• Facke
    2.7k

    ne vjerujem da bu nekam isel s Hoffenheima. Pogotove ne na zimu. De je to njeguv menedzer izjavil?

    Edit:

    Sad vidim na SNu.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Lad se sjetim umirivanja ljetos, poklapanja tipa šta paničarite, tri mjeseca traje prijelazni rok, pustite ljude da rade, doći će pojačanja. A oni radili jedni protiv drugih. Daj bože da se varam, ali imam osjećaj da drugačije neće biti ni sad. Da su ozbiljni i da su željeli, radili 3 mjeseca na pojačanjima mogli su predstavit jednog od tih famoznih pojačanja za božić, kao Peru kad su predstavili. Ovako kao sto su neki već napisali Brodić, Živković, pa Topić, iz goreg u gore
  • Brusa
    973
    ne zaboravi Hoxu!
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Ma nisam zaboravio, ali on još uvijek nije kod nas. Dok ne stavi potpis ništa im ne vjerujem. Mada bi u bilo koje doba uvijek prije brekala nego njega
  • Izet Hajrović
    1.5k
    vjerujem da su ovaj put shvatili da je vrag odnio šalu i zato su i dali toliko kredita Jakiroviću da može posložiti momčad po svojem ukusu, a znamo kakav je posao odradio kada je dobio prijelazni rok u Zrinjskom i Rijeci i kako su izgledale te momčadi nakon prijelaznog roka. Nadajmo se najboljem.
  • bongo
    689
    Pitanje je koliko ima istine, ali Corriere dello Sport piše da je Brekalo otpisan u Fiorentini i da pregovara s DInamom i Hajdukom.
  • Georg Koch
    4k
    tko zna koliko ima istine.
    ALI da dodje u hajduk, ne bi to prezalio nikad.
    Kajali bi se mi kajali isto kao sto Uremovica nismo htjeli, a lik je za hnl vrh.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Da ode u Hajduk izbrisao bi ga iz Dinamove povijesti, nesto ala Hakan Sukur u Turskoj.
  • blue heart 72
    1.5k
    Ne znam na koju bi foru Josip mogao završiti u tovarlandu
  • eol12
    400
    Mislim da sam igrač želi u Dinamo kad bi bas birao, ali ako uprava to propusti, onda ne znam vise stvarno o čemu pričamo.
  • Sixthway
    284
    isto kao što je Pjaca završio u Rijeci I Kranjčar u hajduku.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Dosta prozirna taktika za dolazak u Dinamo - ako te nitko u svemiru ne želi, reci da je Hajduk zainteresiran.
  • Laugreano
    1.7k
    Barrina kurvinska posla.
  • Ali
    2k


    Bravo, baš tak.

    Kad vidiš da i dalje traje borba za fotelje sa podmetanjem loših transfera kao jednim od oružja koja se koriste, nemaš baš najbolji osjećaj u želucu da će biti dobro.

    Usput onaj ljigavi Antolić se šeće po gradu u sluzbenoj dinamovoj jakni, došlo mi je da mu u jednom centru zalijepim jednu preko uha, a onda si mislim pa on to i trazi a ti bus zavrsio u đorđićevoj za Božić a on će se naslikavat kao žrtva. A gnom nam je između ostalog sredio odlazak Orše pa sad nam se nude neke hoxe i slicni gelipter kao nekad lovrici i slicni kao zamjena, a realno nemogu mu nosit bocicu sa vodom na treningu.

    Da se mislilo ozbiljno s obzirom na postojeci kadar od danas do 03.01.24. bi bile svaki radni dan po jedna objava i slika sa potpisa. Ovak ce nas rastezat od veljace sa novinskim naslovima poput onih bakar dolazi/nedolazi i zadnji dan roka ce potpisati nekog iz istre za 3mil € koji ce se aklimatizirati do lipnja po 5minuta svako pet kola...
  • plavac173
    2.6k
    Koliko vidim ne pise da pregovara vec da su i Dinamo i hajduk zainteresirani
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions