• deda
    32.6k
    Ja sam čuo da je Svetina dobio nogu jer je svima išao na kurac svojim neradom i nesposobnošću. Ovo je možda dodatak što je prestao slušati.
  • LovroZG
    1.3k
    U svakom slučaju su ga sterali jer je nepodoban pa bi sad bilo lijepo da se Svetina krene osvećivat, nekak mi se čini da je on dobar lik za takvo što.
  • Infinity
    16.4k
    Tesko da ce se osvecivati ako nije 120% uvjeren u svoju pobjedu. Zna on da Mamic pod sakom ima ruke puno sire od Dinama i nogometa. Ima svoje ljude u sudstvu, politiici i svugdje gdje su mu potrebni. Svetina bi morao biti dobro jeben igrac da se usudi krenuti kontra. Prvo sto i Mamic zna informacije protiv njega i to mi je odmah prvi razlog da o tome prestanem razmisljati. Al ipak, ako bi Svetina i htio iznijeti Mamicev prljavi ves, on bi morao imati vojsku svjedoka iza sebe i vojsku ljudi na polozajima koji nisu pod Mamicevim utjecajom i koji se ne boje naskoditi Mamicu. Mamicu se moze naskoditi, al bojim se da se oni koji su do jucer bili uz njega ne usude tako nesto uciniti. Mogu mu se suprostaviti na nekim izborima, u nekoj borbi za vlast, ali mislim da ce ga tesko trpati u zatvor i slicno, jer su svjesni njegove moci, pa cak mislim da ga debelo precjenjuju, jer je on covjek koji ostavlja takav dojam i ako te uspije kupiti rijecima onda ce te kupiti na nacin da ne znas sta te snaslo. On ce povlacenjem jedne obicne veze na nekome ostaviti dojam da je namjestio predsjednicke izbore, a ne smjestio neciju kcer da cisti u nekoj skoli.
  • Mr Anderson
    8k
    Svetinu će svejedno netko predložit za predsjednika ZNS-a. Navodno ima podršku nekih, ali sumnjam da je to dovoljno za Mamića i njegove poltrone. Više će se znati ovih dana.
  • BluePhone67
    4k
    n88avk036hlxeccz.jpg
    m20o1t04yjv8nyer.jpg
    hrpr0te31ggizc7g.jpg
    pnrliy5b0wp6d3kr.jpg
    4wopkmiy88i64xw6.jpg
    f7m3sn8t73g4onct.jpg
    fre7oui2g5yvh9bj.jpg
    s1yvqg956s78ey7l.jpg
    4z9hjhonl2edmlk6.jpg
    1jcov86bfdqpqr45.jpg

    SN 10.11.2018

    *preuzmi, uvecaj i citaj
  • xavier
    12.1k
    što kaže @Infinity, nije to tako jednostavno. Naravno da bi mi željeli da sad on izađe u javnost sa svim prljavim vešom, ali na žalost ne ide to tako. Za tako nešto bi prvo trebao biti očajan i nemati što izgubiti, a Svetina je i dalje jako dobro situiran i teško mu se može isplatiti ući u otvoreni rat s Mamićem koji i dalje ima ogromnu podršku, posebno u institucijama.
  • Eduardo
    20.1k
    Inace na Z1 gostuje mumija i kaze da ce Dinamo gradit vlastiti stadion u suradnji sa gradom, trazi se lokacija :scream:BluePhone67

    Jel rekao šta bi u tom slučaju bilo s Maksimirom? Ili nešto drugo zanimljivo vrijedno spomena?
  • deda
    32.6k
    Ma spomenuo je to na takav način da sam siguran kako će biti izgrađen prije njegovog 300. rođendana.
  • dinamo vitez
    300
    Evo e-izdanje ovog članka odozgo na SN:

    https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/europska-liga/formula-uspjeha-bjelicinih-musketira-ostaju-na-stadionu-i-nakon-treninga-da-bi-se-druzili-zezaju-se-i-spremni-su-uciniti-bas-sve-jedan-za-drugoga/8042330/

    Promakla mi je ova rečenica Dilavera od ljetos, 'uvijek ću stati iza suigrača, a ako netko Olma treba tući, to ću onda biti ja' :lol:
  • BluePhone67
    4k


    Mumija kod Bujanca, ako nekog zanima..
  • BluePhone67
    4k
    Nakon 48 godina Dinamo će konačno dočekati svoje europsko proljeće. I dok klub postiže sportske rezultate, iznenada se smjenjuje jedan od glavnih ljudi Tomislav Svetina, ratuje se informacijama jesu li Zdravko Mamić i Damir Vrbanović i dalje kluba. Dok uprava zagovara privatizaciju, udruga Dinamo to smo mi želi promjenu statuta i ravnopravnost udruge građana.Prvi puta zajedno u studiju u TV dvoboju o budućnosti Dinama sučeljavaju se član Uprave Dinama Krešimir Antolić i predsjednik udruge "Dinamo to smo mi" Juraj Čošić.


    Najvažnije događaje tjedna komentiraju Mladenka Šarić (Večernji list) i Sandra Bartolović (Hina).

    Točka na tjedan nedjeljom od 9 do 12 h (N1 TV)


    Suceljavanje Kresimira Antolica i Juraja Cosica bi moglo biti jako zanimljivo
  • Mr Anderson
    8k

    Kaj je to sutra na N1?
  • reziser
    6.8k
    To vrijedi pogledati...
  • Mr Anderson
    8k
    Uglavnom, ukratko, točna je priča da je Mamić dao smijeniti Svetinu i da neće biti kandidat na skorašnjim izborima za ZNS koji je najbitniji savez u državi. Zakačili su se još oko Sammira i Oršića pa je to samo kulminiralo nakon razgovora Svetine i BBB i transfera malog Majera. Kolikogod bio smrad, ali ispada da je Svetina bio jedini lik u Dinamu s kojim se moglo nešto dogovoriti. Mumija, Kodžoman i ekipa su smradovi koji su Mamićeve kujice i sjebat će klub do kraja.
    I da, slučaj Hasić je sjebao Vlak jer je glup ko kurac, ili mu je gazda naredio da tako napravi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.