• Ban
    698
    Moramo ih ionako zadržati. Ako nastavimo prodavati ovim tempom srozat ćemo se na razinu Slavena, uz dužno poštovanje njima. Liga je kompetitivnija, ne možemo rasprodati sve što valja pa graditi nanovo.

    Da nam ove sezone nije iskočio Kaneko nama bi liga bila izgubljena.
  • Zagi
    7.6k
    Ja bih da se samo pojačavamo , a prodaje eventualno Menala i Denija za 50+ m.
  • Maximo
    490

    Upravo to...i priče ako ne osvojimo prvenstvo trebamo odmah prodati najbolje...na koju foru ćemo onda osvojit prvenstvo sezonu nakon...
  • Izet Hajrović
    2k
    slažem se da je Kaneko najzaslužniji što smo još u borbi i to je "probelm" jer će biti najzanimljiviji na tržištu uz eventualno Baturinu ako se vrati na pravi put. Gledaj ovako, po svemu sudeći, mi smo u financijskoj krizi nakon prijelaznog roka u kojem smo zaradili 20 mil od Šutala, 14 mil od Gvardiola, 8 mil od Ivanušeca, 7 mil od Livija, itd., novac koji smo dobili od Konferencijske je nemjerljiv u odnosu s onim iz LP i svejedno ispada da nemamo para, a zamisli situaciju sljedeće ljeto da prodamo samo Baturinu za 20 mil, ako je to uopće moguće, koga bi mi još mogli prodati za ozbiljniju cifru pa da ne bankrotiramo? Nikog osim Kaneka. I zato kažem da neće biti realno da on ostane kod nas ako izgubimo naslov, a u onom drugom scenariju kad osvojimo naslov, onda trebamo ostaviti najbolje što imamo i to još pojačati i izboriti tu LP koja donosi 45 mil i mi smo zatvorili financijsku konstrukciju za sljedeću sezonu bez da ikoga prodamo. I upravo zato je važan taj naslov i sad se treba kvalitetno pojačati da ga osvojimo.
  • Jurki
    11.7k
    posjedujes financijsko izvjesce za 2023.? Pa znas da smo u banani ili si to procital iz novina?

    Kaj se transfera tice Livi je imal godinu dana ugovor, Ivanusec je sam isforsiral transfer. A to je milijardu posto tocna informacija.
    Josip Sutalo ce za dva mjeseca napuniti 24 godine i ocito je procjenjeno da je sad bil idealan trenutak za prodaju. Tesko da bi dobili vise za njega.
    Idu mi vec na zivce upisi di se pausalno i napamet tvrdi da nemamo za germu.
    Nije cudo da smo imali problema sa likvidnoscu jer banke ne gledaju bas blagonaklono na previranja u klubu.
  • mali M
    5.1k
    sorry ako gledam realnoDAVID03

    Eto, sve pet, nema tu ljutnje.. drago mi je da si samo iskren, a ne da se izmotavaš. Ti bi ga prodao jer je realno... Ja bi odbio svaku ponudu unutar dvije godine i neka onda budem nerealan
  • Izet Hajrović
    2k
    ne kažem ja ništa za te transfere da nisu trebali biti takvi kakvi jesu, nego više gledam ukupno koliko smo zaradili na tim transferima, a na ljeto postoji vjreojatnost da nećemo moći niti približno toliko. A vezano uz financije, ne posjedujem financijsko izvješće, ali je očito da situacija nije baš bajna. Nadam se da sam u krivu i da će to sad pokazati u ovom prijelaznom roku, ali puno je indikatora koji govore da situacija nije baš sjajna.
  • Jurki
    11.7k
    referiras se na prijelazni rok. Dobro. Kak je vec milijun puta bilo receno tu se ne radi o besparici vec o namjernom busenju nekih poslova i nesposobnosti uprave.
    Nikako o neimastini. Jebemu prihodovalo se 70 milja eura. I reci da para nema je ludost.
    Jedva cekam objavu financ. izvjesca pa da se i to demistificira.
  • Ban
    698
    Ja se slažem da situacija ne djeluje bajno ovako izvana. Puno cjenkanja oko niskih iznosa, puno igrača na posudbama uz potencijalno odgođen otkup, priče o štednji. Nijedna od tih stvari sama po sebi nije problematična, ali kada se to naglo krene dešavati može biti indikator dosta tijesnih financija.

    U pravu je i druga strana koja spominje Ivanušeca kojeg je uprava navodno željela zadržati, ali onda je opet čudno da je iznos transfera bio toliko nizak.

    Osobno ne znam što da mislim, ali siguran sam da Kaneka ne treba prodavati do sljedećeg svjetskog. To je optimalan trenutak sa najboljim omjerom dobivenog na terenu/tržištu.
  • sport
    3.3k
    Brodić,Živković,Brekalo,LB + činjenica da će KTC i Ademi odraditi pripreme s ekipom,+ još čekamo Stojkovića i Kačavendu.Sve preko toga bit će pozitivno iznenađenje.
  • Ban
    698
    Dugoročna suradnja. Može i par mladih u akademiju. Treneri na usavršavanje kod nas i kod njih.Zagi

    Htio sam još za ovo reć, ali zaboravih u međuvremenu, da ne možemo uzimat njihove klince sebi u akademiju dok ne postanu punoljetni. Samo unutar EU, osim ako mali ima europske papire ili na fore poput Belinha.

    To nas ne priječi da potpišemo neke klince koji nam se sviđaju, ali mogu doći k nama tek s navršenih 18. Već sam jednom na scout temi spomenuo ime Ryunosuke Sato.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Kad krene s ovim radom nogu na uskom prostoru po ovim HNL pašnjacima, jaaaaa-haaaaaaaa, kakva 3 mjeseca gušta će bit
  • plavac173
    2.6k
    Igrac koji je imao i u Bundes ligi i u Seriji A 10 g+a ne moze bit los za hnl, naprotiv...
  • sanjinlego
    3k
    Brekalo je svoje dogovorio, sve je do mrtve i dosadne Fiorentine, propali sutra!
  • Noel
    6k

    Dobro to već znaju vrapci na grani ponavljaš sve kaj mediji pišu imaš kakve konkretne informacije?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions