• emilperska
    5.5k

    Imali smo mi i Barisica u kadru pa smo umjesto njega doveli Lecjaksa. Barišić nije bek svjetske klase, ali je bio starter u finalistu EL i solidno krpao tu poziciju u reprezentaciji dok se nisu stvorili Sosa i Gvardiol..
  • sanjinlego
    3k
    Jest Sosa naš i sve ali je dečko truba. Osim centaršuta i te neke suhe tehnike nema apsolutno ništa.

    Ako nema podršku stopera, uništavaju ga.
  • MarK
    633
    Mislim da je lijevo krilo rak rana i to treba riješiti. Brekala dovesti pod svaku cijenu. Motoričan je i jak 1 na 1. Uz takvo krilo i Perković može zakrpati LB do kraja sezone. Dogovoriti nekog kapitalca kojem izlazi ugovor na ljeto ( kao nekad KTC) za primamljivu plaću umjesto skupog otkupa nedokazanih i polomljenih igrača(Kača & Stojke)
  • nemapredaje
    3.2k


    Sosa može biti odličan bek, ali samo u 3-5-2 sustavu
  • Ban
    698
    Možemo uzeti Čolinu. On nije skup, trune u Njemačkoj, a možemo ga i uzeti Hajduku pred nosom. Kako je krenulo s ovim lijevim bekovima po novinama na kraju će nam Perković ostati tamo na proljeće.
  • Nogo
    3.6k

    Selahi je imao ponudu iz Amerike i odbio ju.
    On želi samo u ligu petice.
    Ako to otpadne onda će gledati ostalo.
  • Ban
    698
    Sosa je bolji od svih tih bekova s kojima nas povezuju. Možda nije defenzivno bolji od Mitaja, ali ofenzivno je avion za sve. Naš je dečko i zapravo zna igrati nogomet. Kada bi i njega mogli na posudbu to bi bilo super.
  • Orc123
    7.9k
    ajmo bit realni....Sosu ne mozemo kupiti tako da koji je smisao i koja je vizija i strategija kluba ako dovedes Sosu i Brekala na polugodisnju posudbu? Ajde Brekalo jos da, cak i ajde ako nemamo mogucnosti otkupa jer ce se Stojke vratiti pa ono imat cemo nekog ali koji je smisao natrpat svlacionicu posuđenim igracima i jos k tome neke nemas ni mogucnost otkupiti?! Sta, radit cemo momcad od prijelaznog roka do prijelaznog roka bez dugorocne strategije vec samo da zavrsimo ispred Hajduka!?. Pa to je dugorocno neodrzivo i bilo bi zakapanje polako u zivo blato koje bi nas proguralo za godinu-dvije. Ajde Brekalo ima nekog smisla ali Sosu ne mozemo dobiti ispod 5-6 milja eura a te pare nemamo nit bi nam ga Ajax prodao. Nije Ajax Dinamo da se odrice igraca za pola sezone kao mi....ako ne mogu nac 3 prijelazna roka rjesenje onda nisu za taj posao koji rade! Realno gotovo svi bekovi koji su spominjani u kontekstu nas bi bili pojacanja e sad jos samo jednog od tih ili nekog drugog kvalitetnog treba potpisati...
  • Ban
    698

    Nećemo potpisat nikog od njih. Nije ih se bezveze dosad izvrtilo 5 po novinama.
  • Orc123
    7.9k

    Gle, znam da su nesposobni ali 99,99% je da ce dovest beka, ja se samo nadam da nece biti alibi pojacanje ko i vecina igraca koje je Jakir doveo pred kraj roka. Ako fakat gledaju Japanca nekog onda stvarno ima par dobrih bekova u Japanskoj ligi koji su definitivno u nasoj platezenoj moci a mogu biti dugorocna rjesenja za tu poziciju. Sta je s onim Dabcem, koji je nasao Kaneka? Nigdje iz kluba nije sluzbeno potvrđeno da se pridruzio nasem timu?
  • plavac173
    2.6k
    Ne objavljuju se skauti na drustvenim mrezama...
  • Orc123
    7.9k
    govorim o sluzbenim kanalima kluba. Isto kako se objavilo za Marica, pa otkazi za Bandica, Vlaka....
  • plavac173
    2.6k
    [img]http://IMG-2348.jpg


    Screenshot sam ovo sa nekog fan page Dinama na FB, jel može netko prevest?
  • sanjinlego
    3k
    Ovo je smijurija. I te stranice po instagramu nisu mi nikako jasne. Dnevno objave 35 igrača i raznih imena koja dolaze u Dinamo jer eto .. sportske, dnoničota i ostali tako pišu.
  • Izet Hajrović
    2k
    Fake, ne postoji taj profil na X-u.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions