• Doktor Kunić
    3.4k
    Kod većine, šta god da kaže to ne valja.

    A ništa, za sada pobjeđujemo kako god. Od prozivanja nemamo ništa, pričekajmo i dajmo vremena, dok su pobjede tu dobro je.
  • jedan u nizu
    8.2k


    svjestan sam i ja da bih trebao jesti zdravije, baviti se sportom, prestati konzumirati alkohol, vise citati, biti ambiciozniji.
    Da li to mijenjam? A izgleda isto kao Jakir. Vrijeme, strpljenja.

    p.s. pogodite sto? Imam strpljenja vec godinama, ali i dalje sam lijena, nezdrava budala
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ako je svjestan, onda sve u redu (da, ironičan sam).

    Inače ne znam je li svjestan ili nije, ali u izjavama redovito objašnjava kako je sve bilo pod kontrolom, "ali nije bilo sreće."
    xavier

    Ako kaze da fali srece - ne valja
    Ako kaze da pola igraca nije za Dinamo - ne valja, idiot
    Ako kaze da je svjestan problema - ne valja
    Ako kaze da je sve u redu - nije svjestan problema

    Realnost nasih komentara. Isto kao i sto je pohvalio Kaneka ali je i rekao da je mogao neke stvari malo bolje - svi su rekli da ga je popljuvao.
  • Ban
    698

    Fali nam igrača koji će rješavati situacije u igri na posjed pa će nas oplemeniti Hoxhom i sličnim siledžijama i igrat ćemo proper turbofolk nogomet.
  • wolfgang14
    1.4k
    "Jakirović je "modre" vodio u 13 HNL dvoboja, u tom periodu upisao devet pobjeda, po dva remija i poraza, tako skupio 29 bodova. A zanimljivo, Jakirović je svom mandatu bitno smanjio prednost za vodećim Hajdukom. Splićani su, u istom periodu (od 6. do 18. kola), skupili - 25 bodova. "

    Kad ovo ovako pročitam ne zvuči toliko strašno ko što je u mojoj glavi bilo
  • Captain America
    17.6k
    Kad ovo ovako pročitam ne zvuči toliko strašno ko što je u mojoj glavi bilowolfgang14

    Malo manje doživljavat likove koji do podne mrze sebe, a od podne cijeli svijet i bit ćeš odmah bolje. Imamo priliku otić na pauzu iz snova, a tako nešto se još prije 2 tjedna činilo nestvarno. Zna se ko je vodio momčad u tom razdoblju.
  • Guinness
    2.2k
    Kad ovo ovako pročitam ne zvuči toliko strašno ko što je u mojoj glavi bilowolfgang14

  • Mali Zeus
    12.7k
    Kakav god bio dobit će pripreme i famozni prijelazni rok da dovede par raketa. Valjda ćemo igrati dobre tekme po 90 minuta u proljeće. Bar par njih.
  • mali M
    5.1k
    problem je što Dinamo ne igra samo HNL. Propisno se osramotio u Europi.. Jakirov najveći plus je što je još u igri za sve. I ne mrzi svako sebe i sve oko sebe ako mu Jakir nije centar svemira... Ovo što je rekao Majki mi je još gore. Ako je lik svega svijestan i neće ništa mjenjati jer čeka pripreme je kriminal od trenera. Što je zabranjeno uigravat nove stvari na treninzima preko godine? Baš mi je fascinantno da netko puši njegovu tezu "kad odradi pripreme bit će prvak svijeta". Ja jesam da ne mjenjamo trenere kao čarape i neka Jakir bude cijelu sezonu, pa i pod cjenu prvenstva, ali ne prihvaćam demagogiju "kad prođu pripreme" i "dva prelazna roka". To nek prodaje po Gorici i Zrinskom
  • Benito
    824
    Poslušajte pressicu nakon tekme baš video pa će te vidjet kaj je govorio za Kaneka a ne da ga je kritizirao, nemojte baš vjerovat kak ovi napišu na portalima
  • Mlađi referent
    12.3k
    Iznenađen sam ovom tablicom

  • ZGBhoy
    1.7k
    Trust the process
  • emilperska
    5.4k
    Za tu tablicu je prije svega odgovoran Jogurt iz Splita. Budući da je u prvih 6 kola (dok je nominalno Bišćan bio trener) Jogurt imao 6 - 0 - 0. U 7. i 8. kolu su se desili Gorica,Istra pa onda malo poslije i Osijek i Rijeka. U doba tih jogurtovih kikseva, trener je bio Yakir.

    Dakle, u vrijeme Biščana su odgođene 2 tekme i jogurt je imao niz od 6 krperskih pobjeda i taj niz je morao stat. To nema nikakve veze s Yakirom. Šta želite reć da je trenerski mag svojom pojavom i hipnozom djelovao na to da Istra, Rijeka Osijek i Gorica dobe Hajduk. Blefer i papak od trenera nije uspio složit taktiku da puknemo na gol na Poljudu.

    Čovjek ima 72% bodova u HNL-u i 42% u Europi s tim da je 5 od 7 utakmica bilo u New age Intertoto kupu. Prestanite ga branit u neobranjivim stvarima
  • Zagi
    7.6k
    Ja ne pamtim da se ovoliko lupalo po treneru. A imali smo nenormalnih taraba.
    Isto tako, izuzetno razočaravajuće mi je bilo nepovjerenje prema Bišćanu od prvog dana jednog nemalog dijela navijača.

    Kaj se to događa dinamovom puku u zadnjih godinu dana da smo u takvoj negativi?

    Odnosno zašto ona nije usmjerena na pravu adresu, a ne na svlačionicu?
  • emilperska
    5.4k

    Ja ga osobno ne mogu smislit zbog sljedećih razloga:
    1. Tretman kakav on ima, medijski i logistički, Biščan nije imao ni izbliza. A da ne pričam o toleranciji na kiks.
    2. Čačkea se razapinjalo jer je osvojio samo 4 boda u grupi LP i kontinuirano držao Hajduk na između 7 i 10 bodova. Ok, bio je jači Dinamo. Ali to je bila strašna prednost šta je on njima radio u head to headu.
    3. Ti transferi o kojima on priča i koje je on dogovorio, pa to je ispod svake razine. Brodić, Hoxha, Galešić, Selahi?
    4. Ovo nema javno uporište, ali moj osobni dojam je da izvještava glavatu spodobu na dnevnoj bazi o svemu.
    5. Te njegove izjave u medijima su u rangu glavinih u najboljim danima: "Svi su krivi, samo je Zdravko zaslužan". To isto zamjenite Zdravko sa Yakir pa dobijemo njega kako su mu svi krivi za sve, on nikada za ništa.
    6. Igramo najgori nogomet ikada. Pratim Dinamo od 99' aktivno i čini mi se da smo u ligi za bedaka igrali bolje i konkretnije. U krajnjoj liniji u Europi smo imali 3 2 3 protiv dosta jačih protivnika.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.