• The Undertaker
    4.4k
    Ono što ne piše ili barem ja nisam vidio je da li članovi koji su ujedni i godišnjaci mogu kupiti 4 dodatne karte. Pretpostavljam da ne ali ne piše.
  • 19hrvat86
    24
    Tovari dobili 3000...
    Dokad će ovako
  • Keyser Soze
    8.6k
    Jedino su mogli stavit da i online član može uzet za još 4 osobe, a ne tek od subote na ticketu.
  • javolimtebejako
    804
    frend i ja bi dosli ali nismo iz zg, ja sam clan a on nije..sranje je sto je sad to za njega malo neizvedivo
  • ZGBhoy
    1.7k
    A redovno se raspravlja na ovom forumu kako bi trebalo privuci upravo te casual navijace na stadion da stvore naviku dolazak, a gdje ces bolje prilike od atmosfere na nikad napetijem derbiju unatrag XY godina.dmil

    Ak im dosad nije bilo napeto onda neznam....
  • Ero
    942
    uzmeš ulaznicu za njega na karatani. Ne znam šta nije izvedivo
  • NitkoBitan
    13.5k
    da li članovi koji su i godišnjaci mogu kupiti 4 dodatne karte. Pretpostavljam da ne ali ne piše.The Undertaker

    Ma mislim da moze. Tak cu i ja probat za neke frendove...
  • The Undertaker
    4.4k
    Nisam siguran. Danas će me početi zvati poznati i nepoznati pa da znam odgovor.
  • Ivdzo11
    3.3k
    Ulaznice za derbi GNK Dinamo - HNK Hajduk ⚽️



    ➡️ Aktivnim članovima smatraju se oni članovi koji su se učlanili do 10. prosinca ove godine.


    ❗️VAŽNO❗️
    - Prodaja ulaznica na TICKET POINTU bit će omogućena isključivo aktivnim članovima GNK Dinamo
    - Aktivni član GNK Dinamo na Ticket pointu će moći kupiti do pet ulaznica za utakmicu Dinamo - Hajduk, uključujući i ulaznicu za sebe
    - Preostale osobe za koje će biti namijenjene ulaznice koje je kupio aktivni član GNK Dinamo NE MORAJU biti aktivni članovi GNK Dinamo
  • Mali Zeus
    10.4k
    Meni to zvuci kao potpuno promasena prodajna strategija i tjeranje casual navijaca koji bi mozda cak i dosli na derbi, ali sada ce ih dosta odustati jer im se nece dati vijati clanove da za njih kupe ulaznicu.dmil

    Upravo suprotno ovo je dobra strategija jer te tjera da se učlaniš, a ak će ekipa odustati zašto što im se neće dati (vijati?) nagovarati, tražiti članove da im kupe ulaznicu onda još i bolje, kaj da dolaze.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Tovari dobili 3000...
    Dokad će ovako
    19hrvat86

    Ja osobno nemam nista protiv toga, slobodno neka dođu napuniti blagajnu i gledati kako gube prvenstvo
  • dmil
    153


    Pa evo ja se ne smatram casual navijačem, s obzirom da sam bio na svakoj domaćoj utakmici i dvije gostujuće ove godine, ali opet ne poznajem nijednog clana Dinama koji mi moze kupiti ulaznicu. Za clanstvo sam se prijavio jucer, ali koliko vidim postupak odobrenja traje 30 dana.

    Također, manje bitno, ali svakako stvar koja nije u redu je dizanje cijene za 10 eura, vjerojatno zbog vaznosti utakmice, ali onda s druge strane moglo se tako raditi i za manje utakmice ako vec odjednom cijene nisu fixne za HNL.
  • 19hrvat86
    24
    nemam ni ja al kad se igra na poljudu mi dobijemo 1500 od 33000 mjesta a oni od nas 3000 od 21000 mjesta
  • Mali Zeus
    10.4k
    Tovari dobili 3000...
    Dokad će ovako
    19hrvat86

    O ovoj temi svakako do sad nije bilo riječi nijednom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.