• Droljo
    8k
    Jbte mi da smo imali ademija i mišića umjesto antolića i machada ili šovšića osvojili bi ligu prvaka. Kako smo jaki bili...
  • eol12
    590
    Nemrem smisliti Mamice, al podsjetio me video Brekalovg naglasiti cu trenutno jedinog gola do Poljuda ove godine na njega, al skidam kapu Zoranu u jednom segmentu. Lik je dobar trener, nemrem se otet dojmu da je lik Ancelotti za ekipu koja je zadnje dvije godine na trenerskim pozicijama
  • marcio amoroso
    36.4k

    Posebno dojmljiv je bio u grupnoj fazi EL kada je sa moćnim Chernomoretsom i Ludogoretsom u grupi zauzeo uvjerljivo zadnje mjesto.
  • Brusa
    1.5k
    :lol: :lol: :lol:
  • Noel
    6k

    10 sekundi stanke,knedla u grlu.. tri četiri sad! NEPRIJATELJU HRVATSKE!
  • plavac173
    2.6k
    Zoran je top trener ali je lopov i govno od covjeka i sve da je Guardiola, ne.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    U Dinamu je bio trener vise od jednom, kad je ekipu slagao sam rezultat je napisao marcio, kad ju je slagao i uigrao Bjelica rezultat je poznat.
    Uz to, pitanje je kakve bi rezultate imao da je njemu neko radio ono sto su on i brat radili drugim trenerima. Tutlek nije, ali nije bas ni objektivna zadnja sezona.
  • Brusa
    1.5k
    nogometni velikani su se borili za njega kakav je top trener....
  • Jurki
    11.7k
    mislim da je tad bil trener Ivankovic.
    Ali nebitno jos jedna sezona za zaborav gdje smo realno trebali proci tu skupinu a mi se propisno izblamirali.
  • plavac173
    2.6k
    Ne pricam o takvim dometima, u Dinamu si pobogu :sweat:
  • Captain America
    17.7k
    mislim da je tad bil trener IvankovicJurki

    Ivanković je vodio prve 2 utakmice s Črnomerecom i Ludogorecom i odletio nakon 2 poraza. Nije se doduše ni Zoran nakon toga proslavio.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Ivanković na početku grupne faze. Maestro je završio.
  • Jurki
    11.7k
    iz te sezone se sjecam da smo se posteno izblamirali zato sam i zaboravio sve detalje :rofl:
    Edit: i onda kad mi neko kaze kak su daltoni zasluzni za to kakav je Dinamo danas.. dobim 2 infarkta i 3 mozdana udara. A bili 15 godina kanta za napucavanje oces LP ili EL. Uspjeh do uspjeha. Nema kaj
  • dzis
    807
    Zar smo toliko nisko pali da se uopce ime te familije spominje ovdje.Neki brzo zaboravljaju..

    Pa njegov Dinamo je bio uvjerljiv u nikakvoj konkurenciji HNL-a I jos ju je sam dodatno oslabljivao,o resultatima u Europi ne treba ni govoriti

    Drugim rijecima,jedna losa polusezona I ajmo se prisjecati vremena dok je Vrag bio na zemlji
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions