• Fićo1986
    1.1k
    Na svakoj jebenoj stranici,na svakoj jebenoj drustvenoj mreži,na svakom jebenom čošku usporedba s tovarima nakon nase pobjede,ljudi koji vam je kurac?????? Jebali vas tovari jel radi njih igramo i bodrimo dinamo????? Boze sacuvaj...
  • LaznjakProsineckog
    646
    Sturm nam daj, domaca atmosfera u Grazu ce bit!
  • Nousername
    664
    Da mi je neko rekao prije reprezentativne stanke da cemo u preostalih pet utakmica imati isto toliko pobjeda i da cemo sa onakvom obranom koja je svaku tekmu primala gol imati tek jedan primljen u 5 utakmica i 4 clean sheeta ne bih mu vjerovao.Govorio sam za tovare da me najvise brine to sto imaju cvrstu i stabilnu obranu sto je u proslosti cesto znalo biti presudno kod osvajanja trofeja.Sad smo i mi tu fazu igre dosta poboljsali sto nam je i donosilo pobjede jer nam napad i golovi nikada ove sezone nisu bili problem.Koliko god se sralo po Jakiru zbog losih rezultata(zasluzeno) toliko mu se i mora priznati da je u najvaznijem djelu prve polusezone podigao momcad za nivo vise.U nedjelju imamo tekmu koja nece nista rjesiti pobjedili ili izgubili, a na njemu je sada da odradi kvalitetne zimske pripreme i da mu uprava dovede 3-4 igraca koji odgovaraju njegovom sistemu igre koji napokon izlazi na vidjelo.
  • Jaro
    7.3k
    u mojiim ocima mu je i dalje 6/6 uvjet za ostanak na klupi.
  • Paggini
    19.7k
    Daj nam Sturm!!!
  • BornaPŽ1986
    1k
    mojiim ocima mu je i dalje 6/6 uvjet za ostanak na klupi.Jaro

    Ako ga nisu onda smijenili ne znam bas treba li ga sad. Treba i s druge strane shvatiti da je iza naseg kluba ovo turbulentnija sezona, odlazak reprezentativaca, ostali problemi da ne pisem sad.. Treba i treneru vremena da se pohvataju neki konci, pojacanja itd., nije to bas prelako a s obzirom kao sto kazem dosta toga nije jos poslozeno u klubu ne mozes ni ocekivat bas gazenje na svim frontima sa ovakvim kadrom. Kakogod ovo ide nabolje iako se vidi da se patimo jos. Na glavu u nedjelju, pojacat se i nadat se da ce trener uspjeti nesto napraviti i u ovoj kratkoj stanci, i nadat se laksem zdrijebu za europu jer realno nismo bas za Ajax itd.
  • plavac173
    2.6k
    Jel zna netko jel jos stoji hajdukova reklama na aedromu u zg?
  • Time
    855

    Nije hajdukova reklama vec tommyeva,to je isto da lana stavi reklamu i napise ponosni sponzor dinama...btw ako su nasi u klubu htjeli spustiti hajduku i imati reklamu na aerodromu u splitu to su trebali uraditi preko nekog od sponzora da se malo sakriju namjene
  • plavac173
    2.6k
    A nije govno nego se pas posrao.. da izvines na rijecniku. Tommyeva sa slikom bebe u hajdukovoj majici, totalno svejedno "cija" je. Zna se i sta onaj slogan znaci "vridilo se rodit" odnosno za uclanjivanje u hajduk
  • Antisha
    721
    Polusezona je skoro gotova. Polusezona koju možemo promatrati kao povijest Dinama u malom - pobjede, porazi, pehovi, krize, bljeskovi inspiracije i čiste nogometne poezije...Sve to je stalo u razdoblje od šest mjeseci; jedan pravi emocionalni rollercoaster za sve nas mazohiste koji Dinamo nosimo u srcu.

    U inat svoj nepravdi učinjenoj našoj braći u jednoj banana-državi na jugu Europe, u inat svim zakulisnim igrama servilnih gmizavaca i moralnih nula koje Svetinju žele pretvoriti u svoj osobni bankomat, u inat neviđenoj medijskoj ofanzivi i pričama o nikad slabijem Dinamu, mi smo dočekali još jedno europsko proljeće na Maksimiru. Ne baš u natjecanju koje smo ljetos priželjkivali - ali i ovo je uspjeh.

    Dinamo nas je zadnjih par godina razmazio. Prezimljavanje u Europi, koje je nakon '67. bilo nedosanjani san mnogih Dinamovaca, je u zadnjih nekoliko sezona postalo normala - nešto na što smo navikli, nešto što se podrazumijeva - ipak pričamo o najvećem hrvatskom klubu.

    Generacija koja nam je donijela toliko veselja i ponosa, koja će zlatnim slovima biti upisana u klupsku povijest, se razišla. Stigla su neka nova lica, neka, već poznata, su došla u prvi plan. Bilo bi iluzorno očekivati da će sadašnja ekipa odmah nastaviti stopama prošle. Igra je kroz cijelu polusezonu bila daleko od odlične, na mahove i očajna - ali bilo je i znakova koji su nam mogli dati osjećaj tihog optimizma.

    Unatoč svim padovima i porazima, mi smo bili i ostali tu, uz naš voljeni klub. Mi, navijači Dinama, osobe kojima rezultat utakmice vikendom diktira raspoloženje u nadolazećem tjednu. Mi, navijači Dinama, koji bi se u svakodnevnom životu mogli raspravljati ili posvađati oko stotinu drugih stvari, no ujedinjuje nas jedno - velika ljubav prema našem velikanu s Maksimira, simbolu hrvatstva i gospodstva.

    Kada sve zbrojimo, usudio bih se reći da je cjelokupni dojam popravljen. U nedjelju imamo priliku približiti se Hajduku na -4 boda, uz dvije utakmice manje, te tako otići na zimsku pauzu čvrsto držeći svoju sudbinu u vlastitim rukama. Doći ćemo i podržati momke koji nose sveti dres, da pobjedom okrune dosadašnji tijek sezone. Usput imamo priliku i demantirati napise kojekakvih piskarala koji više mrze Dinamo nego što vole "svoj" klub, te još jednom pokazati tko je gazda u hrvatskom nogometu.

    Dragi dinamovci, vidimo se u nedjelju na Maksimiru.

    Nema većeg kluba od Dinama!
  • scooniepenn
    3.3k

    Smjenjivati Jakira sada nakon što niti je slagao ekipu, niti je s njom prošao pripreme i uigravao ju, nakon što su mu između dvije utakmice sa Spartom apsolutno kontra svake logike prodali Ivanušeca (i onda ima Marina za uzvrat protiv Sparte, Šutala koji nije igrao godinu dana kao zamjenu za prezimenjaka koji je svjetska klasa i Nevistića koji nije branio godinu dana kao alternaciju za 1. golmana hrvatske reprezentacije) te nakon što smo skoro 2 mjeseca igrali bez Petka, je u najmanju ruku u stilu Hajduka. To se kao dugogodišnji navijač Dinama nadam da nikad nećemo biti i da smo miljama od njih udaljeni. Neka mu se dovede nekoliko igrača koji su po njegovom ukusu, neka odradi pripreme pa ćemo vidjeti u kojem ćemo smjeru ići nakon pauze. Ja sam uvjeren da ćemo se nastaviti dizati i da ćemo u drugom dijelu igrati brže, agresivnije i bolje odnosno da ćemo se dizati do razine na kojoj želimo vidjeti Dinamo.
  • Jaro
    7.3k
    yep jedva cekam dinamo predvodjen Hoxhom, Broficem i ostalim Jakirovim raketama...
    Njemu momcad nakon 4 mjeseca izgleda kao da su se jucer vidjeli prvi put. I to protiv Rudesa i Balkanija...
  • mali M
    5.1k
    ja sam za da se sad da Jakiru nek radi što hoće, uprava si je sama pucala u nogu kad je izmjenjala u kratkom roku trenere sa golemim odštetama, pa se sad mora poklopit ušima.
    Jedino mi oko krene titrati i krenem škrgutati zubima kad se stalno ponavljaju famozne pripreme. kao da nakon priprema više ne postoji niti jedan trening, niti jedna taktika.. samo ono što se napravi u tih 14 dana vrijedi za cijelu sezonu.. sve vas razumijem koji ste za ili protiv Jakira ali pliz nemojte više tu izmišljenu mantru ponavljati..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.