• Time
    581

    Samo clanovi koji su se uclanili do 10.12 mogu kupiti karte ako sam dobro shvatio, to im je greska jer bi se dosta ljudi uclanilo do utakmice
  • javolimtebejako
    805
    super tnx, sad valjda ce moc na ticket pointu proc da pokazem na mobu da sam clan obzirom da mi fizicka clanska nije stigla..uclanio se prije mj i po, nekidan su mi preko maila rekli da ce poslat novu
  • Pero Vragec
    73
    dvije gostujuće ove godinedmil

    Kranjča i Gorica nisu gostovanja.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Samo clanovi koji su se uclanili do 10.12 mogu kupiti karte ako sam dobro shvatio, to im je greska jer bi se dosta ljudi uclanilo do utakmiceTime

    A da. Možda da je rok do 13. bio, tj. do prodaje.
    Moja sramota da nisam produžio, al mi je obitelj učlanjena pa ću preko kćeri kupovati, pretpostavljam da će kao i do sada biti dovoljna osobna za maloljetne.
  • bluepower86
    850


    Je je bas si se jucer sjetio prijavit.
  • NitkoBitan
    13.5k
    to im je greska jer bi se dosta ljudi uclanilo do utakmiceTime

    Budu se uclanili da ne izvise za iduce derbije. A i ne bi bilo lose stavit ovakav sistem za europske utakmice na proljece. Sto vise clanova klub ima to bolje.
  • flexXy
    2k

    Lik je obican trol kojeg se tolerira zbog ne znam kojeg razloga. Dovoljno mu vidit sve upise na zoni
  • DrawTube
    3.5k
    Jedino bih omogućio da članovi mogu i online kupiti nečlanovima, ako je netko član i spreman je kupiti za tovare karte ond u k**ac
  • zagr
    505
    aj pustite hajduk prvo nam dolazi Ballkani kolko vidim prodaja karti ide za kurac, sjever ni jedan sektor nije prodan kao ni na zapadu, tolko o zasad uspješnom marketingu.
  • Pero Vragec
    73
    Predivna mi je ova panika među derbi navijačima za kartama...
  • Jurki
    9.6k
    Samo clanovi koji su se uclanili do 10.12 mogu kupiti karte ako sam dobro shvatio, to im je greska jer bi se dosta ljudi uclanilo do utakmice
    4m
    Time

    Pravo pitanje bi bilo kaj su ti ljudi cekali sa uclanjenjem do 10. prosinca. Koji k su cekali i radili cijelu godinu?
    Inace odlican potez kluba.
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    Komentari na društvenim mrežama su predivni, htio bih istaknuti bijes gospodina iz Virovitice sa dresom od NK Široki Brijeg na profilnoj, koji je baš htio potegnuti iz Virovitice ali mu mi ne damo da kupi kartu, pa je onda odlučio da ništa od toga. Gospodin naravno nije član Dinama, a i ne zna nikoga iz Zagreba tko mu može kupiti karte, ostali smo uskraćeni za informaciju jel gospodin član Širokog Brijega.

    Plavi kibici :heart:
  • deda
    29.4k
    ali svakako stvar koja nije u redu je dizanje cijene za 10 euradmil

    Cijena nije povećana, to je standardna cijena za derbije.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Komentari na društvenim mrežama su predivni, htio bih istaknuti bijes gospodina iz Virovitice sa dresom od NK Široki Brijeg na profilnoj, koji je baš htio potegnuti iz Virovitice ali mu mi ne damo da kupi kartu, pa je onda odlučio da ništa od togaMathiasovi Chageri

    6f6.jpg
  • Laugreano
    1.7k
    U strahu od Hajdukovaca, cini mi se da se pucalo u nogu vlastitom navijackom puku.dmil

    Ja bi rekao da su si ti "vlastiti navijaci" pucali u nogu kada se nisu uclanili. Nadam se da ce naucit iz svoje greske, i da ce shvatit koliko je bitno uclanit se. Ne samo zbog ulaznica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.