• marcio amoroso
    36.4k
    Čovjek suspendira Rashforda, Sancha i Martiala, a igraju Garnacho, Anthony i Hojlund. To kao da Jakirović suspendira Petka, Vidovića i Kaneka, a igraju Kule, Menalo i Rukavina.

    Puno, baš puno više sam očekivao od njega.
  • jedan u nizu
    8.2k
    pustite Ten Haga,
    treba odraditi prijelazni rok jos jedan i ljetne pripreme (posto oni nemaju bas zimsku pauzu.
    Trust the process
  • Kepec
    5.5k
    Dečko od 18 godina za vodstvo Antwerpa u 2.minuti protiv Barcelone.
  • Nousername
    664
    Glupo je mislit da je u Ten hagu problem nakon toliko godina neuspjesnog vodenja kluba gdje su se promjenili vrunski treneri i igraci.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Kakav gol Šahtjara, Portugalci ispali naivni ko francuske sobarice. A i pomoćni je glup da diže zastavicu u li-la situaciji kad ima VAR.
  • jedan u nizu
    8.2k

    mislim da Man Utd ima slican problem kao Hajduk. Razapnite me ako hocete, ali mislim da je njima stres i velika ocekivanja gadna stvar.
    Uvijek potrose brdo love, i ocekuju rezultate. Igraci koje dovedu su stvarno klasa, ali vecina njih se pogubi kada dode tamo. Slove kao najuspjesniji klub u engleskoj, i pogtovo odkako je premier lige. Imali su Fergusona i nekako ih je 'razmazio'. Stvarno i najveci treneri danasnjice ih nisu uspjeli vratiti na vrh, treneri koji su uspjeli u drugim klubovima (tipa Mourinho).
    Svaki kiks im je pod povecalom, svako pojacanje im je pod povecalom i nevjerovatnim pritiskom cim pocne malo grijesiti. Pogledajte Onanu, bio je stvarno top golman, koji je sklon neshvatljivim greskama, ali i ludo nemogucim obranama. Dosao tamo, kiksao i vise nije na razini, svako malo napravi neku tesku glupost, i nije cak ni prosjecan vise, jer mu se gledaju samo greske, a ne pozitivne stvari.

    Ne znam koliko bih tu krivio vodstvo kluba, jer ocigledno rade svasta da bi se vratili na vrh. Ogromne novce daju za transfere, i sva ta imena su dobra pojacanja (samo kod njih ocito ne). A nije da tim transferima ugrozavaju financijsku stabilnost kluba ili nesto. Ne znam sta bi osim toga trebali, pokupovati pola Real Madrida, Barcelone i Bayerna?
    Za ostalu politiku kluba se necu mijesati jer nisam upoznat s tematikom.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Festival promasaja u Dortmundu..
  • Džudžan86
    251

    Cudo da je ovo zavrsilo 0-0 na poluvremenu
  • Fićo1986
    1.1k
    onaj promašaj kolo muania bi jedan zagrebački dečec znal pospremiti u gol,nadam se da se zna na kojeg aktera i akciju u kojoj utakmici mislim...
  • Efes Pilsen
    8.3k
    hehe nije Chelsea bio prije 10 godina :grin:
    Mbappe, Kolo Muani, pa stativa Barcole, pokusaj Reusa..
  • Ban
    698
    Ne znam koliko bih tu krivio vodstvo kluba, jer ocigledno rade svasta da bi se vratili na vrh. Ogromne novce daju za transfere, i sva ta imena su dobra pojacanja (samo kod njih ocito ne). A nije da tim transferima ugrozavaju financijsku stabilnost kluba ili nesto. Ne znam sta bi osim toga trebali, pokupovati pola Real Madrida, Barcelone i Bayerna?jedan u nizu

    Nasjedaju na hajp. Igrači koje dovode ili nisu nešto ili se ne uklapaju u momčad. Teško da se netko i može uklopiti u taj cirkus od momčadi.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Decko od 17 godina zabio za Barcu u 92 min. Tako to rade u svijetu, a mi npr Vrbancicu nemremo dat ni minute
  • Facke
    3.6k


    Pa kak u svemu najdete neki razlog srati po Dinamu. Pravi navijaci. Tako to rade u svijetu. Pa ja neznam po cemu je Dinamo poznat po svetu? Koj je Dinamo zajnih let delal?
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Pa kak u svemu najdete neki razlog srati po Dinamu.Facke

    Zato kaj sam jos ranije pisao o tome, sada se samo potvrduje to o cem sam pricao.

    Pa ja neznam po cemu je Dinamo poznat po svetu?Facke

    Po nasoj djeci kojoj vise ne dajemo prilike
  • Petar86
    884
    nepovezano s nasim Vrbancicem, zato i je Barca di je gubi od Anwerpena i slicnih dok igraju dicurlija
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.