• Praskaton
    2.3k
    vec od ne znam kojeg forumasa citam da na proljece ide +10.Hrabre prognoze.Ja se nadam da mi mozemo bit toliko dobri.
    Al isto tako sam siguran da tovari ne mogu toliko kiksat do kraja.
  • Jurki
    11.7k
    nisu to hrabre prognoze vec je to tak. Cim se priblizimo njima bu voda dosla do usiju i utopit ce se od pritiska. Ni prvi ni zadnji kojima se to dogodilo.
    Nama je pola momcadi van forme i tu smo, dok su oni na svojem maksimumu.
    Edit: vec nakon drugog proljetnog kola se mogu stvari lako okrenuti k ovome kaj sam napisal da idemo na plus 10.
  • Praskaton
    2.3k
    to je sve do kuta gledanja.Mogu i oni reci da im Livaja nije ni blizu najbolje forme,Krovinovic takoder,Pukstas je dugo bio ozlijeden,ako dode madar to je jos jedan kvalitetan igrac u odnosu na zimu itd itd.Mora im se priznat da to nije vise ista ekipa kao prije koja bi se raspala i maltene sama sebi ugurala loptu u mrezu od panike.
    U najboljem slucaju ja ih vidim da kiksaju s Rijekom i Osijekom po jednu,eventualno neki los dan kao sto je bio s lokosima.
    Premala je kvaliteta lige da bi kiksali toliko da mi pobjegnemo na +10.
    Svi znamo nase boljke,lijevi bek i krilo.Nadat se da ce te famozne pripreme dobro proci.Uz Brekala i lijevog beka spremnog da odmah uskoci povecali bi si sanse drasticno.Al doveli smo se do toga da nam je svaka utakmica finale nemamo pravo na kiks.

    Otisao sam debelo u offtopic al nadam se da ces bit u pravu i da cemo im se ranije odlijepit.
  • Neki tip
    21.3k
    Dinamov navijač nikak da pomiri sam sa sobom želju i mišljenje da nam treba jedno 5-6 pojačanja za prvih 11 i jedno 2, 3 za rotaciju

    s mišljenjem da je Hajduk bezveze, a naša momčad nenadjebiva i da bi s pravim trenerom bila jedno 10 bodova ispred njih već sad. :brow:
  • plavac173
    2.6k
    Znaci po tebi oko 8 igraca bi trebalo dovesti u Zimskom Prijelaznom Roku?
    Sa "pravim" trenerom, koji je to po tebi pravi trener? Daj mu prijelazni rok i pripreme i onda sudi.
  • IceMan
    2k
    Eto prošao je i 27.12. a mi još nikog ni p od potpisali, a kamoli potpisali pojačanje.

    Sve mi to miriši da ću opet visjet tu na zoni dan i noć ko ljeti čekajući radost sa visina ili neznam štoli već u vidu pojačanja… a kad ono Kule u zadnjem trenu.


    Dopustite mi da budem skeptik ne prema Dinamu, već prema toj upravi trenutnoj.
  • Mihaljević
    9.8k
    yssuto-wakizaka-kawasaki-frontale-1616587207-59405.jpg?lm=1616587225
    Sto života dao bi!
  • Neki tip
    21.3k
    Dinamov navijač nikak da pomiri sam sa sobom želju i mišljenje da nam treba jedno 5-6 pojačanja za prvih 11 i jedno 2, 3 za rotaciju

    s mišljenjem da je Hajduk bezveze, a naša momčad nenadjebiva i da bi s pravim trenerom bila jedno 10 bodova ispred njih već sad. :brow:
    Neki tip

    Znaci po tebi oko 8 igraca bi trebalo dovesti u Zimskom Prijelaznom Roku?
    Sa "pravim" trenerom, koji je to po tebi pravi trener? Daj mu prijelazni rok i pripreme i onda sudi.
    plavac173

    Auuuu, precijenio sam te, moja greška, ne bi se štel mešati u odgovor na tvoja pitanja.

    Lp
  • Nino Bule
    13.6k
    Ja ne znam jel ljudi citaju do kraja upise ljudima kojima odgovaraju ili se drasticno povecala konzumacija alkohola pri koristenju foruma.
  • Neki tip
    21.3k


    Graž navuko ljude, popularizirao alkoholizam pa zbrisao odmorit. :snicker:

    Stvar je u tome da se on s tim zna nosit pa i pod gasom može biti lucidan, al bome ostavi nam mamurne za sobom.
  • agramZ
    2.5k
    gdje lie je nas brat?? zivio @Gražvydas Mikulėnas
  • agramZ
    2.5k
    jebga, dok on odmara j auhziva m. nije fer nikako.
  • Papastrumf
    12.2k
    Eto prošao je i 27.12. a mi još nikog ni p od potpisali, a kamoli potpisali pojačanje.IceMan

    Prijelazni rok pocinje 18.1.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions