• Noel
    6k

    Kažeš nije ti palo na pamet ružno etiketiranje ikoga onda napišeš Bosanac velikim a Hercegovac Purger Dalmatinac ,Zagorec malim. Pa ovo je sve..
  • The Undertaker
    5.1k
    Samo što je Metković u Dalmaciji i ima veze sa Bosnom kao npr. Dubrovnik.
  • emilperska
    5.4k
    Yakiru je tata Musliman iz Mostara, mama Hrvatica iz Metkovića. Jedan klasican jugoslavenski brak iz 70ih. On sam se ne srami da je miks Hrvata i Bošnjaka. Zato moze u rangu Ćire govorit da je poziv BiH za njega vrhunac karijere, pa onda na kavama i presicama u zapadnom Mostaru da je Zrinjski daleko najveci BiH (hrvatski) klub. Ne mislim da ga netko tu sprda za to.
    Sprdamo ga za kave s Daltonima, odabir taktike, treninge, soc.inteligenciju i buducu transfer politiku..

    A uostalom neminovno je da ako ne uspije ovdje ide u BiH bit trener, jer realno kog ce trenirat?
    Rijeku, Hajduk, inozemstvo bez jezika?
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Pa ovo je sve..Noel

    Tako je, pogrešno tumačiš to sto sam ja to naglasio da sam, jer ti ne vidiš razliku kao i pojedinci, pa onda smo svi u istom košu i sve isto sa tim bosanci ovo bosanci ono, vrijeđaš, udaraš ispod pojasa liječivši frustracije svoje, naravno da će se ljudi uvrijedit na to, kao i neko iz Međimurja što se možda uvrijedi ako ga se namjerno nazove i proziva Zagorcem.
  • LaznjakProsineckog
    646
    Svejedno mi je jel on kinez, japanac, nigerijac, švabo ili nesto deseto. Samo budi dobar trener i ne dovodi Pršira, Hoxhu, Brodića i slične i ne predstavljaj ih kao pojačanja molim te, na kraju ti je najveće pojačanje doveo Simic - Kaneka. I to sto kenja po kadru mi je iritantno, nisi u Gorici da ćeš mjenjat 10 igrača na zimu, nismo mi seljacka radna zadruga, uz duzno postovanje Gorici, Rudesu, Belupu, Istri i slicnima koji svaki prijelazni rok imaju autobusni kolodvor sto se tice odlazaka dolazaka
  • jedan u nizu
    8.2k
    imamo 4/4 trenutno, ali me to nimalo ne veseli jer je igra blago reci katastrofalna.
    Nece njemu nikakve pripreme pomoci, ali u 4 mjeseca se nije pomaknuo s mrtve tocke, i ako mu igraci izgledaju jos losije nego prije, nema tu pomoci.

    Najbolji bozicni poklon bi mi bio da 18.12 dobijemo priopcenje o raskidu ugovora, i da dolazi novi trener, bez obzira kako odigrali zadnje dvije utakmice (osim ako ih ne nadigra i pobijedi sa 3-0 obje i da se vidi nevjerovatan pomak u igri).
    Dosao sam u situaciju da bih prihvatio bilo kojeg trenera. Do nedavno sam se nadao da bi to bio Bjelica, ali sada, nakon ovakvih igara, bilo koga dovedite kao zamjenu, pristajem na sve, jer gore ne moze.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Žalosno je da svi koji brane i podržavaju Jakira koriste argument da čovjek ima 4od 4. Puše njegove fore. Kakve crne 4 od 4 protiv kakvih momčadi. Nastane koja nam gola do sad nije dala, rudeša kojeg smo na sreću dobili, da na sreću jer da su nam zabili gol NIKAD im nebi dali dva. Naša igra nikad jadnika, samo kritike čovjek n ma ni trunku. Vadio se na nedostatak sreće kad smo gubili od hajduka, i to dva puta zar ne, gorice, da ne nabrajam. Ali mi nikad nismo trebali dobit Osijek, to je bila sreća zar ne, pušta sreća i ta dosuđena dva penala. Loksa isto sreća ne neka bajna igra, jucer sreća i tražiti od sudca da svira kraj protiv jebeno rudeša. A stanu smo dobili takodje tek kad su im isključili igrača. Prvo poluvrijeme katastrofa a morali dobiti. Nema veze tko je i što je, sa kim je pío kave. Strah me pomislit da taj čovjek odradi transfer rok i povede momčad na pripreme. Ali ima 4 od 4 jbt. I dobit ćemo hajduka i to sa ademijem na čelu, trilerom, miškom, baturinom nemoze njih hajduk dobit 3 puta u pola godine. NIKAD, jer to oni neće dozvoliti kako god jakir postavio tekmu. Tu straha nema. Razvaliti ćemo tovare
  • IceMan
    2k
    Najveća stvar koja mu nikako nejde u prilog, je to da igramo lošije nego kad je došao. Puno puno lošije a isti mu je kadar.
  • BornaPŽ1986
    1k
    "Normalno da me zanima, izjavljivao sam da je to VRH TRENERSKOG POSLA i da čovjek ne može birati kada će ta ponuda doći” – rekao je Jakirović

    Eto imamo trenera kojem je vrh trenerskog posla vođenje repke BiH.
    Noel

    Pretpostavljam da je mislio da je vrh trenerskog posla vjerojatno biti izbornik reprezentacije. Mislim da treba sagledati siri kontekst onog sto je htio reci, voditi neku reprezentaciju pogotovo ako je vezan uz tu zemlju, a ne da mu se bas vodi reprezentacija koja gubi od Luksemburga.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    točno, kao što je neko već rekao, treba poslušati šta kaže a ne pročitati šta novinarski papci prepišu.
  • emilperska
    5.4k
    Neki su ovdje pisali da se Yakira naziva bez razloga bosancem, pa je poanta bila napisat da mu je tata Musliman/Bošnjak iz Mostara i da ta poveznica nije bzvz. Njegovo i prezime nosi, za reprezentaciju te kvazi drzave je i igrao.
    Druga je stvar sto kolega je pobrkao ili izjednacuje pojmove Hercegovac, Bosanac, Bošnjak.
    Ženini su iz Gruda pa taman i da ne zelim, moram razlikovat te pojmove :lol:
    Poanta je da je netko rekao gore da Metkovic nema veze s BiH. Ok, ali Yakir je po starom Bošnjak iz Mostara tako da nije skroz fulano..
  • jedan u nizu
    8.2k
    Koga boli kurac je li Bošnjak, Bosanac, Hercegovac, Japanac, Nigerijac ili Meksikanac.
    Dajte sjašite s tim pricama
  • Jaro
    7.3k
    tako je, tip jednostavno nije kapacitet za trenera dinama pa makar marsivac bio...
  • Majki2111
    3.1k
    Evo ja gledam ovo poslije kola studio s Kecmanom, Magićem i Kelavom. Magić je u kontaktu s Jakirom preko njihovih trenerskih seminara. A Kelava je svakodnevno u kontaktu s ljudima u Dinamu pa i s trenerom. Vele da je Jakir svega svjestan . Svjestan je da je igra spora i da se moraju promijeniti navike igrača ka bržoj i okomitijoj igri. Igrači su u zoni komfora kada/jer se igra nogomet na posjed, a nemamo igrače koji će rješavati situacije koje dolaze takvom igrom. Potreban je prijelazni rok i pripreme. Vrijeme, strpljenja.
  • xavier
    12k


    Ako je svjestan, onda sve u redu (da, ironičan sam).

    Inače ne znam je li svjestan ili nije, ali u izjavama redovito objašnjava kako je sve bilo pod kontrolom, "ali nije bilo sreće".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.