• Jaro
    7.3k
    tottenham s Vuskovicem ni nema izbora (tj nije imao), do 18og rodjendana ga ne mogu regati, a mislim da je transfer dogovoren van prijelaznog roka pa se cekao sijecanj da ga sparkaju negdje gdje zele... S druge strane Insajder je profil s 14 pratitelja tak da buba cifre i to je legit. Meni je problem kaj se takve gluposti linkaju tu na forum sve cesce...
  • Zagi
    7.6k
    I to kaj veliš. Koga briga uostalom?
  • Majki2111
    3.1k
    Glupost je to što ti zabranjuje igrat nakon žutih kartona.
  • Juznjak
    3.8k

    A nije, ali mislim da su tri žuta kartona premalo.


    Slažem se, ali mi je neki dan jedan prijatelj rekao da se brišu pa sam morao provjerit.
  • Majki2111
    3.1k
    Realno, ti radi faula na centru da sprječiš kontru propuštaš jednu utakmicu. Debilana žešća. Ja bi ukinuo to skroz. Imaj kartona kolko oćeš.
  • Captain America
    17.6k
    Imaj kartona kolko oćeš.Majki2111

    I onda nek Rudeš, Istra, Belupo i Varaždin igraju svaku na granici crvenog kartona. Vidjelo se sa psiho Ercegom protiv tovara na što bi to ličilo.
  • Majki2111
    3.1k
    Nemam ništa protiv. Kako bi rekao Football manager: "Football is combative game"
  • BBBaranja
    2.5k
    Koliko bi tek onda ozljeda bilo..
    Meni je to s kartonima sktoz okej
  • Captain America
    17.6k
    Nemam ništa protiv.Majki2111

    Pitao bi te nakon što bi neki bolesnik izbacio Brunu ili Baturinu na par tjedana van stroja jer je dobio dozvolu za ubojstvo.
  • Majki2111
    3.1k
    Nemam ništa protiv.
  • Zagi
    7.6k
    Onda jako dobro da te se ne pita.
  • mali M
    5.1k
    majki, na krivoj si strani povjesti po ovom pitanju :lol:
  • Jurki
    11.7k
    Nije besparica u pitanju vec ocito Šikic ima nekog klinca kojeg ce Loksa gurati u prvu ekipuJurki

    Kak sam rekel jucer da Šikic nastavlja gurati klince.. Čabraja pridruzio petoricu klinaca prvoj ekipi. Zato i ima smisla transfer Tucija u Spartu Prag.
  • Zagi
    7.6k
    Pa kada su akademija za export-import.
    Da moram pogađati, rekao bih da je to razlog za davanje papira Hoxhi.
    Stojković je veći potencijal za prodaju, treba osloboditi mjesto. Šibaj.
  • Jurki
    11.7k
    Da moram pogađati, rekao bih da je to razlog za davanje papira HoxhiZagi

    Mozda, ali moramo biti posteni Hoxha je glavni i najbolji igrac Belupa, a ni tamo nema neke bajne brojke i predstave. Ima bljeskove al daleko je to od nekog kontinuiteta. I to je njegov plafon. Klubovi tipa Belupa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.