• NORTE
    11.4k
    vecina ljudi u Šibeniku navija za hajduk.Herñan Crespo
    Većina ljudi u Šibeniku navija za Šibenik i automatski naginje prema dinamu.
    Za razliku od Zadra gdje većina u nogometu navija za Hajduk.
  • dzis
    807
    Sibenik je plavi. To sto je grad u dalmaciji i sto su tovari prije furali krpu ne znaci da je grad njihov.
    Prije zadnjeg splita sa po gradu u nasim majcama dobra 3 dana prije derbija.

    Sibenik je nas i zato blitvare to boli
  • sport
    3.3k
    Pošto ljetujem u Šibeniku pitao sam domaće ljude a i neke koji su obnašali dužnosti u županijskom nogometnom savezu i HNK Šibenik kakva je situacija sa navijačima.Dobio sam odgovor kako je Šibenik za plave i svoj lokalni klub a onu manjinu koja navija za Hajduk ne zanimaju domaći lokalni klubovi tako da ih pravi Šibenčani ne mogu smisliti.
  • dzis
    807
    Tovari su jaki u okolnim selima.Sami grad Sibenik nista
  • Mlađi referent
    12.3k
    “U većini slučajeva Šibenik je skloniji Dinamu nego Hajduku, Šibenik je uvijek bio okrenut prema Zagrebu! Odredila je to možda i osamdesetdruga godina, kada su zagrebački klubovi u svim kolektivnim sportovima bili prvaci Jugoslavije. Pamtim Ćirin bijeli šal i nisam zagriženi dinamovac, ali simpatiziram “ovu stranu”. Uostalom, kao i više od 50 posto Šibenčana.” - Aco Petrović

    Šibenik je narančast, pa onda plavi.
  • dzg7
    297

    Pa imaju još uvijek krpu Šibenik tj nose je
  • dzis
    807
    Rijetko, mislim ne pratim ih toliko ali nejde Sibenik krpa kao prijasnjih godina,imaju kao I vecina drugih grupa par usarnih koje se nose ali Sibenik nije medu njima
  • jedan u nizu
    8.2k
    imaju i krpu torcida zagreb pa to nista ne znaci
  • Captain America
    17.6k
    imaju i krpu torcida zagreb pa to nista ne znacijedan u nizu

    I ta im je ostala u splitu za jedan nedavni derbi na Maksimiru :lol:
  • Captain America
    17.6k
    Mislim da je u pitanju 4-1 prošle sezone.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Da, taj ili 4-0 je u pitanju. Posteno su se izblamirali taj put
  • Keyser Soze
    10k
    4:0 kad je snijeg padao pa ih se dosta nije uspjelo probit u ZG. Th zg je zapela u snježnoj mećavi na trgu bana Josipa Jelačića valjda.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Po svom iskustvu, Šibenik je plavi. Poslije poraza kad je kuze dobio otkaz, ostao sam u Šibeniku tu večer i pio cijelu noć, naručivao dinamove pjesme u dinwmovom dresu i nije mi dlaka pala sa glave. Štoviše, većina mi se pridruzila
  • Bruh
    926
    Treba trollat te tovare stavljat bbb split samo u zagrebu iz zajebancije a kad se ide dolje ne nosit to
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.