• Jurki
    11.7k
    Pa njegov Dinamodzis

    Dinamo nikad nije bio njegov. On je bio okupator, pijavica i karcinom Dinama.
    Da, dio je povijesti kluba nazalost.
    Al su to godine kojih se prisjetim sa mukom u zelucu.
  • Nino Bule
    13.5k
    A i vi se uhvatite na padobranca koji ga bzvz spominje i sad ce se natuc 10 postova na nebitnu temu. Jasno je da je za hr pojmove talentiran trener, jasno je da je smece i kriminalac, bezveze trošite tintu.
  • Droljo
    8k
    Dinamo je specifična sredina. Mamić (kao trener) je tu isplivao jer je imao apsolutnu vlast. Jel njega mogla (ili htjela) svlačionica bušiti? Nemoguća misija... Sa takvim autoritetom bi i krznar bio gvardiola...
  • Jurki
    11.7k
    svlacionica moze busiti svakog trenera, nebitno kak se on zvao.
    Igraju namjerno ispod svojih mogucnosti i mozes se jebat lagano.
  • dzis
    807
    Ma meni je to ravno onim bolesnim tezama kak se zena zaljubi u svojeg silovatelja ..ne mogu vas neke razumjeti ali dobro

    Bez uvrede prema ikome, 100 ljudi 100 čudi
  • MarK
    623
    Bjelica>zoran>jakir>čačke>bišćan>krki>kopić
  • Jurki
    11.7k
    gle stvar je u tome da neke cinjenice treba ponavljati i milijardu puta jer neki ljudi ne zele ni cuti ni vidjeti kraj zdravih usiju i ociju.
    Kad nakon svega u zadnjih 20 godina cujem i procitam da su oni zasluzni za nesto dobim teski proljev i ne mogu mirno proci preko toga.
    Istina se mora govoriti pa makar nekome to bilo glupo ili dosadno.
    Oni su crna stranica Dinamove povijesti, a sad svi moramo deti glave na kup da se brod okrene pravom kursu.
  • Droljo
    8k
    Igraju namjerno ispod svojih mogucnosti i mozes se jebatJurki

    On ih dovede, on ih plaća (po njima jer su smatrali dinamo svojim) i on ih trenira... Da ga idu bušiti.. nemoguće
  • Noel
    6k
    Kad se sjetim velebnih poraza od Šerifa, Ludogoreca,Črnomoreca, Kopera,Skenderbeua i ostalih giganta europskog nogometa. Ah koja vremena. Čim se kriminalac prislino malo odmaknuo koji kilometar od Svetinje došlo je proljeće u Europi, počele su padat ekipe poput Atalante,Totennhama,Vilareala ,West Hama,Seville,Chelsea...
  • badjibadara
    3.1k
    "Izvinemo se Đuri što smo ga ocrnili."

  • eol12
    596
    Ja sam samo konstatirao da je kao trener bolji od Krznara, Kopica i ekipe, a ne da mislim da je on zaslužan za nešto il njegov brat kriminalac. Svatko kome je stalo do Dinama dođe mu do povraćanja kad se njih sjete, moja greška sto sam započeo s tim i ne pišite dalje o tim bezveznjacima
  • Captain America
    17.7k
    jakir>čačkeMarK

    Malo više respecta prema treneru koji je dvaput uvodio momčad u Ligu prvaka i koji se sprdao s HNLom. Jakir tek treba osvojit naslov s Dinamom, a ti si ga stavio ispred Antiše.
  • Facke
    3.6k
    Ja mislil da je neki transfer u pitanju :lol:
    A vi ste s teme skrenuli i dosli na Zokija i ekipu bivsih trenera :lol:
  • Majki2111
    3.1k
    Off topic: Baš se zoveš Mark??
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions