• Orc123
    8.2k
    Frende stoperi danas maestralni! Iako da trebao bi nam jedan stoper...oba beka i stoper te krilo. Ja bi i napadaca zelio ali ocito dolazi Brodic pa tesko da ce doci napadac! Naravno treba se rijesiti i viskova....
  • Jaro
    7.5k
    Novi bekovi, novi stoperski par, novo lijevo krilo i novi golman...to hoću, ova ekipa koju smo gledali danas je zastarjela.San Lorenzo

    I najvaznije na terenu, novi trener. Nazalost uprava ce ostat kakva jeat, tako da ni trener nece doc, pa ni pojacanja vec samo prinove s rikvercom i lovom za posrednike...
  • San Lorenzo
    16.1k

    Stoperi, tj. komplet zadnja linija su nam profil kakve Belupo ima, tvrdi defenzivci koji će odraditi obrambenu rolu, ali buildup od stopera i priključivanje napadu od bekova na otužno niskom nivou.
    Ako želimo imalo profinjeniji nogomet na proljeće, moramo se odmaknuti od Perića i Teofila.
  • Zagi
    7.9k
    Vratiti Šakotu , zahvaljujem.

    (5:35)
    Naše najtalentiranije lijevo krilo.
  • Armagedon13
    959
    Na pitanje o pojačanjima Jakir kaže "radimo na tome tri mjeseca", aj da vidimo
  • Izet Hajrović
    2.2k

    Gledaj da možemo samo 3 nova igrača prijaviti za Europu. Naravno, bitnije nam je prvenstvo. Od lijeve strane nismo dobili ništa posebno do ulaska Bulata i Vidovića koji može biti koristan jedino kao opcija za ulazak s klupe, treba nam pravi lijevi bek koji će biti opasan u napadu u suradnji s krilnim igračem koji će raditi razliku. Treba nam jedan stoper dobar u izgradnji igre i desni bek ako ode Moharrami. Optimist sam ako je istina da smo za desnog beka spremni izdvojiti 1.7 milijuna eura, a svakako se treba riješiti nekolicine igrača da se napravi mjesta za nove. Po meni, Mykha, Sosa, Menalo, Marin, Drmić, Rukavina i Jurić nemaju kaj tražiti u Dinamu, jedino Rukavinu možda poslati na posudbu, a ostale riješiti s platne liste na bilo koji način. Nadam se da će se oprezno baratati s novcima i razmisliti ozbiljno o (ne)otkupu Vidovića i Kačavende. Uglavnom, trebaju nam minimalno lijevi bek, lijevo krilo i desni stoper, a dobro bi došli golman, desni bek i napadač na kojeg se može ozbiljno računati ako nas Petko napusti na ljeto i da se uigra.
  • Kujtim Shalla
    3k
    mogu se samo složiti sa tobom nakon još jedne katastrofalne igre špikića. Frajer igra alibi igru, nema muda za potući se, trčati može, vraćati se u obranu ali je miš kakvog nema
  • Facke
    3.7k
    Cekamo miru vugrinca, papastrumpfa , i sanjina da nam sad ulepsaju dane :love:
  • Kujtim Shalla
    3k
    i ti si imao svojih bravura :love: što bi sa salahijem?
  • Izet Hajrović
    2.2k
    nije on tako loš, može biti koristan kao rezerva i kod ulaska s klupe, nije realno da mijenjamo cijelu momčad, jedino ako dođe odgovarajuća ponuda za njega.
  • Time
    880

    Perkovic ne bi mogao igrati beka da nema špikica na krilu koji mu jako pomaze
    Špikic ne igra zadnjih mjesec dana svoju poziciju(opravdano,takuro je odlican)

    Špikic je okej igrac,koji svoje odradi vecinom solidno,ponekad malo podbaci,ali isto tako ponekad odigra super
  • Orc123
    8.2k
    Nama Mauro treba na stoperu a ne na Beku jer on to nuzno moze pokriti ali prema naprijed je on limitiran sta je i normalno jer nije bek....treba nam pravi bek i jako krilo i onda cemo odmah biti i opasniji po toj strani. mensah i onaj Frese Skandinavac su jako dobra rjesenja i nadam se jednom od te dvojice...
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Nakon ove današnje utakmice se najviše vidi kolika nam rekonstrukcija momčadi treba... Mislim najviše nam tu treba novi trener jer iskreno si je danas spalio svu dobru volju koju je uspio sagradit u zadnjih 5 utakmica...

    Vezni red nam prijeko treba motorike. Moraju igrati ili Sučić-Mišić ili Ademi-Ljubo. Jednostavno drugačije nemamo nikakav protok lopte i veza nam izgleda kriminalno. Menije otužno isto da mi imamo jednog i pol dobrog igrača na 4 krilne pozicije (krila i bekovi mislim) I to mislim Kaneko dobar i Vidovič ok. Ristovski mi se čini da je jako pao, a svi ostali su kriminal. Zamjene nemamo ni na približnoj kvaliteti, a samo se krcamo s nepotrebnim igračima. Ovaj zimski rok se mora napravit jedan DUBOKI rez, a nezz kako će se to uradit bez jebenog SD-a s obzirom da ne vjerujem nikome u upravi, a bome ni Jakiroviću da taj posao naprave kako treba. Na njima je da me razuvjere, ali nisam siguran da ce to napravit...
  • sport
    3.4k
    Špikić je svoje najbolje igre pružao na desnoj strani dok je lijevo totalno beskoristan.A kad je tako nek čeka na klupi dok se Takuro umori.Bekovi ok u fazi obrane ali prema naprijed jako limitirani.Na Petku se ipak osjeti pauza od 2 mjeseca ali i pad forme Baturine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions