• emilperska
    4.4k
    Isti ljudi sta na Index kom velicaju Daltone i Yakira, sad vrijeđaju nase po izlasku iz grčkih komunističkih kazamata.

    Zapamtite to svaki put kad netko vam kaze da je po Index anketi 60% ljudi za ostanak Yakira, povratak glavate spodobe itd..
  • Facke
    2.8k


    Index je veliki smrad od "novina". Ja neznam el njimi more prejti tjeden dan da ne sereju po Dinamu.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    ja nezz ni jedan portal danas da je pošten i objektivan
  • emilperska
    4.4k
    Slusajte Podcast Velebit :heart:
  • Rex Ramae
    2.7k
    Ni ankete ni komentari na portalima nisu relevantni niti bi se itko oko njih trebao uzbuđivati jer iza većine glasova/komentara stoje plaćene agencije kojima je posao kreirati lažne profile i glasati/komentirati.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Tko njih placa da kreiraju javno mijenje konkretno u ovoj situaciji? Trebalo bi istrazit...

    Mene zanima koji to ljudi stoje iza tako bolesnih isfrustriranih komentara. Odbijam vjerovat da takva sorta ljudi postoji a da ih netko ne placa da to pisu.
  • ksapi
    2.3k
    Kaze plenki da grcka i hrvatska drzava ulazu maksimalne napore da se pusteni navijaci vrate sto prije doma, a uz to pohvaljuje grcke sudove koji rade vikendom kako bi se situacija rijesila sto prije.

    Bolesno, stvarno, pohvaliti nekoga tko ti je 100 drzavljana jebao u mozak 4mjeseca bez dokaza i razloga, odvratan lik
  • marcio amoroso
    34k

    Dabogda tako on ležao i Dabogda mu tako grčki sud pomagao.
  • kibic
    1.1k
    Fala ti puno, nadam se da ne plaćaš za ovakve članke.

    Pročital sam i želim da mi se vrati tih 5 minuta čitanja. Da plaćam pretplatu da bi pročital takav članal bez konkretnog navođenja izvora ili bilo kakvih interesantnih "do-sad-nepoznatih" informacija, lupal bi se u glavu. Nije tebi usmjereno ovo neg sam moral napisat.
  • Dinaminjo
    619
    dok su nasi tamo,moras malo podmazat grcki sustav, makar sam sebi malo povratio u usta
  • LaznjakProsineckog
    515

    tko zaziva ostanak jakira taj je za bracu dalton, otkaz!!
  • dzis
    651
    Neznam, nisam za Prosineckog. Po meni najsigurnija opcija, najbolji CV definitivno Mance.Pa onda poslati legende Mikica da istražuje po Japan u i Du Dua za južnoameričko trziste
  • Krizy
    38.6k
    Prosinečki može skautirati samo konobarice.
    Tu opciju ne shvaćam ozbiljno čak ni kad je naša uprava u pitanju.
  • Svi na Sjever
    2k
    Odvratan izvjestaj na Nova tv u prvoj vijesti dnevnika o povratku naših.

    Miševi odvratni ste,gadite mi se ,fuj,fuj, ljudski ološu.

    Vi ste medijska kanalizacija.
  • ZGWest
    551
    Taman sad pogledao. Nema veceg sljama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.