• Zagi
    7.6k
    Ok ali svaki jebeni dan izlit negativu po forumu/birtiji/zapadnoj tribini...
    Mene bi to umorilo.
  • Nousername
    664
    zato sto se po forumu ocito pise samo da bi se pisalo.

    Covjek je nakon reprezentativne stanke na 4 pobjede u nizu i napokon ne primamo golove svaki tekmu, a ljudi opet uspiju ispisat po nekoliko stranica svaki dan gdje ljudi uporono trube jedno te isto.Imam osjecaj da u ovom trenutku covjek Real pobjedi da bi ljudi bi uspjeli ispisati 10 stranica kako treba dobit otkaz i kako ne izgledamo dobro.Ne branim ga i ne mislim da se Dinamo nalazi tu gdje bi trebao biti ali neki pomaci su vidljivi i u rezultatu i u igri i dok god je tako nema smisla srat po covjeku i ispisati po 20 stranica kako ga treba smjeniti
  • emilperska
    5.4k

    Trenutno sam smiren i pozitivan, trebao si me vidit nakon Varaždina u povratku ;)

    Želim mu sve najbolje, više nemremo dobit Bjelicu. Naši su nesposobni dovest stranca ili Niku Kovača. Krunu Jurčića ne želim iako ga cijenim. Ostalo sve šta se nudi je lošije ili približno jednako loše odnosno ne nudi optimizam na prvu..
    Neka mu te famozne pripreme ako u međuvremenu dobije Kosovare i ne izgubi od jogurta..
  • wolfgang14
    1.4k
    Čačkea se razapinjalo jer je osvojio samo 4 boda u grupi LPemilperska

    mislim da se njega više pljuvalo jer je igrao kukavički protiv salzburga. Osvojio je 3 ogromna boda protiv čelzija i onda igrao kao da ne kažem šta... Mogli smo se potuć sa salzburgom i u obje utakmice ić na sva 3 boda, pa makar primili 3-4 komada
  • Mali Zeus
    12.7k
    Čačkea se razapinjalo jer je prosipao ogromnu prednost u ligi, al da i u LP je trebao biti hrabriji.
  • emilperska
    5.4k

    Bočkajevu prečku i Drmićevo preglupo neinteligentno zaleđe je bio udaljen od prezimljavanja u skupini LP (moguće da bi bilo dovoljno samo jedno od tog dvoje..)
  • Efes Pilsen
    8.3k
    ehm.. ilitiga osvojili bi bod manje? :lol:
    Na Maksimiru kad smo se mi otvorili to je bila toliko promenada da mozemo bit sretni sto smo bod izvukli, a zalit za preckom Bockaja sto nismo sva 3.
    Salzburg je tehnicki, fizicki izuzetno mocna ekipa koja ima i nesto bolje trenere i sustav. Mi njima mozemo parirat tocno onako kako smo igrali veci dio ta 2 susreta, strpljivo i defanzivno. Docekali smo svoje sanse u oba susreta i realizirali ono sto smo realizirali..
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ma i van tog “Jakirović” konteksta, iznenađuje me da imamo priliku u zadnjih 13 kola osvojit čak 7 bodova više od glavnog konkurenta. A želim vjerovat da ćemo na proljeće istrčati jači.

    Nije to mali posao odrađen prema naslovu, koliko god nama izgledalo da smo na rubu ponora.
  • mali M
    5.1k
    Covjek je nakon reprezentativne stanke na 4 pobjede u nizuNousername

    ajmo prestat ovu floskulu bubati kao da smo mi nezadovoljni a on niže skalpove žmirečki. Osijek je na jedvite dobio u 90min, sa katastrofalnom igrom, Astanu sa očajnom igrom se jedva spasio da sa igračem više ne primi gol za izjednačenje, Slaven kolko tolko mirno, ali da nije poništen onaj gol na početku, vidjeli bi kako bi išlo dalje i sad na kraju Rudeš koji je u startu imao prečku uz našu užasnu igru cijelu tekmu. Da ne kažem kako mu se sve tekme ukaže Taki i spašava ga.
    Mogu razumjeti da je dosta negative, svima nam je dosta već negative, ali prva stvar ovo je forum, služi tome da raspravljamo, a druga stvar prestanite Jakira prikazivati kao spasitelja, a lik jedva drži nos iznad vode. Jeste li svjesni koliko je malo udaljeno bilo da imamo još poraz-dva i dve izjednačene..
  • Mali Zeus
    12.7k
    Malo je besmisleno govoriti u ovim ki bi da bi terminima. U nogometu je uvijek ta, jedna prečka, gol, promašaj, crveni bude razlika pa umjesto pobjede bude poraz, remi ili obrnuto. Koliko smo udaljeni od poraza, dva, taman toliko da se eto poklopi da Belupu ponište gol i da ne primimo gol od Astane, di se ne bi složio da smo se jedva spasili, nisu bili opasni. Nije puno, ali je tako. Isto tak drugo poluvrijeme je bilo kak tak do dobro. Slaven je isto generalno bila ok utakmica.

    Isto tak je besmisleno govoriti ki bi da bi bilo da je Bočkaj pogodio prečku pa nismo ostali u LP itd.
  • Sljeme
    2.4k
    Koliko ljudi pljuju po treneru, igračima i svemu vezano uz Dinamo, imam osjećaj da su u depri kad pobijedimo.
  • emilperska
    5.4k
    Sad ga imamo, moramo ga istrpjet i nek mu je sretno narednih 6 dana jer situacija gdje on dobiva papire znači da smo ispali od Kosovara i da nas je jogurt maznuo. To nikome ne želim, prije ću se sa zgrade bacit.
    Ja bi prvi bio najsretnija osoba na svijetu da Yakir osvoji Konferencijsku ligu. Boli me kurac što sam fulao ceo fudbal, samo nek nam trofeje donese (kup se ne računa). Ja prvi priznam kad sam u krivu. Sam velim kak se to trenutno čini s njim i da očito čovjek lupa pare u PR jer se ovoliko po medijima nije branilo ni Plenkija u hanžar mediji.
  • Jaro
    7.3k
    Nije uspio. Otkaz!
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    I tri tekme nismo tri šanse imali. Pod istim trenerom interesantnom. Neko iz jedne nauči a jakir i dalje ziheraski. Da su nam zabili slučajno opet bi bilo isto. Stvarno napretka nema u igri, to me najviše brine. Ne toliko bodovna razlika. Više to da nisam optimista do god nas jakir vodi. Jbg
  • hardek
    2.8k
    Zadnjih 15 minuta Hajduk užasan, spreman za primit gol ali Jakir se stiso i odlučio ne ići na pobjedu ili barem probati s nekim osvježenjem sa klupe. Ne možeš biti trener Dinama i ići na x ni u gostima a kamo li doma
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.