• sport
    3.3k
    Brekalo danas cijelu utakmicu na klupi protiv Torina.
  • Izet Hajrović
    2k
    zadnja informacija je bila da bi probali produžiti posudbu za još godinu dana. To mi se čini kao najbolja opcija, ovo s otkupom mi se nikako ne sviđa, zamisli da platimo 3 mil za njega, a ne dovedemo Brekala za 2 mil.
  • emilperska
    5.5k
    Pravi lijevi bek i pravo lijevo krilo i ostavljamo četnike iz splita na -10..
    Ako ova nesposobna Uprava i diletant od trenera ne mogu to izrealizirati, zasluzuju biti zapisani kao najveci izdajnici i diletanti u modernoj GNK povijesti..
  • plavac173
    2.6k
    Treba okupit igrace na celu sa trenerom i reci treneru da je diletant i "Yakir", a? Ogromna podrska i punjenje samopouzdanja za drugu polovicu sezone.. Tebi ni Guardiola nebi valjao. Daj bar podrsku i igracima i treneru koja se od svakog normalnog navijaca i ocekuje a ne pljuvat sve redom, pogotovo kad to netko u potpunosti ne zasluzuje, uostalom to je i jedini put do uspjeha.
  • emilperska
    5.5k

    Stari ja ove godine nisam propustio ni jednu domacu osim Lokse. Podrska igracima nema veze s tim sto se sprdam s trenerom i upravom nedostojnom Dinama..
    Neki tvoji upisi mi nisu jasni, ugl okani me se..
  • Orc123
    7.9k
    Ne znam kako ne bi bilo mjesta za ovog Japanca sta pise index. Ako fakat mozemo toga igraca dobiti i to za pisljivih 1,5m eura onda ja ne znam sta se ceka! Halil je tu jos pola sezone i ono od veznih ce sigurno netko otici, a on je konstantno vec par sezona jedan od najboljih igraca lige. Potpisite to ako imate mozga! Kompletan vezni igrac!
  • plavac173
    2.6k
    Jedno je slagati se ili ne slagati s necim a drugo nazivat trenera nekakvim lijevim imenima, volio bi uci u tvoju glavu i shvatit zasto ali nema potrebe.
    Samo ne volim da se ni igrace ni trenera Dinama uzima za negativno odnosno u vrijeđanje, i normalne su i kritike i losa misljenja o njihovim obavljanjima posla za koji su placeni sve dok to ne bude vrijedjanje.
  • emilperska
    5.5k

    Biscana smo zvali Beli, Cacketa Čač mač, serviser ili kako ga je vec tko zvao, a nisu ga stedili. Ovaj je sam sebe nazvao "Profa" na temelju ne znam cega, dosada nicime nije kupio respekt plebsa da ga krene stedit..
    Ugl ne da mi se o njemu, svako dobro ti zelim..
    Sergeju Jakiroviću zelim da osvoji ECL pa da istetoviram i njega i trofej i semafor i sve. Ja prvi volim priznat da sam u krivu i posut se s pepelom, a ak on nas dotegli do naslova, prvi cu to napravit, ne sekiraj se ;)
    Sam mislim da je vjerojatnije da se Čačke stvori u ozujku nego da ovaj osvoji ECL..
  • LaznjakProsineckog
    665
    Jakir po ovom šta gledamo i čitamo treba 10ak igrača. Bjelica s ovom ekipom za Uskrs bi slavio naslov prvaka + igrali bi EL a ne KL, šta ovaj misli da je u PSGu ili Manchester Cityu? Jbt mi imamo Baturinu, Petka, Kaneka, Vidovica, Mišića, Rileta i on se žali na kadar i roster? Pojma on nema
  • plavac173
    2.6k
    Za ECL me iskreno zaboli neka stvar, bitnije je HNL osvojit a to ce i uraditi.
  • plavac173
    2.6k
    Kad bi bilo sta bi bilo.. Nije isto oslanjat se na 5 najbitnijih igraca u ekipi i onda moras bez njih i sloziti manju momcad sa dobrim igracima pa igrati s njima, nije isto.

    Evo jedan Mauricio Pochettino koji je sa Chelseaom potrosio stotine milijuna je izjavio prije par dana da mu treba jos igraca u prijelaznom roku i da ce ih dovesti. Samo je kod nas to cudno, i to nakon najgoreg prijelaznog roka ikad a zapravo je trebao bit najbolji ikad zbog svih silnih odlazaka, a to nas je i kostalo.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Spominje se da bi Osijek doveo Dabru, znaci li da se sprema mozda odlazak Miereza? Kod nas se koliko sam primijetio stisala situacija s njim.
  • wolfgang14
    1.4k
    Spominje se da bi Osijek doveo Dabru, znaci li da se sprema mozda odlazak Miereza? Kod nas se koliko sam primijetio stisala situacija s njim.BornaPŽ1986

    Bio sam pročitao da im potencijalni odlazak miereza ne utječe na odluku dovođenja Dabre. Tako da mislim da to ništa ne znači
  • Mihaljević
    9.8k
    394272355_714473987208599_4661012111409910256_n.jpg?url=https%3A%2F%2Fscontent.cdninstagram.com%2Fv%2Ft51.2885-15%2F394272355_714473987208599_4661012111409910256_n.jpg%3Fstp%3Ddst-jpg_e35_p1080x1080%26_nc_ht%3Dscontent-den2-1.cdninstagram.com%26_nc_cat%3D111%26_nc_ohc%3DMyfHRy9N79sAX-3Q5P2%26edm%3DAPs17CUBAAAA%26ccb%3D7-5%26ig_cache_key%3DMzIxOTg2MTI5MTI1Mzc1ODQ4OQ%253D%253D.2-ccb7-5%26oh%3D00_AfChNAUWKEfiMMaRMRQkcWnLQsHRlDuju2G75k7LntNOnA%26oe%3D6593A362%26_nc_sid%3D10d13b&time=1703894400&key=2bb180f00f06e587f4e86fe79c91cc68
    Bartłomiej "Bartek" Wdowik
    Bartek kako ga zovu Poljaci , jedan od najboljih igrača tamošnjeg prvenstva.
    Transfermarkt cijena : 3 M €
    Prema Imbexu Poljaci traže "samo" 1.5M što je realna cijena za jednu Jagiellonu.
    Statistika :
    Golovi : 9
    Asistencije : 2
    Golovi iz slobodnih udaraca : 5/11 (1.)
    Golovi iz penala : 3/3 (6.)
    Oduzete lopte po utakmici : 2.6 (9.)
    Ako misle da je on taj, odma ga treba kupiti, ja sam skeptičan.

    Kad smo već u Poljskoj...

    jesli-daisuke-yokota-utrzyma-forme-dlugo-miejsca-w-ekstraklasie-zapewne-nie-zagrzeje.jpg
    Daisuke Yokota
    Klub : Gornik Zabrze
    Lijevo krilo.
    23. godine
    Ugovor : 06/2026
    Statistika 23/24 :
    Golovi : 8
    Asistencije : 1
    Transfermarkt cijena : 1 M €
    E ovo je igrač u kojeg ne sumnjam... Hit igrač Poljske lige, lijevo krilo , radilica, baš onakav kakav nama fali... Sigurno bolji igrač od Hoxhe i defitinvo igrač u boljoj formi od Brekala. Nije daleko Białystok od Zabrza, Vlatka ako je imalo pameti...
  • Izet Hajrović
    2k

    Ispravak, riječ je o desnom krilu, a često je igrao i desetku. U svakom slučaju, dobar prijedlog, jako mi se sviđa. Sličan tip igrača kao Kaneko, lopta mu se lijepi za noge, ima dobar osjećaj za dodavanje, brz, ima startnu brzinu kod driblinga. Mislim da bi bio pun pogodak kad bi ga doveli pa se taman prilagodi tijekom polusezone kao zamjena za Kaneka jer ako on ovako nastavi, onda ga na ljeto možemo ozbiljno unovčiti, a Yokota bi u tom slučaju bio idealna zamjena gdje ne bismo izgubili gotovo ništa jer se radi o gotovo istom tipu igrača.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions