• emilperska
    5.5k

    O cem pricas ti stari? Kao da netko s lanca pustio na Zoni..
    Captain i ja se medusobno razumijemo nevezano sto imamo razlicito stajaliste o istocnomostarskoj prevari od trenera..
  • Jurki
    11.7k
    ne mislim biti ničiji advokat i da nekog branim. Pogotovo ne ove uprave. Ali treba uzeti u obzir da se onda nije znalo kam ce se to sve okrenuti. Previranja unutar kluba, očito sabotiranje sportskog sektora je dovelo do takvog stanja. A ne besparica.
    Nema logike nakon svakog godišnjeg izvjesca smo bili u kakvom takvom plusu unazad par sezona. Ove sezone se prihodovalo 60+ milja eura i da sad nemamo za biber.
  • Orc123
    7.9k
    jel me netko trazio?
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Smiješno je šta se sve piše i što se mi primamo još je jače. Jucer smo nudili 3 milje za rezervu lokomotiva, a danas nemamo 1,5 za prvog beka i jednog od vodećih strijelaca poljske lige. Imena se bacaju, da se prikaže da rade nešto. To sam davno napisao. Stara fora. Dok neko ne dodje, a lijevi bek mora biti njihov ispit glavni, onda su do daljnjeg nesposobni. A sve budemo vidjeli u narednim danima. Daj bože da bude sve top i da se iznenadimo. Ali sumnje su sve veće. Oni troše energiju boreći se za svoj guzice, a sportsku politiku ne vodi niko. Nadam se barem da ovaj Dabić nešto radi iza kulisa:pray:
  • boem
    309
    Odlazak uz odgovarajuću odštetu? Imali smo prije dvadesetak dana ponudu za njega, ali rekao je da njegova opcija nije igranje u toj zemlji. Najbolje bi bilo da nađemo zajednički interes.''

    Raić Sudar o Selahiju.
  • Thompson
    52


    Ha gle postoje i dobre i lose lekcije ako si se vec uhvatio za neciji komentar sa posprdnim i zlobnim komentarima onda moras znat da ces sigurno dobit "lekciju" kako ti to zoves. Da bi tebi podjelio lekciju pogotovo nogometnu ne moram se ja nikom dokazivat a pogotovo ne tebi. To ti je to od mene a ti ako oces nastavi sa piskaranjem ali zapamti da je tema nogometna.
  • IceMan
    2k


    Pa eto sad kad su neke stvari jasnije po tom pitanju, i kad su nam pojačanja potrebnija no ikad, sad je da se iskažu onda u ovom prijelaznom roku i odriješe kesu.
  • Patrik11
    164
    Galata ovog poljaka prati vec malo duze vrijeme mislim da ga mozemo odma otpisati
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    onaj Ko da više njegov je, vrlo jednostavno, i Ko bude brži
  • Jurki
    11.7k
    upravo to. Za ljetni rok postoje nekakve olakotne okolnosti, ali sad više nemaju nikakvog izgovora. Ovo im je zadnja šansa da pokažu da im je bar malo stalo do kluba.
    Da se razmemo ta uprava je davno trebala biti bacena pod tramvaj.
  • Orc123
    7.9k
    frende jel pisu sta Danci o Freseu? To je top bek, bas sam si dao truda i malo ga prostudirao. Mislim da bi bio bas pojacanje...
  • Patrik11
    164
    nije do brzine ne mozemo se nikako natjecati sa galatasarayom
  • cibona
    3k
    Znaci hoxhu mozemo platiti 2 mil., za miereza smo bili spremni otici i do 5 milijuna, ali kod pravih pojacanja (brekalo i poljak) problem su financije?!?!
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    brate nula bodova, niti slovo. Tko zna da li je ikad bio i aktualan. A strašan igrač. Al jbg i on je nekih 2 milje
  • Brusa
    1.5k
    dakle, kao Hoxa? :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions