• Mali dioničar
    15.3k
    Prosjek u gostima, 9300, takodjer zanimljiv podatak. Za 1000 vise u prosjeku od tovara...Paggini

    :rofl:

    Možda zato jer Dinamo gostuje na Poljudu.

    :nerd:
  • jedan u nizu
    8.3k


    prije kojeg kola sam izvukao podatke i izvuko brojke posjete na dinamovim i hajdukovim gostujucim tekmama, i to bez gostovanja na maksimiru i na poljudu da bude relevantnije.

    Dinamo je u gostima na 6 utakmica pratilo u prosjeku 6379 gledatelja, a Hajduk na 7 utakmica u prosjeku 6751 gledatelja.

    Kada bi uzeli i poljud i maksmir u tom razdoblju je dinamo imao prosjek od 10 299, a Hajduk 7460.
  • NORTE
    11.5k
    Betis na Maksimiru u 18:45.
  • LaznjakProsineckog
    789
    hvala Bogu. Ovo u 21:00 je totalno sranje
  • NitkoBitan
    17.6k
    Zakaj? Ja recimo ne volim te ranije termine jer kad mi je srednja bila popodne sam trebao "bjezat" a sad mi je faks do navecer konstantno. Al dobro, na faks u tom slucaju uopce ne dodem haha.
  • LaznjakProsineckog
    789
    Imam blizance od 6 godina i nemogu na tekmu u 21:00 s njima :)
  • scooniepenn
    3.3k

    Prednost njihova je relevantna i značajnija jedino ako mi ne odradimo zaostale utakmice kako treba. Ako riješimo uoči početka nastavka prvenstva Loksu bezbolno očekujem da protiv Rijeke doma i Osijeka u gostima oni neće uzeti više od 3 boda. U tom slučaju mi možemo doći već nakon 2 kola nastavka na -1 uz utakmicu manje i to je to.
  • Facke
    3.6k


    Nemam instagram...kaj se vidi?
  • Jurki
    11.7k
    pjeva se u kampusu u Splitu.. imala je oci boje vena..
  • NORTE
    11.5k
    Prednost njihova je relevantna i značajnija jedino ako mi ne odradimo zaostale utakmice kako treba. Ako riješimo uoči početka nastavka prvenstva Loksu bezbolno očekujem da protiv Rijeke doma i Osijeka u gostima oni neće uzeti više od 3 bodascooniepenn
    Mi smo trenutno zapravo u vrlo teškoj poziciji.

    Ne možemo se uzdati u njihove kiksove, jer ako oni prve dvije tekme pobijede otvaraju si ogromnu šansu za titulu.

    I oni će se pojačati, osim Perišića dovest će još ponešto i to će im dati dodatnu širinu.

    Mi naravno nemamo prava ni na jedan kiks.
    Svatko realan je svjestan u koliko teškoj poziciji smo, posebno u pogledu lošijeg međusobnog omjera i neuvjerljive igre s neuvjerljivim trenerom koji je nanizao sramotne rezultate.

    Ne možemo očekivati ni ozbiljnija pojačanja "jer smo svuda pokriveni".

    Imamo i te dvije tekme s Betisom protiv kojeg je ovaj dinamo totalni autsajder, a moramo ih odigrati i nadati se najboljem.
  • Sixthway
    473
    super za nas koji putujemo do zagreba sat I pol , barem se ne moramo vracati domovima poslije ponoći.
  • Georg Koch
    4.6k
    Moze netko pojasnit ovo sto guraju nase stranice o hajdukovom morenju o tome da je prvenstvo neregularno. Razumijem sta oni hoce, nego zanima me sta je bilo 2022 kad je kalinic presudio odgodjeni derbi. Ne sjecam se toga, zasto se odgodilo itd...?
  • Facke
    3.6k


    Pa vidis da su mediji na njihove strane ili? Ko ih jebe. Nek je nimi se neregularne i sad kad su prvi kmeciju dalje. Pogotove onaj Sarljia. Tipicni maloumni tovar.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Šta ti točno nije jasno?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.