• plavac173
    2.6k
    Sta pricas ti nismo zasluzili vise od X? Boze sacuvaj tko sve prati nogomet danas
  • Ali
    2.1k

    Oni ako dovedu Perisica, a sada je to vrlo izgledno na proljece , bojim se da cemo sa ovakvim razilazenjem filozofije izmjeđu stozera i igraca. Stozer trazi igru na kontre i tranziciju, a nama 8od10 igraca razmislja presporo i ide sa loptom pod pedalu pa precestu unazad...
    Jedino Ljubicic i Kaneko u Dinamu su moderni i okomiti. Spika, Marin, Kule, Misic, Ademi, Bulat, Petko, Moharami, Peric... to su solidni igraci ali njihovo poimanje igre sa trenutnim trenerom na dijametralno suprotnim polovima.

    Nisam oprimist za proljece, trener koji nezna promjeniti formaciju , ritam... ima jedno zacrtano i po tom vozi... sa ovim kadrom to neide. Hajduk sa ovako cvrstom obranom nece primiti vise od 10 golova na prolkece i to ce im biti dosta. Mi necemo dobiti ni varazdin ni loksu u zaostalima i onda ce smjeniti jakira ali kasno... i ode pehar u split.
  • plavac173
    2.6k
    Hahahahahahahahahahahahahahha
  • Petar86
    886
    Zasto uvik neko mora bit kriv, nisu imali polusansu kamoli sansu, mi ponisten gol i da je Petkovic bolje reagira u one 2 sanse vjv pobjedu...tako je kako je, takticki u defanzivi smo bili top... u situaciji di poraz vjv znaci izgubljena sezona sigurno nije pickast ili ziheraski pristup
  • plavac173
    2.6k
    E znao sam da postoje ljudi koji se ne razumiju bas u nogomet ali ovako.. Sta ne zna promijenit formaciju? Zasto mu netko nije viknuo sa tribine promijeni formaciju i dobit ces utakmicu, da imas 183 napadaca ne mozes kad su ovako obrambeno igrali sa 183 stopera
  • San Lorenzo
    15.5k
    Jakiroviću nek netko šapne da ne vodi Mladost Doboj - Kakanj pa da se nakon utakmice naganja i nateže s protivničkim igračima.
    Ako si već popušio 5/6 bodova protiv tog hajduka, nemoraš povrh svega još biti i seljačina.
  • Mentalni Gimnastičar
    885
    Ovo je jako slabo, oni nisu skoro ništa odigrali. Ima taj prijelazni rok i nakon toga nema isprika.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ja sam zadovoljan defanzivnim ucinkom danas, nisu isceprkali bas nista. Prema naprijed otuzno kao i velim broj utakmica ove polusezone. Ja ne znam sta bi to Jakir mogao drasticno promijenit s pripremama, a da se nije moglo vidjeti u ovih par mjeseci gdje je imao i reprezentativne stanke. Nista, ajmo u ludnicu prijelaznog roka pa na proljece noz u zube.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Ja mislim da je ovaj fizički odlično pripremljen Hajduk zasluga Leke koji ih je gonio da ''trču ka pasi'' i uistinu ih je spremio da trče na europskoj razini. Nakon toga su nastali problemi osobne prirode između igrača (Livaje prije svega) i trenera diktatora.

    Onda je došao Karoglan i pobrao vrhnje jer su igrači i dalje bili fizički odlično pripremljeni samo što više nije bilo trzavica u svlačionici i sve je bilo idealno (fizička sprema+kemija u svlačionici). Treba vidjeti kakav će Hajduk biti kada prođe pripreme pod Karoglanom, hoće li i dalje biti na ovoj fizičkoj razini ili će se vratiti u okvire HNL-a. Ja sam siguran da ćemo gledati nešto drugačiji Hajduk u drugoj polusezoni ali i dosta drugačiji Dinamo sa dva prava beka, modernijim nogometom i fizički spremnijom i bržom ekipom.
  • DrawTube
    4.8k
    Bahati, prijavio si se prije 6 dana i nabio već 140 poruka od kojih je 80% spam i sad prozivaš ljude po zoni
  • veselko tenžera
    2.1k
    svaka ti čast za analize, ovu i brojne prije. Ne pišeš bezveze, kad napišeš to je uglavnom duži post, kvakitetan i racionalan:up:
    Inače, problem ove utakmice je što smo izgubili na Kosovu što je sramota. Da nismo, utakmica u četvrtak bi bila nebitna.
  • IceMan
    2k
    A nisam zadovoljan i nikad s tim nebudem.


    Dosli su odigrati bunker, mi smo jalovo bili bolji, zao mi je najvise za zadnjih 10 min di smo trebali se hrabrije otvoriti jer su visili na konopcu.

    Treba to gledat i iz pozitivnije strane, da smo dobili ove neznalice iz uprave bi nam prezentirali da kaj ocemo, da imamo super rezultat i ekipu..
    ovak se mozda malo trgnu u prijelaznom roku. Mada sumnjam .


    Iznad svih - Dinamo!
  • Ali
    2.1k

    Sto je krivo u mom postu na kojeg se referiras?

    Jakir je danas isao sa sastavom po imenima a ne po trenutnoj spremnosti. Zapoceti sa Ademijem koji je realno od povratka veteran , Baturinom koji nije soreman ni 20% od kapaciteta i Spikom koji nije danas mogao proci nikoga.
    Dakle po imenima nije pogrijesio, ali ovaj tjedan si imao treninge gdje noras vidjeti da su Ljubicic, Sučić i Vidović na znatno znatno vecoj razini spremnosti. Znas da ce trebati biti okomit i agresivan i da bez da 4-5 igraca napune protivnicki 16m necez zabiti pogodak.
  • Praskaton
    2.3k
    Ja se nadam nakon pauze odmah kiks tovara sa rijekom i preuzimanje prve pozicije
  • Time
    855

    Nije Mladost vec Sloga Doboj...Sloga Doboj je fairplay momcad u BiH tako da mislim da si ovdje jako podcjenio Slogu tj precjenio Jakirovica haha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.