• LaznjakProsineckog
    512
    Onog idiota Hambija maknut sa svih sluzbenih profila Dinama, koji idioti sjede u marketingu to je za ne povjerovat, osjecam susramlje
  • Nolifer
    7k
    Zašto je idiot? Kaj ti je on napravil? Lik je skroz u redu i normalan. Pomak su napravili nabolje, ali rđavom k i dlaka smeta, pa opet ne valja..
  • dmil
    155
    Imam ja pitanje, koje su opcije za ne članove(igrom slucaja jucer sam poslao zahtjev za clanstvom), jel to znaci da oni ne mogu kupiti ulaznicu ni online ni na karatani?

    Odmah da se ogradim nisam tovarski spijun hahha
  • Joza
    367
    Kaj nisi vec naviko da su oni najbolji i prvi u svemu i da to moze samo split, a sve drugo su kopije i svi su u strahu od njih
  • Joza
    367
    Koliko sam skuzio ak imas frenda clana mozes s njegovom clanskom kupit, ak sam u krivu nek me isprave
    Ne znam jel clan mora bit fizicki prisutan pri kupnji ili ti moze dat/slikat clansku
  • Kepec
    5.1k
    Vidim po komentarima na Facebooku da ekipi koja dođe 3 puta na Maksimir godišnje smeta kaj ne mogu kupiti kartu jer nisu članovi nego moraju tražiti nekoga tko je.
    Ovo kaj su napravili s kartama mi je drago kako zbog ovih dole tako i zbog onih koji će možda shvatiti da kad si član imaš jeftiniju godišnju, 4 besplatne tekme, popust u shopu itd itd.
  • Ero
    942
    po ovome ti je jedina opcija da nađeš nekoga tko je član i da ti on kupi na karatani.
  • deda
    29.4k
    Sad sam tek pročitao cijeli članak. Moram priznati da su to super sročili. Bravo :clap:
  • Mali Zeus
    10.5k
    Članovi Dinama mogu iskoristiti pogodnost besplatnog ulaza na 4 utakmice Hrvatske nogometne lige i Hrvatskog kupa po vlastitom izboru unutar 365 dana od učlanjenja. Pogodnost za ovu utakmicu vrijedi za tribine sjever gore i zapad gore.

    Sad su to promijenili vidim.
  • boem
    309
    Jedino što mi je malo upitno je da ako se ne rasprodaju sve ulaznice na ovaj način, što onda? Radije će ostaviti dio kapaciteta prazan nego ga pustiti u slobodnu prodaju?
  • dmil
    155
    Meni to zvuci kao potpuno promasena prodajna strategija i tjeranje casual navijaca koji bi mozda cak i dosli na derbi, ali sada ce ih dosta odustati jer im se nece dati vijati clanove da za njih kupe ulaznicu.

    A redovno se raspravlja na ovom forumu kako bi trebalo privuci upravo te casual navijace na stadion da stvore naviku dolazak, a gdje ces bolje prilike od atmosfere na nikad napetijem derbiju unatrag XY godina.

    Također dosta mojih frendova Dinamovaca iz Slavonije je htjelo doci na utakmicu koji nisu članovi, koji ce sada vjerojatno odustati jer ce im biti problem kupiti ulaznice.

    U strahu od Hajdukovaca, cini mi se da se pucalo u nogu vlastitom navijackom puku.
  • Peškaman
    2.9k
    Svaka čast upravi,pametan potez!
    Iz malog hercegovačkog mjesta nas 20 već dogovoreno,stoga,svi na stadion!
  • Keyser Soze
    8.6k
    Jedino je pitanje hoćemo li s ovom odlukom rasprodati tribine ili će biti debakl.
  • Peškaman
    2.9k

    Jedino što mi se čini promašeno je da si na ovom forumu.
    Kome je stalo do Dinama i kome se Dinamo gleda,ako već nije član,ima sasvim sigurno prijatelje koji jesu,živio!
  • deda
    29.4k
    Ako casual Dinamov navijač ne pozna ni jednog člana Dinama onda je on casual navijač Dinama isto kao i ja Aston Ville.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.