• Nogo
    3.6k
    Dobra tekma ali ne kužim Jakira i zamjene.
    Šta nije stavio Sučića umjesto Ademija, Ljubičića umjesto Perkovića da proba nešto naprijed i Kulena ako treba da probamo s 2 napadača.
    Sve u svemu KTC pokazao kako je trenutno najbolji naš obrambeni igrač. Kaneko najbolji opet.
  • San Lorenzo
    15.5k
    Imamo jednog modernog igrača koji napada prostor - Kaneka.
    Baturina još jedna u nizu loših partija, zašto se čekalo 60 minuta da ga se zamjeni je na treneru da objasni.
    Sudac gledao svoju guzicu i da završi utakmicu što prije, pa prvo produžio mizernih 5 minuta a obda svirao kraj na pola našeg napada desetak sekundi nakon isteka tih pet minuta.
    Sparta, aek, hajduk, Viktoria...niti jednu utakmicu protiv protivnika našeg levela nismo dobili ove sezone.
  • Ali
    2.1k
    Otkad VAR moze dosutiti ruku u 16m ? Ako sudac svira pogodak, a VAR ga samo moze pozvati na monitor da pogleda , a nikako on iz sobe nemoze reci nije gol !. Moze samo offside.
    Govorim ovo jer mislik da je Uremovic prvo udario dlanom ruku a tek potom Perkovic i to bi se moralo vidjeti da glavni sudac ide gledati snimku. I ponistis gol, ali sviras penal. Ovako si prekrsio pravila nogometne igre.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Svaka cast stoperima pojeli su plivaju
  • veselko tenžera
    2.1k
    Baturina i Špikić su morali vani na poluvremenu.
  • Orc123
    7.9k

    Sve 5 kolega! Ne uzimam za zlo i ja isto nekad pod adrenalinom izblanem nesto....iskreno stvarno ja sam danas zadovoljan jer smo imali extra tesku utakmicu prije 3 dana. Obrana maestralna...ktc odigrao maestralno i peric isto....ako pogodimo sa Bekom i krilom za prvih 11 i jos kojim kvalitetnom igracem opet cemo imati brutalnu momcad!
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Silno razočaran... sretniji bi bio da se ušlo napadački pa izgubilo.

    Da se mene pita, ovo bi jakiru bila zadnja utakmica na klupi dinama. Ako u dvije utakmice momčad koju vodiš ne može složiti poštenu šansu hajduku, onda jednostavno nisi trener za dinamo.

    Kao da ih se boje, puno nervoze, bez samouvjerenosti, prema naprijed mlako, ako se baš mora...al uvijek ima mjesta za nabijačinu prema petkoviću i povratnu loptu.

    Neću sretan zaspati večeras...
  • Teofil Kateran
    1.4k
    O velicini hajduka sve govori cinjenica koliko slave bod protiv nas
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Jebiga bili smo bolji, kada pojačamo još neke deficitarne pozicije na prijelaznom roku bit ćemo još jači a Hajduk će ostati otprilike ovakav kakav je sad. Hajduku slijede 2 derbija sa Rijekom i Osijekom i mogli bi vrlo brzo biti potpuno poravnati na tablici.

    Kako sam gledao na HRT-u moram reći da je prijenos i sve skupa bilo kao da Hajduk igra u Europi protiv nekog stranog kluba. Viki se na početku utakmice javlja sa terena i kaže ''atmosfera na utakmici će biti sjajna jer je Torcida najavila dolazak u velikom broju''. Točka, kraj rečenice. Zanima me kada će se tako javiti sa Poljuda i reći da će atmosfera biti sjajna jer su Boysi najavili dolazak u velikom broju. Ne, tada čak komentatori ušute na minutu i puste nas da slušamo ''Dalmacijo'' te kažu ''uživajte u ovom spektakularnom ambijentu''. Mikrofoni danas naravno ispod juga tako da gledatelji imaju dojam kao da je 70 posto navijača Hajduka na tribinama.
  • plavac173
    2.6k
    Ajde ne seri bog te ne seri molim te
  • Peškaman
    4.3k
    Ja u svom životu nisam gledao lošiji derbi.
  • Nogo
    3.6k

    Zato je Jakir i poludio. Trebao je Kolarić ići vidjeti i poništiti ruku ako je dosudio gol.
    Ja ne kužim kako je moguće da netko iz VAR-a poništi gol (ruka), ako glavni sudac to ne provjeri. Onaj glupi četvrti se dere ruka a nitko nije išao pogledati. Mislim da je to greška i da su nas debelo pokrali.
  • plavac173
    2.6k
    Hvala Bogu pa te se nista ni ne pita
  • DrawTube
    4.8k
    Nismo ni zaslužili više od x.

    Bravo za Takija i KTC.

    Nije bilo 18 000 ljudi.
  • Ero
    961
    Daj ljudi smirite se malo. Znam da su svi razočarani i da se malo popije, ali ne morate odmah napadati druge ako nemaju isto mišljenje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.