• Patak
    2.9k
    Pa kaj Ajax ne igra ove godine sa 10 juniora i Šutalom ili tako nešto. I da su bili ili jesu na dnu tablice
  • NORTE
    11.4k
    Od 102 brata 63 su na slobodi, čekamo i ostale.
    2023-10-01-19-51-5981-.jpg
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Žohari će danas kiksati ✔
    Mi ćemo pobijediti Rudeš ✔
    Braća se vraćaju (63/102)
    Prezimljavamo u Europi ✔
    Ponižavamo nizu vrstu
    Čestit Božić
    Sretna Nova godina
    Bosna86
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Pa kaj Ajax ne igra ove godine sa 10 juniora i Šutalom ili tako nešto. I da su bili ili jesu na dnu tablicePatak

    Ne znam ali dobili su u grupi AEK-a i igrali su solidno sa ostalim klubovima (Brighton i još netko)...prodali su dosta igrača ali vjerojatno su njihove ''unutarnje rezerve'' još uvijek jače od naših unutarnjih rezervi a i očekujem da će se Ajax (baš poput nas) dosta pojačati u zimskom prijelaznom roku.

    Zapravo smo u dosta sličnoj situaciji mi i Ajax, to su divovi koji su prodali sve što je vrijedilo a nisu se adekvantno pojačali i sada čekaju zimski rok kao ozebao sunce da bi ojačali ekipu. Jedino što oni imaju jaču konkurenciju u ligi pa mogu završiti i deseti u ligi a mi i da igramo sa B ekipom ne bi mogli ispod četvrtog mjesta.
  • Sunja86
    1.2k
    Ajax se je digao u zadnje vrijeme a kao što kolega kaže oni će se sigurno dobro pojačati na ljeto
  • Do kraja2023
    185
    ma boli mene za tovare i za Balkani i medije al upravo to kaj si rekel mi igramo europsko proljece tj. tekmu za isto i nas se skupi samo 6k. No dobro idemo dalje,bilo koga da izvucemo igramo na pobjedu.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Prije 10-15 godina se živjelo za europsko proljeće, nevažno u kojem natjecanju i protiv kojih protivnika. To nam je bio kompleks i svaka utakmica koja bi mogla dovesti do proljeća je bila označena kao povijesna. Mediji su nam pravili pritisak, brojali godine i zbog svega toga se punio stadion i protiv Spartak Trnave.

    Danas je europsko proljeće potpuno normalno i zato je protiv Ballkanija posjeta kao da se radi o HNL utakmici ali me zanima zašto se drugima ne broje godine od prošlog proljeća. Ima u našoj ligi klubova kojima će sada biti 30 godina od zadnjeg euro proljeća. Apeliram na sve novinare naklonjene Dinamu koji čitaju Zonu (a ima ih) da sada svake godine odbrojavaju drugim klubovima godine od zadnjeg njihovog europskog proljeća kako su to nama radili konstantno svake godine i svakog tjedna prije velikih europskih utakmica. Pun mi je kufer tih dvostrukih standarda. Danas je Dinamo osigurao europsko proljeće pobjedom 3-0 a glavna tema medija je posjeta na Maksimiru i ''neprimjereno skandiranje Boysa''. Medijski tretman prema Dinamu je sramotan nakon ovog uspjeha koji je nedosanjani san za sve ostale hrvatske klubove i mogli bi se iz Dinama slobodno osvrnuti na to, makar u rukavicama. Šta nam mora biti grč u želucu svaki put kada otvorimo medije čak i nakon pobjede 3-0? Hoću li uskoro morati početi čitati izvještaje sa europskih dinamovih utakmica na B92 i Dnevnog Avaza jer su oni puno naklonjeniji Dinamu od ''hrvatskih medija''?
  • Krizy
    43.2k
    na ljetoSunja86

    Super ako neće preko zime :joke:
  • LaznjakProsineckog
    646
    Cinjenica je da je u milijunskom gradu bilo 6000 ljudi na stadionu i mos ga j..at. Isto tako se mozemo pitat zasto? Zato jer se ljudi nemogu poistovjetiti sa klubom, nemogu se poistovjetiti sa Vlatkom Peras, Mumijom, Jakirom, Bracom Dalton koji jos uvijek vuku konce, laptop trenerima u akademiji, itd. itd. Ljudima se zgadilo i radije prate NFSHPL, hokej na pijesku i klizanje na asfaltu..
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Cinjenica je da je u milijunskom gradu bilo 6000 ljudi na stadionu i mos ga j..at. Isto tako se mozemo pitat zasto? Zato jer se ljudi nemogu poistovjetiti sa klubom, nemogu se poistovjetiti sa Vlatkom Peras, Mumijom, Jakirom, Bracom Dalton koji jos uvijek vuku konce, laptop trenerima u akademiji, itd. itd. Ljudima se zgadilo i radije prate NFSHPL, hokej na pijesku i klizanje na asfaltu..LaznjakProsineckog

    Čim dođe novi stadion utrostručit će se posjeta kao što se dogodilo i sa Osijekom. Ljude u RH ne brine kriminal niti su građani Hrvatske nekakve moralne veličine kojima smetaju osobe poput tajnice Vlatke. Građanima RH ne smetaju ni puno krupnije ribe kao što su Plenković, Barbarić i Škugor zbog kojih svi imaju veće račune za struju a kamoli bi im smetali ovi liliputanci iz nogometnog kluba. Čim dođe novi stadion svi će pohrliti vidjeti to novo čudo i preko noći će se drastično povećati posjeta i nitko neće imati moralne dileme.
  • pencilneck
    657
    10.2. Lokomotiva vani
    15.2. KL playoff vani
    18.2. Varaždin doma
    22.2. KL playoff doma
    25.2. Rijeka doma
    28.2. Gorica doma (Kup)

    Dosta dobro nam upadaju ove europske utakmice u raspored. Prije europskog gostovanja imamo Kranjčevićevu, a nakon njega imamo Varaždin doma, pa onda još tri zaredom kod kuće (uzvrat KL, Rijeku i Gorica u kupu). De facto u seriji od 6 utakmica imamo samo jedan odlazak izvan Zagreba.
  • Peškaman
    4.2k
    Ne mogu se oteti dojmu da se trebala odigrati bar jedna zaostala ove godine,u 13 dana igramo 5 utakmica.
    Tipa Varaždin doma ili kako pravilo ide,je li po redu ili kako već.
  • Sunja86
    1.2k
    Hahahaha a ako budu naši protivinci onda nek se od ljeta pojačavaju heheh
  • BigZ
    461
    10.2. Lokomotiva vani
    15.2. KL playoff vani
    18.2. Varaždin doma
    22.2. KL playoff doma
    25.2. Rijeka doma
    28.2. Gorica doma (Kup)
    pencilneck

    5 od 12 !!
  • nemapredaje
    3.2k


    Ne bi Sturm bio loš. Tu bi nas se dosta moglo i prošvercat na stadion
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.