• marcio amoroso
    33.8k
    Ako kojim slučajem dobije otkaz ostati će zapamćen kao trener koji u dvije utakmice protiv stoke ne samo da nije zabio gol, nego nije složio ni jednog zicera.
  • LaznjakProsineckog
    512
    ja isto ne razumijem ta opravdanja prema njemu, pa jebote sta branite trenera koji sere po kadru i ima najvise poraza od svih trenera Dinama u zadnje vrijeme, veliki problem je njegov mentalitet, nema on gard kakav trebas imat za Dinamo, u Pragu popije 4 komada daj ajde..
  • Mali dioničar
    15.1k
    Pazi "smanjio je prednost Hajduka", a nitko ne spominje da Hajduk u periodu kad je Jakirović smanjio prednost ima ČETIRI poraza.

    Četiri utakmice su izgubili, igrali su X protiv Lokomotive, a veliki Jakir im u 2 utakmice nije zabio jedan jedini gol.

    Najbolje da uz 4 Hajdukova poraza i 1 X nije smanjena prednost.
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Lik je ocjenia pokusezonu sa ocjenom 3, koja naginje prema 4. Nez vise šta rec u vezi njega. Dosta se ljudi ode cudi kako ima ovoliko kredita, jbg kad si Mamicev !
  • cibona
    1.8k
    On je krivac za ziheraski to jest pic*asti pristup utakmici. Zasto je naprqvio samo 2 zamjene? Zasto nije mijenjao? Vjerojatno zato sto je trenerskom magu i bod bio sasvim ok. Trebao je uvesti ljubicica da dobijemo prodornost,brizinu i eksplozovnost i kulenovica koji bi bio od koristi u skokokima. Ali jakir je rade htio isprobati cacicevski i biscanov stil vodenja igre koji glasi : ne mijenjaj nista.
  • Captain America
    15.1k
    Od čovjeka se traži da bude prvi i gura u Europi.mali M

    Transfermarkt kaže da je od 6. kola od kad je Jakir tu Dinamo uzeo najviše bodova (30), a Rijeka i hajduk 26. Za postojeći zaostatak se obrati diletantu koji je odradio pripreme i vrhunski vodio utakmicu protiv hajduka i Gorice, a za izostanak lijevog beka onome koji je u Mihajličenku vidio igrača za Dinamo.
  • LaznjakProsineckog
    512
    tako je izgledao i protiv Lokosa, Rudesa, Plzena itd itd. Covjeku treba objasniti da Dinamo svakog moze i mora dobit, ne vodi Goricu
  • austrijanac
    2.9k


    Kako onda komentiraš da nije odigrao ništa protiv nijednog ozbiljnog protivnika?

    4 tekme, 4 velika ništa?

    Ili i za to mu treba dat još jednu stanku?



    Vi koji ga branite ste veći fenomen od njega, ni žena mu ne vjeruje toliko.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Transfermarkt kaže da je od 6. kola od kad je Jakir tu Dinamo uzeo najviše bodova (30), a Rijeka i hajduk 26.Captain America

    Navedenim učinkom Hajduk je toliko “zadovoljan” da je promijenio trenera.

    U tom periodu Hajduk je izgubio 4 utakmice - Istra, Gorica, Rijeka i Osijek.

    4 kluba pobijedila su Hajduk, Dinamo Hajduku nije zabio jedan jedini gol u dvije utakmice.

    Ukoliko očekuješ ovaj ritam da Hajduk u polusezoni ima 4 poraza, onda dobro. Ako ćemo na tome temeljiti Dinamov učinak i Dinamove šanse za naslov.

    Ajmo biti prvi na način da Dinamo Hajduku ne zabije gol, a da Hajduk gubi od Gorice, Istre, Osijeka i Rijeke.

    Jebeno promišljena strategija.
  • Captain America
    15.1k
    4 kluba pobijedila su Hajduk, Dinamo Hajduku nije zabio jedan jedini gol.Mali dioničar

    3 od ta 4 kluba su dobila bunkerčinom i golovima iz kontre, a Rijeka iz penala. Da je danas Jakir tako izašao, opet bi se tu tražila ostavka. Niko našima nije branio uzet Uremovića, al je neko procijenio da su Sosa i Bernauer bolji.

    4 kluba pobijedila su Hajduk, Dinamo Hajduku nije zabio jedan jedini gol.Mali dioničar

    Ovakav omjer je bio i pretprošle sezone pa se uzelo prvenstvo s puno jačim rosterom.

    Prvenstvo je maraton, a ovi moraju napasti ostalih 7 ekipa osim nas i Rijeke i tu upadaju u problem. Nek Hajduk uzme i 4., meni je bitno da na kraju trofej završi u Maksimirskoj 128.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    - Minimalizirali smo Hajduk u kontrama i polukontrama. U našoj igri je nedostajalo dubine, vertikalnih dodavanja da bi prepolovili linije. Željeli smo, e sad da li je bilo premalo... Očekivao sam malo ofenzivniji Hajduk. S obzirom na to da je ostalo 0:0, falilo nam je preciznosti u završnim dodavanjima. U obrani smo bili dobri, Hajduku nismo ništa dozvolili prema naprijed.
    Eto čim se on ponosi, minimalizirati smo hajduk, e moj buraz tko nás vodi. Ko da je hajdug city. I još ga pojedinci guraju ovdje. Kad pomislim da sam bio nezadovoljan Čečketom :pray:
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ekipa koja pise da su Cacic i Krznar bolji, iste ste tjerali jer nam je falio rezultat jedno vrijeme pod njima. Ne branim Jakira, ali spominjat da su ova 2 doktori za njega mi je jako dvolicno.

    Poanta, jesmo li svjesni problema da Uprava vjerojatno trenutno ne moze dovesti nijedno jace ime i da doticni ne obecava odmah rezultat s ovom momcadi? Kad se mogao eventualno vratiti Bjelica nismo tako da neka ocekivanja i masta nam sad nemaju smisla. Nismo izgubili, realno mogli smo dobiti danas da je Petkovic makar jednu namjestio, mozemo lako na bod zaostatka.
  • sport
    2.5k
    Samo dvije izmjene majstore,u čemu je problem Jakire.
  • Jaro
    6.1k
    cacic i krznar nisu razina za dinamo, ali su za ovoga svemirski brod... sto je tu licemjerno?
  • BornaPŽ1986
    1k
    ali su za ovoga svemirski brodJaro
    Ne znam po cemu, opet usporedjujes Dinamo s Livakovicem, Petkovicem, Ivanusecom, Orsicem i nekom vremenu gdje smo bili kao ekipa prejaki. Krznar je preuzeo vec tako jaku ekipu. Ja se nadam da ce se preko zime nesto napravit, tesko da ce Jakir imati kredita ako krene opasno kiksat i zaostajat ali stvar je sto ce oni dovest Krunu (uz duzno postovanje), pa gdje je tu pomak?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.