• Sunja86
    1k
    Evo meni je naprimjer isteklo članstvo prije 10-ak dana i nisam još produžio i sada odjednom oni donose takvu odluku, trebali su tako staviti od početka sezone i možda bi se više ljudi učlanilo plus godinama klub ništa ne radi oko učlanjivanja i oni sada donose ovakvu odluku smješno
  • sport
    2.4k
    Odličan potez jer ne želim pokraj,iza ili ispred sebe imati "gospodina" koji inače pjeva pjesme u kojima se mrzi dinamo.
  • Kepec
    5.1k
    Tko nikako ne može u nedjelju, nek dođe na Balkani.
    Zar ga voliš protiv Hajduka samo?
    I u četvrtak doma igramo.
  • Salva
    2.4k
    Kako ste dosadni s tovarima. Nek im se da cijeli jug, nek ga napune. Situacija je takva da je tribina odvojena i da postoji mogucnost da im se da vise od 5%. Zasto bi oni nama davali 7, 9 ili 15% kad u vecini derbija i tako rasprodaju stadion.

    Na nama je da rasprodamo sjever i zapad, a ne da lomimo glavu koliko im se karata dalo.
  • Nousername
    628
    Ja ko clan online mogu 5 karti uzet maximalno?
  • Juznjak
    3.3k
    Vi koji se žalite na ovu odluku kluba radije šutite. Sram vas može bit da serete stalno nešto na Zoni a nemate ni godišnju ni članstvo!
  • bbb medimurje
    3k
    eventualno su mogli za zadnji dan ostaviti da moze kupiti tko hoce ak se ne rasproda i to samo na karatani pa nek "gospoda" tovari stanu u red medu nas
  • Sunja86
    1k
    Neće se raprodati radi ovo odluke jednostavno je donesena u lošem trenutku
  • jedan u nizu
    6.7k
    Podrzavam odluku makar smatram da necemo rasprodati stadion.
    Sad je prikika ljudima iz kluba iskomunicirati da je clanstvo itekako isplativo, za 20 eura dobijes 4 karte gratis, a jednim odlaskom na derbi si povratio tih 20 eura. Imas jos 3 tekme i neke popuste.

    Takoder, mislim da s emoglo uvesti da karte mogu kupiti i ljudi koji su bili na x utakmica ove godine. Online se kupuje i u sustavu si imenom i prezimenom ako si kupio karte. Nadam se da je tako i kod njoh, da u sustavu imaju imena koja su kupili karte na karatani kroz sezonu. I onda ako imas recimo barem 4 kupljene karte ove sezone da mozes kupiti i ako nisi clan. Nebitno, 4 ili 8 ili 10, ali cisto da netko tko nije clan moze doci na utakmicu a ipak dolazi tu i tamo.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Ne, samo na ticket pointu.
  • The Undertaker
    4.4k
    Logično je da će klub prije svega štiti interese članova a tek onda ostalih navijača. To je uobičajeno i ljudi se trebaju navići na to. Ne treba se naslađivati sad drugima koji nisu članovi a htjeli bi pogledati utakmicu jer je i to legitimno.
  • dmil
    153


    Pa izgleda da jesu u strahu s obzirom da prije nije bilo takve prakse, ali dobro.

    S obzirom da je deda rekao da Dinamo ima 32000 aktivnih clanova, zanima me di su ti clanovi bili u subotu kad se nas 2842 smrzavalo protiv Rudesa ili kad nas je 3500 strepilo do 96min protiv Lokomotive. Zapravo ispada da je vecina tih clanova "jazavci" jer ni oni ne dolaze na manje bitne utakmice, ali kad dođe Hajduk onda se kupuju ulaznice.

    Da, moji frendovi nebi imali primjedbe da je takva odluka protiv Rudes, Belupa, itd.. jer su casual navijaci sto sam odmah i rekao, ali opet ponavljam ovdje se raspravljalo kako privuci te navijace i stvoriti im naviku dolazaka na stadion, a cini mi se da ovo definitivno nije nacin.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Evo meni je naprimjer isteklo članstvo prije 10-ak dana i nisam još produžio i sada odjednom oni donose takvu odluku, trebali su tako staviti od početka sezone i možda bi se više ljudi učlanilo plus godinama klub ništa ne radio oko učlanjivanja i oni sada donoss ovakvu odluku smiješnoSunja86

    To što nije godinama nije ništa radio ne znači da sad kad su počeli da je to loše, upravo dapače. I meni je isteklo i kak sam napisao, moja sramota kaj nisam produžio. Evo ovo je i meni i tebi dobra pouka da sljedeći put to odmah napravimo.
  • Ivdzo11
    3.3k
    ako je to problem uzet ce neko sa zone, nemas brige.... Po meni odlican potez uprave.. dosta je više pogodovanja ekipi koja mrzi dinamo, a sigurno bi ih bio dobar broj i na zapadu... Bolje i poluprazan zapad neg pun sa njima
  • NitkoBitan
    13.5k
    Jos jedno opravdanje za nedolazak, nisam clan kluba i ne znam nikog tko je clan.

    Zaputite se do karatane u subotu ujutro i dajte nekom clanu u redu za pivo. Gdje ima volje ima i nacina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.