• CastAway1986
    1.4k
    Poljski mediji pišu da Wdowik potpisuje za Galatasaray
  • Peškaman
    4.3k
    Ako se Galata javila,nemamo mi tu nikakve šanse.
  • MarK
    633
    sve točno od riječi do riječi
  • Captain America
    17.7k
    Imamo Godu, Štigleca i Miličevića. No sikiriki.
  • Jurki
    11.7k
    Al očito jedan od problema jesu pare… pa se pitamo di su onda nestale?IceMan

    Po čemu je to očito? Pisanju imbexa? Bude uskoro skupština di će se predočiti financ. izvješće pa ćemo onda tek znati dal imamo para ili nemamo za germe.
  • Captain America
    17.7k
    I Krešu Krizmanićaemilperska

    Nisam znao da je Joža Paušić na Zoni :wink:
  • Peškaman
    4.3k
    Odbijam da vjerujem da nisu u mogućnosti i da nisu dovoljno sposobni u čitavoj polusezoni proskautirati bekove i pronaći kakvo takvo rješenje.
  • IstokKa96
    671
    @Nino Bule moze i stednja, vise sam pobornik jeftinijih, a perspektivnijih igraca nego zazivanih skupih kapitalaca...navedenih 3 mil. je samo orijentir jer sam vec vise puta do sada naveo taj iznos kao neku gornju granicu transfera u nasem slucaju i to na nacin odsteta + placa unutar tog iznosa tipa Kaneko ili spomenuti Stojkovic sa ocito malo probijenim limitom ali kao iznimna perspektiva s trenutno nazalost losim raspletom.

    @Jurki mreze i portali gore od sprdacine na nas racun koja god se tema pokrene, jednostavno ne moze biti slucajno.
  • emilperska
    5.5k

    Koliki si Yakir fan, ti si veci kandidat za Jožu :cool:
    BFF Joža i Yakir
  • plavac173
    2.6k
    Ne vjerujem, pišeš o njemu kao da je najveci mrzitelj i protivnik Dinama.... Kakve komplekse ovdje imaju neki ljudi to je strašno.
  • IceMan
    2k


    Pa očito je po tome da u ljetnom prijelaznom roku nismo nikog uspjeli dovest zvučnijeg, sve igrači besplatni ili na posudbu došli.

    Čak i zbog cijenkanja s Kinezima nismo uspjeli ni Ademija na vrijeme prijaviti.
  • Dinaminjo
    930
    Tomecak je slobodan i kolko znam igrao je lijevog beka u zadnje vrijeme..
    Savrsen domet za nas stil upravljanja
  • Orc123
    7.9k
    Nije problem izgubiti bitku za nekog igraca ako je trazen od vecih klubova sa jacim ponudama ali ne mozes 3 prijelazna roka traziti dugorocno rjesenje za najkriticniju poziciju i ne nac isto! Pa jbt od 7-8 bekova koji ti odgovaraju pa jednog mozemo valjda ispregovarati nekako za ime Boga. Pa nismo toliko švorc. Realno cak i sa samo kvalitetnim bekom i krilom bili bi puno jaci. Pa nije to ulaganje od 10m eura....govorilo se o Freseu, Mensahu, govorio je da su rsdili cijelo vrijeme na tim kriticnim pozicijama i da ih zeli na pocetku priprema pa eto vidjet cemo sljedeci tjedan jel su imalo sposobni ili ne....mislim da smo svi odavno spustili kriterije i ocekivanja.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Pod 1...ti meni ne možeš dijrliti lekcije, amen. Da bi mogao, moraš prvo dokazati da išta znaš o klubu i nogometu. Dotle, zabavljaj se virtualnim skautingom ko Orc i ekipa. Odličan posao radite cijele godine. Ùzitak je pratiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions