• deda
    29.4k
    Ja stvarno ne vidim problem. Dinamo ima 32000 članova. Sigurno znate nekog od njih da vam kupi karte.

    Ako ne dođete do karata Dinamo možete gledati i u četvrtak protiv Ballkanija. Nema gužve i ne treba biti član da se kupi ulaznica.
  • Sunja86
    1k
    Jako loš potez što se tiče ulaznica za derbi
  • rob ljubavi
    791
    Po meni nista lose, dapace odlicno.

    Jedino bih promijenio da uzivo krece od petka, i da su zapad gore i dole svaka jeftinija 5 eura.

    Osobno mi ne igra ulogu kao godisnjaka i clana, al eto
  • Crusades1986
    10.2k
    Znači na utakmicu možeš bez problema ako imaš godišnju ili člansku.

    Ako si iole redovitiji na utakmicama i nemaš nešto od toga dvoje, ne znam kaj bi više rekao.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Mene jedna stvar zanima samo, vidim da je pitato, al nije odgovorito a nisam shvatio baš najbolje iz ovog teksta.

    Jel član na karatani mora biti fizički prisutan, ako se na njegovu člansku uzima ulaznicu ili on može dat svoju člansku a ne mora dolazit?
  • Sunja86
    1k
    Zašto ova odluka nije od početka sezona nego sada odjednom?
    Sada to ispada totalno nakaradno
  • bongo
    689
    Ukratko...

    Da odmah napomenem da će me možda netko shvatiti da sam preradikalan, ali...

    Smatraš se navijačem Dinama (može biti i bilo koji drugi klub ili u krajnoj liniji udruga bilo čega), logično je da želiš biti član i barem na taj način sudjelovati i pomagati rad i smatrati se da si dio nečega.

    Isto tako logika je da želiš imati svoje sigurno mjesto na svakoj domaćoj utakmici pa kupiš godišnju ulaznicu. OK, iz nekog razloga ne želiš kupiti godišnju ulaznicu. Sve ok, ali kao član kluba i dalje imaš mogućnost prije drugih doći do ulaznice.

    Ostali, a tko je kriv? Smatrate se navijačima, a došli bi samo dva put godišnje protiv tovara ili na ligu prvaka...jebi ga ekipa

    Kako god bilo, ali klub štiti svoje članove
  • Mali Zeus
    10.5k
    Jel član na karatani mora biti fizički prisutan, ako se na njegovu člansku uzima ulaznicu ili on može dat svoju člansku a ne mora dolazit?Navijač Dinama

    Mislim da može dati člansku plus osobnu.
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    Također dosta mojih frendova Dinamovaca iz Slavonije je htjelo doci na utakmicu koji nisu članovi, koji ce sada vjerojatno odustati jer ce im biti problem kupiti ulaznice.

    U strahu od Hajdukovaca, cini mi se da se pucalo u nogu vlastitom navijackom puku.
    dmil

    Ma da, dosad su derbiji na Maksmiru bili poznati po tome da navijači Hajduka napune zapadnu tribinu pa je sad klub u strahu odlučio stati na kraj tome. Daj molim te, klub ima članova više od kapaciteta Maksimira (btw nije samo jedan klub s juga u takvoj situaciji u Hrvatskoj, unatoč medijskoj histeriji) i napokon je napravio odličan potez zaštite upravo tih istih ljudi koji su godinama znali izvisiti jer su jazavci koji dolaze dvaput godišnje usred radnog dana dolazili sa ribarskim stolicama ispred ticket pointa u 5 ujutro i kupovali karte za Chelsea, Milan, City i ostale utakmice na koje idu "najveći" navijači Dinama.

    Sad će upravo ti jazavci koji su sad bijesni jer neće moći doći na Maksimir prvi put ove sezone se slikati za instač i u opis slike staviti infantilne izraze poput "Gaydug" shvatiti da postoje i druge utakmice u sezoni na koje dolaze ljudi koji zaslužuju puno više biti na tribinama nego oni, neovisno o navijačima bilo kojeg drugog kluba.

    Inače, garantiram ti da ti tvoji prijatelji Slavonci, kao i svi ostali koji sad u komentarima prosipaju žuč ne bi imali primjedbe da je klub stavio ovakvu odluku protiv Rudeša, Slavena ili Istre, jer ih te utakmice ne zanimaju. Nadalje, tvoji prijatelji Dinamovci iz Slavonije nemaju niti jedan razlog za ne biti članovi kluba, nevezano o odlasku na utakmice ili ne.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    jednostavno, radi navale, a i imamo više članova nego kapacitet što je,

    I zato što bi oni tovari koji su izvisili za jug, kupovali online za zapad.

    Zato je se i klub pobrinio ovim da ljudi na zapadu i sjeveru budu iskljucivo njegovi, dinamovci, i da dinamovci kupuju ulaznice a ne netko iz Kastele i Trogira.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Bila je akcija uclanjivanja zbog onih 8 mjesta za povjerenike u Skupstini. Tko se tad uclanio trebalo bi mu i sad trajat to clanstvo. Ako netko nije imao potrebu tad se uclanit nemamo vise o cemu pricat, bio on iz Zagreba, Slavonije ili Hercegovine.
  • Jurki
    9.6k
    Cim se digla tolka graja na drustvenim mrezama.. znas da su u klubu potegnuli odlican potez. Konacno nekaj pametnoga.
  • Laugreano
    1.7k
    Bas to. Kad se na sva zvona govorilo, koliko je bitno da se ljudi uclane, i ako i dalje nisu imali potrebu za tim, onda mi ih nije uopce zao ako ostanu bez karte.
  • Papastrumf
    10.6k

    Makni taj 1986 iz nicka s takvim razmisljanjem jer to nema veze s navijastvom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.