• javolimtebejako
    724
    joško, nećeš više u karin na more!
  • striko
    1.2k

    Imaš opciju spustit se na nivo ekipe s juga i lomit kosti za ovakve izjave i sijati strah ili postavi leđa i trpi. Ovo s potpisima dinamovaca iz Zadra bi mu samo dalo više materijala.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    krešo iz potjere je dosta čudan lik...iznenađuje me sve više. :lol:
    da mi netko pita koja javna osoba je na nacionalnoj televiziji spremna sprdati tovare, njega bi se vjerojatno zadnjeg sjetio.

    čuo sam još neke stvari oko njega koje su me (ugodno) iznenadile, a nikad ne bi rekao da je takav.
  • Neki tip
    19.4k


    Jbt neki me optužuju da sam previše sarkastičan, ali evo ispada da ni kad mislim da je očito da se zajebavam na račun nervoze oko ničeg opet nije jasno. :smirk:

    Čiji god da post čitam, čitam ga u nekom kontekstu. Vidim tko piše, znam kako otprilike razmislja i pretpostavljam što je time htio reći. Ajde kad je nekome prvi post, pa ga tek pokušavaš "upoznati", ali jebemu pa meni ovaj o Zadru nije baš prvi.. a ni ti nisi nov na forumu.

    Ne znam, možda je do mene. Kad sam došao na ovaj forum, prvo sam malo čitao, "upoznao" ljude s kojima želim dalje komunicirati.

    Ko i u stvarnom svijetu, izrečeno tumačiš prema tome tko je to rekao i u kojem kontekstu, ne slušaš riječi samo kako izlaze.

    Nije isto ak ti frend dok kartate belu veli "odi u kurac" i ak ti tip koji te upravo bubnuo autom na parkingu i od kojeg tražiš podatke veli "odi u kurac". Jednom se smiješ, drugog možda i zveknes.

    Niš, trebat će mi neko vrijeme da se pomirim s činjenicom da Zona više nije mala zajednica ljudi koji se kuže, nego relativno utjecajno okupljalište vrlo raznolikih i brojnih dinamovaca, što je realno i bio cilj i sto treba respektirati.

    Niš, sori, odlutah malo u digresiju, nisi ti Striko nista tu meni skrivio, sam sam si kriv sto ne uzimam u obzir (novi) kontekst i (nove) sugovornike, upravo ono što sam tebi prigovorio.

    P. S. da ne ostavim nikakvu sumnju, post s peticijom zadarskih dinamovaca je zajebancija. Mislio sam da je očito, ako ni zbog cega drugog onda zbog toga što sam taj popis nazvao knjigom, ali dobro, evo pojasnih. :eyes:
  • thomas22
    256
    Kad smo vec kod Zadra i okolice, moj prvi susjed u Sv.Filip i Jakovu je veliki dinamovac i tvrdi da je jedan jedini u mjestu naravno od domaćih, od pravih dalmatinaca. I kaže da postoji i jedan jedini u Biogradu.
  • Neki tip
    19.4k


    Propade mi sjajna ideja o knjizi s potpisima zadarskih dinamovaca. :worry:
  • Ludovic IX
    5.5k
    kad smo kod Zadrana, moj šogi je zadranin i tovar.. na dan vjenčanja došao on po moju sestru, ja ga dočekao i prvo je morao popiti rakiju.. ja 0,3 , on 2 deci.. to je riješio bez večih problema. Drugi zadatak ipak nije izvršio u potpunosti. poklonio sam mu dres dinama, onaj iz 2000-e , prvi nakon povratka imena (umbro) i rekao da ga mora obući. kako ovaj nije htio i to čak i poštujem, samo se slikao sa dresom u ruci i na tome je završilo. iako je bilo pokušaja da dres ne završi kako treba, šogijev stari ga je uzeo i još uvijek je kod njega. Žive u istoj kući, pa je zapravo i kod šogija.

    Malog nećaka planiram vodit na tekmu dinama ovo ljeto.. možda dobijemo još jednog dinamovca tamo doli.
  • Droljo
    5.1k
    Od Prevlake do Obrovca, to je zemlja Dinamovca!Neki tip

    To mi je naj draži potez kad slušam hak na radiju. Benkovac - Obrovac :rofl:
  • Draž
    1.1k
    Tomislav Bralić je dinamovac iz Bibinja.
  • Captain America
    14k
    Bivši šef mog jako dobrog frenda je iz Zadra i reko mu je da u Zadru ima ozbiljan broj naših navijača, ali se ne priča o tome zbog slizanosti druge strane sa Splitom i Hajdukom. Bivši šef čak ima godišnju ulaznicu za ložu na Maksimiru.
  • Mihaljević
    8.2k
    U Zadru ima jako puno Dinamovaca , čak i više nego u npr. Rijeci, uvijek me čudi kako taj pojam malo ljudi zna.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Zadar ima lokalpatriotski element, znam par ljudi iz Zadra koji ne mogu smisliti Split jer su Splićani nadmeni, predstavljaju se kao srce Dalmacije itd., tim više kaj je Tornado slizan s Torcidom pa im i taj moment ide na živce, kao da Zadar nema svoj identitet itd.
  • Petar86
    592
    Ja san s tog podrucja i znam da ima jako puno Dinamovaca, a pogotovo ljudi (starijih) koji ne navijaju ni za jedne ni za druge ali cijene Dinamo puno vise od hajduka
  • Peškaman
    2.6k
    Normalno da ima nego se ovi više eksponiraju u javnosti.
    Pa po medijima i gluposti bi se reklo da pola Hercegovine navija za njih,a kad dođeš i malo pogledaš vidiš neke druge stvari.
    Jedan primjer je Čitluk gdje javnost misli da je 80% njih,a onda dođeš u Čitluk i vidiš da se usred gradića nalazi kafić po imenu Dinamo i da svaku utakmicu Dinama prati po 50+ ljudi.
  • Patak
    2.2k
    U Zadru i Murteru ekipa iz Futsal Dinama ima dobre kontakte i tamo su organizirali ljetne kampove za klince.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.