 na utakmici, izvoli zadnje utakmice...
    hajduk - 10
    Balkani - 15
    Rudes - 14
    Slaven Belupo - 11
    Astana - 23
    Osijek- 11
    Rijeka - 10
    plavac173

    ja ne znam gdje ti izvlacis te podatke ali evo budem ih ispravio. Da, pretjerano je reci 5 suteva. Ali recimo od 9 suteva Hajduku koliko ih je bilo smislenih ili nesto? a da su iz smislenog napada, akcije, da su bili opasni, a da nisu tu samo da se ubaci statistika. Ajmo onda ubaciti i velike prilike, pa da vidimo kakvi su ti sutevi bili.
    Idemo redom

    Hajduk, 9 udaraca, 2 u okvir. velike prilike 1
    Balkani 15-8-6
    Rudes 13-5-2
    Slaven 15-8-2
    Astana 22-9-2
    Osijek 15-5-2
    Rijeka 11-8-4
    Viktorija 12-3-0

    znaci mi u 8 utakmica imamo 112 udaraca, od kojih u okvir 40. A ukupno kreiranih velikih prilika 19.
    19 velikih prilika u 8 utakmica, znaci po utakmici 2.3 velike prilike. I to u utakmicama gdje smo u 5 utakmica bili ogromni favoriti, a u 2 utakmice blagi favoriti, a u jednoj u egalu. U utakmicama u kojima imamo skor od 5-2-1. Mi u tim utakmicama imamo 2.3 velike prike po utakmice.


    Pitas zasto Jakir nije bivsi? Pa svi znaju zbog uprave i trenutne situacije oko upravljanja.Imali su zrtvenu janjad za svoju nesposobnost, Biscana i Simica. Sada imaju alibi iza kojeg ce se skrivati jos neko vrijeme. Da nije bilo previranja po upravi i vlasti kluba, da nije bilo govora o statutu i navijacima, Jakir bi vec 3 puta dobio otkaz.

    U tom trenutku je bilo ok njega dovesti. Ali nakon 3 mjeseca uzasno lose igre i rezultata trebalo je mijenjati. Bilo koga, vidi se da ne ide, pa idemo probati sa drugim. Tako se radilo i prije, i svaki put su novi treneri barem neko vrijeme bili malo bolji, a na ocajni kao Jakir. U tom trenutku je Bjelica bio slobodan, u Zagrebu.
    Covjek je dosao, doveo no name igrace i od njih u startu napravio masinu od kluba. Gazili su sve. Nije imao puno reprezentativaca, osvajace srebra i bronce na SP, nije imao Gvardiola i Olma u primeu kod nas, imao je juniore i no name igrace. Nije trazio izlike da mu nisu doveli pojacanja vrijedne 20mil eura, nije svaku tekmu morao okriviti nekog drugog ili svog prethodnika.
  • Jaro
    6k
    ne treba nam Klopp kad se Yakir samoproglasio CroKloppom.
  • Noel
    4.3k
    Ima pripreme, ima mir u svlačionici, po njegovom i podršku igrača. Ne bude li pomaka u igri odma u prvoj tekmi sa Lokomotivom ,otkaz bez obzira na rezultat.. U toj utakmici momčad mora izgledat sa potpisom trenera. Nema alibija nakon toga.. Do tad..
  • plavac173
    2.6k
    E da, upravo zbog takvih kao ti je hajduk sve ove godine bio di i je (jedan od razloga). Ne ide u prva 2 mjeseca mijenjaj, i tako u krug dok ne dodje pravi, pa covjece trebas dat treneru sansu i pokazat mu da vjerujes u njega, isto kao i igracima da zna da mu vjerujes i da ce dobit jos priliku ako zajebe nesto... Samo zahvaljujem Bogu jer nemamo takvu politiku kao sto hajduk ima i kakvu bi ti volio imat...
    Cekaj ti bi doveo Bjelicu, a isti taj Bjelica je srao po Dinamu, govorio da smo korumpiran klub itd...
    Jer zasto ne, zasto ne dati otkaz Jakiru i dovest Igora Jovicevica u sred sezone u ovakvim sranjima i ako ne bude imao 7/7 opet promijenit trenera, jer zasto da ne jel da..
  • plavac173
    2.6k
    Cestitke, to si sam smislio ili ti netko pomogao :lol:
  • plavac173
    2.6k
    Tocno tako, poslije toga otkaz
  • jedan u nizu
    6.7k
    pa covjece trebas dat treneru sansu i pokazat mu da vjerujes u njega, isto kao i igracima da zna da mu vjerujes i da ce dobit jos priliku ako zajebe nesto..plavac173

    cinjenica je da je jakir dobio priliku, i to 23/24 njih. I sto je dobio, samo losiji dinamo i losiju igru. Sjebo je sto se moglo sjebat.
    Zasto onda nije dao igracima priliku?

    btw bjelica je srao po korumpiranosti kako kazes. Znaci ti tvrdis da dinamo nije korumpiran? ili bio tada? Dinamova uprava i financijska politika je bajna i ako neko sere po tome je izdajica? Joj daj molim te
    .

    Btw dinamo je promijenio 26 trenera od 2005 godine.
    Hajduk je promijenio 30 trenera u istom razdoblju.
    I ti tvrdis da mi nemamo istu strategiju?
    Nemoj mi to usporedivati sa Hajdukom jer smo ocito isti u tome, samo razlika je sto je dinamo osvojio 17 od 18 titula u tom razdoblju, igrao 6 skupina lige prvaka, 9 skupina europske lige i jednu konferencijske, te je prosao u cak 3 europska proljeca.
    Sta je Hajduk osvojio?
  • plavac173
    2.6k
    "Samo lošiju"... Pa, evo kao papagaj ponavljam ali kad ne zelis procitat, otisli su oni koji su otisli, i ne znas sta bi bilo da je Klopp dosao, bi li isto sve u govnima bilo ili ne, dosao je u previse oslabljeni Dinamo naspram onog kojeg je Biscan imao, sitna razlika jel da, pogotovo kad ti uprava odradi najgori prijelazni rok ikada.

    Ne znam gdje si te podatke izvukao, ali je cinjenica da hajduk promijeni bar 3 trenera kroz sezonu a Dinamo ne, osim od odlaska Bjelice kad se lutalo sa trenerima a ni tad nismo kao oni. I ne zanima me hajduk uopce, cinjenica je da trenere cesto mijenjat nije dobra stvar, ne znam dal je to uopce i vrijedno spomena.
  • jedan u nizu
    6.7k

    kaze covjek nekome da se ponavlja kao papagaj a ne zna argumentirati svoje stavove.
    Izvuce covjek neku statistiku koja je stura i nedorecena kao argument, a onda kad mu osporis taj argument on ti kaze da se ponavljas kao papagaj, a on ne zna srociti post bez da napise da su otisli stozerni igraci.

    Te podatke sam izvukao sa interneta. Ono sto i ti koristis da bi tipkao po forumu, pa mozes i sam naci dinamove trenere kroz povijest.

    Kaze covjek ne zanima me Hajduk uopce a prethodni post ubacuje Hajduk u pricu i usporeduje nas.

    Kaze covjek ovo (najjace mi je ovo), evo citiram:
    Ne znam gdje si te podatke izvukao, ali je cinjenica da hajduk promijeni bar 3 trenera kroz sezonu a Dinamo ne,plavac173

    i onda u nstavku te iste recenice kaze ovo:
    osim od odlaska Bjelice kad se lutalo sa trenerima a ni tad nismo kao oni.plavac173


    covjek sam sebi pobije argument u jednoj recenici.

    Sad ti meni reci na koji nacin da covjek ima iole razumnu raspravu sa tobom, kad se ti ne mozes raspraiti bez da navuces lose vibracije od vecine foruma?
    I ne, nije zbog tvog branjenja Jakira. Ima ovdje jos ljudi koji zauzimaju njegovu stranu i sa njima se svi nromalno raspravljaju. A jedino tebi vise ljudi pise kako nema smisla raspravljati i da ne znas osnove kulture i da samo prozivas ljude koji nemaju tvoje misljenje, dok istovremeno govoris da drugi ljudi prozivaju tebe zbog drugacijeg misljenja.

    Evo ja se stvarno vise necu raspravljati s tobom. Vec sam to i ranije pisao i sve ali vrag mi neda mira.
    Ali vise nemam razloga da citam ili komentiram tvoje upise.

    p.s. admini da li postoji opcija blokiranja nekog clana foruma kako ne bi vidio njegove upise? :D
    olaksalo bi mi zivot. Neka netko napise da sam bezobrazan ili da podjebavam, ali evo rekao sam ono sto vecina ljudi koji su raspravljali sa plavcem zapravo i misli.

    hvalalepabok
  • plavac173
    2.6k
    Poslijedna poruka, redom...
    Kako ja nisam argumentirao svoje stavove? Napisao sam ti ono sta mislim, samo to sta ti izvlacis iz toga dodatno na koje ja "moram odgovorit". Moj glavni argument je odlazak stozernih igraca i odradjen najgori prijelazni rok ikad dok ti treba najbolji i dvorske bitke. I sad ti meni reci kakvu argumentaciju tocno trazis od toga? Lupas gluposti, vadis neku statistiku koliko po utakmici imamo ozbiljnih prilika, sansi za gol...

    I jel vidis da sam napisao "a ni tad nismo kao oni" gdje sam odgovorio na tvoje, a iznad sam se referirao na cijelu povijest Dinama i hajduka i naglasio osim od odlaska Bjelice ( a Dinamo nije postojao prije ha?) i jos sam naglasio a ni tad nismo mijenjali kao oni . Samo to sto ti ne zelis procitat cijelu recenicu je tvoj problem.
    Gdje sam ja tebe bilo kako uvrijedio? Evo pronadji mi to i ja odmah brisem sve, osim sta sam napisao da po meni lupas gluposti jer ih i lupas (ponavljam po meni) , nikoga pa ni tebe nisam uvrijedio ni na jedan osobni nacin, zatupljujes sam sebe sa ovakvim izjavama.
    btw pricas o osnovama kulture a recenice ti sadrze "boli me kurac, ovo ono" dok u mene toga nema. Ironicno, a pomalo i kontradiktorno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.