• criticus
    2.2k

    Zato sam i htio čut šta su pričali. Problem kod diskusije s novinarima je što po definiciji imaju prostor u kojem mogu argumentirat njihove agende u eter, a mi mozemo galamit po kometarima i twitteru. Iliti, oni su na zgradi i pišaju po nama, a mi odozdo isto imamo pravo pišat po njima.
  • NORTE
    11.4k
    Inače prema upisu moderatora večernji i jutarnji su plasirali dezinformaciju da se javnim novcem plaćaju troškovi jamčevina itd. pa su BBB (opet) prozvali medije, iste one koji su plasirali laži grčkih medija nakon sukoba.
    Jučer je prvi list kreirao sramotnu anketu o mišljenju čitatelja jesu li Hrvati trebali biti pušteni iz grčkih zatvora. :vomit:

    Evo poruke sjevera o istima iz 2012.
    6979081702_e777f0db1a_b.jpg

    Nakon navijačke tučnjave hrvatski novinari su grčkim medijima na vrlo lošem engleskom (!!) izjavili da Boyse treba dobro kazniti itd., marcio je stavio taj video na zonu, sad je red da ga se opet objavi pa ako netko može naći.
  • doubletrouble
    1.2k
    Nakon navijačke tučnjave hrvatski novinari su grčkim medijima na vrlo lošem engleskom (!!) izjavili da Boyse treba dobro kazniti itd., marcio je stavio taj video na zonu, sad je red da ga se opet objavi pa ako netko može naći.NORTE

  • Bosna86
    11.6k
    Bas krenuo stavljati… Imam ja punu arhivu i ime svakog smrdljivog novinara koji se ogriješio
  • SAS1987
    14.7k
    da, ali "thej gou tu atak ather fans" (0.38 :lol: )
  • Markelo
    2.6k
    Važnije se pojavit na grčkoj televiziji i prosipat svoju glupost nego reći "hvala na pozivu, nisu mi svi detalji poznati pa bi se suzdržao od komentara", to kod naših novinara ne postoji. Svak laprda o svemu
  • Bosna86
    11.6k
    S obzirom da danas nisu pušteni ljudi s kojima sam blizak, malo je reci da sam bijesan pa evo malo da se opustim

    Imena ovih indijanaca su Ana Mlinaric ( RTL), Marko Šepat (Nova) i Ivan Dorian Molnar… O zadnjem neću previše, on je već kažnjen s ovim imenom

    Evo jedna izjava naše dobre Ane u jednom PR članku:

    Nemaš drugi izbor u tim situacijama. Ne možeš ostaviti mikrofon i reći da ne možeš, to nije opcija. To su trenuci kad je novinarstvo važno, kad je izuzetno bitno prenijeti ljudima što se događa, dati im neke prve osnovne informacije, reći im kako da se ponašaju, na neki način ih i smiriti. Mislim da je jako važno u takvim situacijama da novinari ne stvaraju paniku već hladne glave i činjenično kažu što se događa', dodaje Ana Mlinarić, čije priče gledatelji mogu pratiti u središnjoj informativnoj emisiji RTL Danas svaki dan u 18:30 sati.

    Marko Šepat je novinar Nove zadužen za hrvatsku repku… Najveći uspjeh dosadašnje karijere smatra intervju s Dejanom Lovrenom
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Ne znam jel bilo gdje, pa se ispričavam ovim putem ako jeste, uglavnom, ljudi koji su jučer na aerodromu zapalili baklje su privedeni i ići će pred sudca.

    Pa bi volio postavit pitanje, ako se kažnjanje radi pirotehnike sudom, zašto isti zakon nije onda kad su nove godine u pitanju, zašto se ne kažnjaje kad se po trgovima slave uspjesi repkice kao i na dočeku, te se tu nema intervetne policije koja sa svojim kamerama i dalekometrima snima ko na stadionu ne bi li uhvatili "prekršajnika,"

    zašto se zakon u ovoj truloj državi ne provodi i ne vrijedi za sve isto, zašto su ljudi iz Grčke okarakterizirani kao najveća govna(da me oprostite na riječniku) i zašto su već drugog dana novinari pisali imena i prezimena ljudi, privatne stvari i kršili novinarski kodex, i tako bacali ljagu na ljude, zašto toliko dugo ko taj slučaj u Ateni nisu se bavili pijanim ministrom, žašto ne navode imena i prezime ljudi koje su direktno sudjelovale u aferama, ljudi koji mlate žene, zašto smo mi najgore društvo na svijetu(u globalu) te bi prodali mater rođenu za dva dva pišljiva klika i lajka?

    ZAŠTO
  • Jaro
    7.3k
    zato sto su smeca novinarska na avim tv, radio kanalima, portalima to zazivali. "Nasa" policija ne radi po zakonu, vec po pozivu - zakljucili vladajuci da ce dobit pluseve ako reagiraju i poslali ove u akciju...
    Cuj, usudili se demantirati Plenkovica - trpaj to po bilo kakvoj osnovi u pritvor.
    Vec vidim hrpu mladenaca na sudovima zbog zapaljenih baklji...
  • miro
    4.4k
    O zadnjem neću previše, on je već kažnjen s ovim imenomBosna86

    :lol: :clap:
  • SAS1987
    14.7k
    Ivan Dorian MolnarBosna86

    Sigurno sjedi kad piša :lol:
  • Dalmatinec
    623

    Gledam jučer zadnju stranicu VL. Isto par fotografija iz Frankfurta. Na par njih naši s nacionalnim zastavama, ali nema šanse da će staviti onu curu s Dinamovom zastavom. Da je od Ajduka slučajno, slike bi bile na naslovnici.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Bila je Zastava Dinama, cak su je Prljavci uzeli na binu al naravno bilo je i dosta Tovarskih zastava tako da nerijesena reza :lol:
  • Dalmatinec
    623
    Mogli su staviti obje. Ionako ovi dolje iskaču iz jetrene, a Dinamo kao da ne postoji izvan navijačkih krugova.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.