• Patrik11
    164
    i da financije nisu problem opet npr poljaka ne mozemo dobiti galatasaray jednostavno nudi sve sto mi ne mozemo ide im ovaj iz lajpcija i nece se zajebavati s lijevim bekom ako ga zele dobit ce ga
  • NitkoBitan
    17.1k
    Mitaj, Wdowik, Frese, Mensah... Jesam kog zaboravio?
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    ovaj je po meni puno bolji igrač, a jbg treba keshirati, nema dzabe bracika moj dobri, morate će mumija vadit iz podruma marke :lol:
  • Orc123
    7.9k
    samo ja gledam to ovako...on Je Galati samo jedan od igraca u kojeg ce uloziti pa onda ako se isplati isplati ako ne ne, a nama bi bio dugorocno rjesenje na poziciji gdje bi po defoltu bio u prvih 11 i istrpilo bi se i neke musice kod prilagodbe dok u Galati nece imati taj luksuz. Sve ovisi kakav mu paket ponudis. Nije da ce i Gala ponuditi njemu 1m eura po sezoni, a nit ce ga platiti vise no sto treba...razlika je jer bi mi mogli onda ponuditi vise nego sto nude oni posto je to nama najkriticnija pozicija i ako njega vide ko dugorocno rjesenje onda ides u rizik...nije da nam treba 5-6 igraca nego 2 ili max 3, a i ne govori de o transferu od 3-4 m eura vec u najgoru ruku oko 2m eura sta je kikiriki u odnosu na transfere koje smo radili prije. Love bi moralo biti....valjda.
    frende kaj nije on 6mj pred istek ugovora? Sumnjam da moze kostati vise o pola milje ili max milju....
  • Patrik11
    164
    Prosle sezone su kupili ljevog beka za milion eura koji ima problema s ozljedama prije galate je igrao dosta i na krilnim pozicija na wing beku tako da nemaju pravog beka kojem bi mogli dati sansu
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    imaju ponude neke, nude mu i produženje, on bi želio vani. Ko će ga znati. Najbolje bi prošli da ga sad potpišemo, da odradi ugovor do kraja i da dodje na ljeto. Niti nama to rješava gorući problem, niti možeš biti siguran da ga neće onda nekom prodati po uslovima koje spominješ, da izvuku nešto ako nema ponude koja se spominje
  • plavac173
    2.6k
    Strašno, baš strašno.
  • Ban
    698
    Wdowik ima heatmap koji se previše preklapa sa Brekalom. Trebao bi nam bek koji se više drži linije, poput Sose. Njih dvojica su i dobri prijatelji, a obojici trebaju minute da se dokažu Zlatku.
  • LaznjakProsineckog
    661
    Rezime sta citam i vidim:
    1. Spominju se igraci u apsolutno svim linijama, od golmana do napadaca (Grbic, LB, cak i Selahi a imamo 6 veznih najmanje, wingeri kojih imamo vec sad 4-5, napadaci - Mierez, evo leti da bude zamjena Petku..)
    2. Ako je istina da gledaju u svim linijama igrace, dovidenja strategija, ajde bok struka, skauti, trener sa strucnim stozerom
    3. Ispada da imamo ocajnu ekipu koja je jako skupa
    4. Imamo Baturinu, Petkovica, Kaneka, Vidovica, Mišić, Sučića, dolaze Bulat, Stojkovic, Kacavenda, Vrbancic, ma tu je i taj Rukavina, Marin, itd.
    5. Po meni - apsolutno je kriv Jakir sto kod njega niti Vidovic, niti Baturina, a bome ni Kaneka nije na vrijeme prepoznao, nisu odigrali kako trebaju i sta trebaju
    6. Bjelica bi imao najmanje 5 bodova prednosti vec sad, igrali bi Europsku ligu, a ne konferencijsku, itd.
    7. Znaci Jakiru treba cijela momcad da bi mi bili po njegovom gustu? Nadam se da to nije istina, pravi trener sa ovakvom ekipom kakvu imamo bez problema osvaja HNL, nikakve milijunske odstete za Hoxhu (4 gola u HNL, karijera: Balkani, Lokosi, Belupo, 25god.!?!?)
    8. Novi trener, Sportski direktor, LB, jedan winger i to je to. Ispada po ovom svemu da smo smeće momcad, a daleko smo najkvalitetnija ekipa u HNLu, samo imamo trenera kojem je domet Zrinski, Gorica, Rijeka (uz dužno poštovanje navedenim klubovima).
    9. Vratimo poštovanje i respekt Dinamu i našoj momčadi, to Jakir nemoze jer ne zna sta je Dinamo, previše respektira igrače, dere se na onog Ukrajinca i ostalo, ma daj..
  • plavac173
    2.6k
    Neda mi se na sve odgovarat iako ima puno netočnih tvrdnji ali ovo zadnje, kakve veze ima jer se dere na Ukrajinca? Pa taj lik nebi igrao 80% ljudi da nema ni Perkovica ni Ljubicica, igrao bi mi KTC. plus mu je svejedno jel Dinamo dobio ili izgubio
  • Ban
    698
    Pod 1...ti meni ne možeš dijrliti lekcije, amen. Da bi mogao, moraš prvo dokazati da išta znaš o klubu i nogometu. Dotle, zabavljaj se virtualnim skautingom ko Orc i ekipa. Odličan posao radite cijele godine. Ùzitak je pratiti.Mr Anderson

    Thompson barem predlaže igrače na ovim temama, to mi je puno draže čitati nego ovakve prepiske. Stoga, struko, daj radije predloži nekog lijevog beka do milju eura jer klub očigledno više od toga ne može priuštiti.
  • LaznjakProsineckog
    661
    Je je, nisam cuo pricu Mihajlčenka, samo Jakira da eto nije razbijao svlacionicu, welcome Jakirova oporba, Baturina mu izgleda katastrofa zajedno s Vidovicem. Kladim se da je i Bernauer dobar za HNL itekako, cekam sad pricu o famoznim pripremama (20 dana!?!) i prijelaznom roku, eto nije imao dovoljno utakmica za ista uigrat, samo skoro 30
  • sport
    3.3k
    Ne mogu vjerovati koliko reakcija na izmišljenu vijest Imbexa.Često se pitam koliko je vama godina kad se pecate na svaki takav članak.
  • plavac173
    2.6k
    Nije to rekao vec da je poslije utakmice odmah uzeo mobitel, to bi zabranjeno bilo i poslije osvojene Lige prvaka a ne poslije poraza, u pionirima da te trener u svlačionici vidi sa mobitelom za kaznu moraš trcat oko terena a ne igraca sa profesionalnim ugovorom i pravilnikom. Takve i treba izbacit (plus je očajan) Baturina je los zadnjih mjesec dana i to zbog viroze a Vidovic je dobar bio prvih mjesec- mjesec i pol, onda se ugasio jer nije krilo a drugdje trenutno nema di igrat. Inače igramo cetvrtak-nedjelja cisto informativno.
  • Ban
    698
    Općenito komentirajući vrlu zagrebačku struku treba istaknuti da je lijevi bek svjetskog kalibra kao klinac orao mađarskim pašnjacima da bi na kraju preko Milana završio u Nizozemskoj za milju eura, a nakon toga do 19-e godine u engleskoj za 18m.

    Za to vrijeme se u Zagrebu promatralo Štefulja i Bočkaja. Valjalo bi i Ljubičića uključiti u to, ipak je on naš najiskusniji lijevi bek. Trojac na kojeg smo potrošili ~7m eura.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions