• 000
    946
    Kolikogod bio smrad, ali ispada da je Svetina bio jedini lik u Dinamu s kojim se moglo nešto dogovoritiMr Anderson

    Slicno sam i ja cuo, ali mislim da je taj sve radio sa figom u dzepu. Ne vjerujem nista nikome od vau vau ekipe.
  • Mr Anderson
    8k
    Ma, on je lik koji prvo gleda sebe, a kad ti je takav najbolja opcija za nekakav dogovor onda znaš kakvi su ovi drugi.
  • 000
    946
    Ma to znamo dugo, predugo na zalost.
  • xavier
    12.1k
    Da, s njim se dalo dogovoriti, ali ne zato što je htio pomoći nego što se zabrinuo za svoju guzicu. Kako sam već napisao, nije mi ga nimalo žao iako u ovom trenutku nije bio u onoj najgoroj struji.

    Najgore je u svemu ovom, što smo i znali, da se bez Mamića i dalje ne može baš ništa u klubu.
  • Infinity
    16.4k
    Svetina je nama svima mrzak lik. Sasvim mi je logicno da je htio razgovarati da bi zbrinuo svoju guzicu. Bas mislite da cemo u klubu imati veliki broj ljudi koji su dosli tu zbog Dinama. Necemo. Tu ce vecina biti oni kojima je na prvom mjestu posao, pa tek onda Dinamo kao Dinamo. U svakom klubu je tako. Na um mi pada jedino Velimir Zajec koji je cini mi se obnasao neke duznosti za PAO i Portsmouth. Njega bi bilo lijepo vidjeti u upravi, al ne mozes u klub postaviti hrpu nekih legendi koji nemaju pojma o poslu. Tu ce vecina biti poslovni ljudi kojima je briga posao, sigurna placa i uredna firma, tj. Dinamo. Kada odu iz Dinama bolit ce ih briga za Dinamo kao sto je mene briga za bivse firme. To je cinjenica. I mozda bolje da je tako, jer ce takvi djelovati racionalnije. Netko tko to radi vise iz ljubavi ce se lakse zaletiti grlom u jagode i kasnije cemo ispastati. Tu treba biti svega, od ljudi koji rade iz ljubavi, pa do ljudi koji su tu strogo poslovno. To je po meni dobitna kombinacija. Ne kazem da zelim Svetinu u klubu, zivcira me sama njegova pojava, ali je cinjenica da cemo u klubu u svakom slucaju imati one koji imaju razmisljanje slicno njegovome. I netko koga smatramo da voli Dinamo mozda ce dolaskom u klub promjeniti svoj pogled na klub, tj. prihvatit ce to isljucivo kao poslovnu priliku.
  • BluePhone67
    4k
    o8euzvh9yytib18u.jpg
    vthupwi9ovcwx0iu.jpg
    18nkbybysh0smpum.jpg
    1lybajcnoypmohny.jpg

    SN 11.11.2018

    *preuzmi sliku, uvecaj i citaj
  • BluePhone67
    4k
    06tp8pm6l5xws8fr.jpg
    11cjmq3qve6cz53b.jpg
    f4amn3m9imm63nmy.jpg
    q716r0zlesvtw0gb.jpg

    Sn 12.11.2018

    *preuzmi sliku, uvecaj i citaj
  • BluePhone67
    4k
    rl0mpfylkq7p2jsa.png

    Danas rodjendan slavi nas Dario Simic
  • Mr Anderson
    8k
    Negdje sam pročitao da neće Bjelica imati 12 igrača radi reprezentativnih obveza. Kako to ak su mlade reprezentacije gotove?
  • dinamo vitez
    300
    Livaković, Stojanović, Moharrami, Rrahmani, Ademi, Gojak, Kadzior, Menalo, Gavranović su svi A-reprezentativci trenutno, mislim. Ne znam gdje je još našao trojicu.
  • deda
    32.6k
    Pa igra i U-21 repka neku prijateljsku, s Francuskom valjda.
  • xavier
    12.1k
    Da, protiv Francuske igraju, a igra i Olmo za Španjolsku U-21. Neki su i BiH mladi reprezentativci, zar ne?
  • dinamo vitez
    300
    Gojak je u A selekciji, Menalo ispao iz nje. Dilaver i Hajrović još čekaju poziv.
  • weasley
    27
    Marin u U-19
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.