• Eduardo
    20k
    SN;
    Reveal
    jaNvoZC.jpg

    VEKDAxR.jpg

    T5tckpD.jpg

    x2sERc5.jpg

    9MyPY0y.jpg

    yGhJbyK.jpg

    7CqC6fc.jpg


    Slobodna;
    Reveal
    2bssWaz.jpg

    1Rtoewj.jpg

    iAWfU0D.jpg

    aXlZQXq.jpg


    Jutarnji;
    Reveal
    YwimCzm.jpg

    n9HBEJG.jpg
  • Fanboy
    2.6k


    Cibonu, uz dužno poštovanje kk Dinamu i svemu što rade gdje im skidam kapu, ali u košarci je Cibona ono što je Dinamo u nogometu za Zagreb.
    Čak bi rekao da je sad već ugašeni kk Zagreb bio drugi po kultu i vrijednosti, što po proizvodnji igrača, a što po toj vibri što je nosio za Zg.
    Nažalost, on se ugasio, a mafija je Cibonu bacila na koljena i pred nestanak.

    Simon je velik navijač Cibone, mislio se vratiti u nju, ali eto spletom okolnosti i onoga što se događalo u Ciboni sa upravama ipak nije..
  • ksapi
    2.8k
    Kakve veze Cibona sad ima s ovim što sam ja napisao?
    Čovjek je obečao doći u KK Dinamo prošle sezone i na kraju otišao u smiješnu Cedevitu. Sramota za njega kao velikog Dinamovca, tu svaka priča staje.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ja koliko se sjecam ako sam dobro procitao on je htio nesto laksi angazman kod nas u HR kad se vratio, tipa da igra domace utakmice samo itd., vjerojatno i drugaciji obujam treninga. Mozda su mu ovi u Cedeviti to omogucili.
  • Fanboy
    2.6k


    Ima veze jer si napisao da je rekao da želi doći u KK Dinamo što nije istina i zato sam ti napisao Cibona...
    Čovjek je godinama pričao da želi doći u Cibonu, da je navijač CIbone i kad je potpisao za Cedevitu je opovrgnuo da nikad nije rekao upravi da samo želi u kk Dinamo, već Cibonu...

    Evo i njegove izjave na tu tvrdnju :

    Je li istina da ste obećali ljudima u klubu, a samim time i navijačima na tom navodnom sastanku vas s ljudima iz kluba i predstavnikom navijača prije EP-a, da ćete odjenuti dres KK Dinama, jedino Dinama, ako ćete se odlučiti za povratak u Hrvatsku? Jer, navijači se sad osjećaju izdanima.

    "Ne, nije istina da sam obećao KK Dinamu takvo što. Te su informacije sulude. To je netko rekao... Ma ne znam, stvarno ne znam o čemu se tu radi."

    Simon nakon potpisa za Cedevitu :
    Išao sam prema tome, iako mi je bila želja odigrati i jednu sezonu u Ciboni. Međutim, ABA liga je ipak natjecanje koje je puno ozbiljnije i koje zahtjeva i veću pripremu, fizičku spremu i puno veće odricanje, a to u ovim godinama nisam baš siguran da sam spreman i da mogu dati. Tako da sam bio vrlo otvoren prema njima."

    Mulaomerović prije Eurobasketa 2022 kada su ga nagovarali :

    Što se tiče Simona ja sam za to da dođe i pomogne mladim igračima. Znam i a je njegova velika želja da zaigra za Cibonu. Imali smo razgovor, pričali smo i oko reprezentacije i ja sam mu rekao da bi jedan takav igrač kao mentor za nas bio kao dobitak na lotu...
  • Neki tip
    21.3k
    Fotka u stvarnom vremenu, upravo tuda prođoh. :)

    20231216-123101.jpg
  • Nino Bule
    13.4k
    Bome navala, svaka cast ljudima koji stoje da kupe drugima karte
  • NORTE
    11.4k
    Kaj brijete, oće se rasprodat sjever gore sutra do tekme?
    Ipak je dosta i jeftiniji od zapada.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Vidio sam Livaji strah u ocima...
  • Kepec
    5.5k
    Vjerujem da su igrači uvijek nabrijani na derbi, sutra ta doza nabrijanosti mora biti na maksimumu. Zgazit, pojest, samljet, izorat.
    Vrijeme je da se Dinamo vrati tamo gdje mu je mjesto, a da se dotične novinare, neandertalce, studente, svekrve i ostale potjera u mišje rupe iz kojih će izać.
    Neće snaša torcidaša neće tovara ona hoće Bad Blue Boysa pravog Purgera.
  • plavac173
    2.6k
    Ne znam ali sam jako optimistican za sutra, cujem da ce svi senatori bit u startnih XI, dakle i Rile i Peric i KTC I Ademi I Misic i Petko i Zagorac. Odigrali su milion ovakvih i tezih utakmica za razliku od onih "doli".
  • Noel
    6k
    Naprijed plavi lavovi vole vas vaši Purgeri!
  • Zagreb1992
    1.7k


    Simon je bio blizu dolaska u klub ali glavni problem je bio oko igranja gostujućih utakmica u ABA ligi .Čovjek je inače veliki navijač Dinama i sad mu sputavati to jer nije došao u KK Dinamo je glupost
  • Nino Bule
    13.4k
    Jel ima ikakvih izostanaka sutra osim ovih standardnih ? Sta je sa boskom ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.