• reziser
    6.8k
    Jedan od najlošijih derbija...a Kolarić od odsudio toliko pičkasto...i nitko mu ne može ništa reći
  • Orc123
    7.9k
    Ljudi iskreno ja ne kuzim da ste sad toliko negativni jer smo obrambeno bili savrseni a u ovoj tvrdoj utakmici imali smo 3 prilike i jbg to nismo zabili...suma sumarum svega! Ja sam inace kritican ali ljudi pa imali smo tekmu prije 3 dana i to za euro proljece! Da fali nam 2-3 igraca za prvih 11 ali ako smo pametni jer para mora biti, moramo to omoguciti aktialnom kadru!
  • reziser
    6.8k
    Ajduk totalno neambiciozan i slab.. a mi premalo rizika u napadu
  • Facke
    3.6k
    Zake sam negativen? Eto zate kaj nisme u stanju zabiti momcadi gol koja 90 minuta napucava lopte prema napred i opce nije dosla igrati nogomet. Eto zate. Nisme jednu pravu akciju odograli. Ni jednu. Jebes posjed ak stoga nemres nis napraviti.
  • boem
    309
    Bilo mi je jasno u kojem smjeru će ići tekma čim je Šarlija u prvom duelu pokosio Petka. Šteta, nisu nam došli do šesnaesterca praktički. Trebalo je preuzeti malo više rizika, a imam dojam i da se Kaneka premalo koristilo
  • robinson
    54
    Ekipa koja je bila na sjeveru moze pomoc oko prve pjesme dok su igrači izlazili, mlađi sam pa ne znqm baš... Išla je nešto nešto pušite nam kurac glupi tovari.. hvala

    ps. u vezi šalova je
  • miro
    4.4k
    Šalove u ruke zapjevajmo svi, pušite nam k glupi tovari
  • cibona
    3k
    Meni se nije svidao preziheraski pristup utakmici od strane jakira. Trebao je napraviti jos dvije zamjene da se dodatno priblizimo golu. Npr. mogao je uvesti ljubicica i kulenovica.
  • miro
    4.4k
    morao je Ljubu stavit, da probamo nešto na energiju i eksplozivnost
  • marcio amoroso
    36.4k
    Kao prvo bi iskoristio priliku i napisao da se najebem M onima koji su dopustili unošenje onih slova!!

    O tekmi nemam šta puno reći. Jednostavno su nam se kvalitativno približili i jbg. Oni su u ZG došli po bod i uzeli ga. Mi smo u Split došli po bod i nismo ga uzeli. Kraj priče.
  • DZGIS
    1.2k
    Slave bod na Maksimiru jer je to njima više od pobjede, mi ne bi slavili bod na školjci nikad. To je razlog zašto su luzeri i zašto ove sezone opet neće bit prvaci i još narednih 10
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Danas smo izgubili mogućnost boljeg međusobnog omjera protiv hajduka u sezoni koja će po svemu sudeći biti na knap.

    Tužno...
  • reziser
    6.8k
    Nisu se oni nama kvalitetom približili nego smo se mi njima približili u nekvaliteti...
  • Jaro
    7.3k
    tak si doma razgovaraj, nis o skup ovce cuvali...

    Kruno Jurcic je zestoki hazarder za ovu prevaru na nasoj klupi...
  • Paggini
    19.9k


    Znam zasto im dajemo 16, 17 posto tribine - sve pet. Ali dopustiti unosenje ovih slova i jebene tvornice mirnovec??? JEL ITKO NJIH PREGLEDAVA. Majku ti jebem, mi dolje kožu skidamo, oni unesu jebeno skladiste oruzja iz staljingrada, MRŠ MAMU VAM JEBEM CIGANSKU
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.