• Crni86
    3.8k
    trebaju, ali ovaj decko ne dolazi sjedit na klupi za 2 miljke. A sumnjam i da ce se riletu sjedit na klupi plus sigurno ima jako dobar ugovor. Za desnog beka nam treba neki back up bek po meni, jedino ako ce se rileta gledat kao stopera ili ga se planira zamjenit.
  • Orc123
    8.1k
    Tako mladog a vec iskusnog beka se ne smije propustiti...realno Risto ce padati i vec sad nije ko prosle sezone i tu nam treba jedan takav igrac koji mozemo rec da ce odmah biti pojacanje. Risto ce ocito biti opcija i za stopera.
  • Ban
    698
    Vjerujem vam na riječ da je taj Gazibegović dobar i nadam se da ćemo ga platit manje nego što ćemo dobit za Mohu. U suprotnom mi ti transferi nemaju smisla, pogotovo u roku u kojem nam trebaju pojačanja na drugim pozicijama.
  • Orc123
    8.1k
    risto ima 32 g i ugovor jos godinu i pol...odlazi ti jos jedan bek i sta bi sad trebali dovesti veigu iz Rijeke ili Boseca iz Slavena? Ristu ocito vide i na stoperu tako da ako mozemo ovakvog beka dovesti za 2m eura to bi bio odlican, stovise top transfer jer bi s time osigurali bekovsku poziciju za naredne 3-4 sezone, naravno ako ga prije ne transferiramo.
    Ovo je nikakav novac za beka dokazanog u jakoj Austrijskoj ligi i to u kontinuitetu 3 sezone plus vec 14 nastupa za repku.
    Dovodit ce ocito samo bekove i jedno krilo i to su ona 2-3 igraca....ja bi jod stopera i napadaca ali ocito je da tu vide Ristu i Brodica.....
  • Captain America
    17.7k
    Rile je pao ove sezone, a i mehaničke ozljede su sve češće kod njega. Gazibegović je za ove novce top posao. On, Mensah, Hoxha, Čavlina, Brodić, uzet još jednog stopera i to je već posao.
  • Crni86
    3.8k
    sve stoji i slazem se sa svime i po snimkama decko izgleda kao top bek i da damo samo dva milijuna za njega to bi bilo vrhunski. Samo ko to planira kod nas? Jakir koji moze bit bivsi za dva mjeseca? Tajnica? Sve me strah da ce jos decka gurat da igra ljevog beka jer se lijevi bek nebu doveo…
  • Jaro
    7.4k
    platit manje nego što ćemo dobit za MohuBan

    Po vecini upisa ovdje, za Mohu bi se trebalo platiti da ode, a ti ocekujes da se dobije vise od 2 milje kolko je navodno izlazna klauzula Gazibegovicu... Na papiru, ovaj je pogodak - 23 godine, reprezentativac, 100 nastuoa u austrijskoj bundesligi, iskistvo eurolige, "domace" govorno podrucje... Jedino se nadam da nasi nisu procitali sekundarna pozicija LB pa da ga tamo salju...
    Naravno, ukoliko sve ovo nije tlapnja novinara.
    A kaj se tice Ristovskog, vidljiv je pad u formi, a bogme ga ne zaobilaze ni ove manje ozljede. Ubili covjeka s postavljanjem na stopera.
  • Orc123
    8.1k

    Sve jasno kolega. Svi dijelimo te strahove ali nadam se da ipak su toliko odgovorni prema klubu....
  • CastAway1986
    1.5k
    vjeruj mi da je ovo brutalan bek koji može pokriti i lijevu stranu! Dominantan u Sturmu već par sezona , standardno dobro igra i u klubu i reprezentaciji , izvodi slobodnjake i prekide samo meni ovo djeluje kao novinarska patka..Bio je blizu prelaska u HSV ljetos , pa se pisalo da će u RB Salzburg ako prodaju Dedica , Augsburg i Werder su se također zanimali.Inače je ponikao u akademiji Salzburga gdje nije odmah prepoznat pa je preko Lieferinga presao u Sturm
  • Ban
    698

    Meni na tih par kompilacija na YouTubeu izgleda ništa posebno.
  • Ban
    698

    Tebi vjerujem. Valjda bu dobar.
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    vjeruj mi da je ovo brutalan bek koji može pokriti i lijevu stranu!CastAway1986

    A sad sve ima smisla. Pa nece Moha nigdje nego Ljubu vracamo u vezu
  • CastAway1986
    1.5k
    Odbio je poziv Austrije jer je zelio samo za BIH da igra a znam da je u reprezentaciji par puta igrao lijevo umjesto Kolašinca ali opet puno bolje izgleda na prirodnoj desnoj strani
  • Zagi
    7.7k
    Stoper ili ne?

    Mauro treba biti prvi izbor na lijevom stoperu. Tu nema dileme. Perić iskusni backup.
    E sada desni i sada već kronično pitanje Boška.
    Nešto bolje igra, nakon priprema bi trebao biti još dosta bolji.
    Osloniti se na njega ili ne?

    Backup su KTC i Maxim. U pripremi Živković i Gurlica.
    Puno je to stopera na spisku.

    Možemo li se osloniti na Boleta ili ne?
  • Orc123
    8.1k
    Bosko se popravio malo ali uzorak je mali, tek jedna ili max 2 tekme. Treba uz njega jos jedan stoper pravi, vjerojatno ktc i rile a na ljeto bi ja napravio jednostavno smjenu generacije na stoperima i uz Perkovica, Boska, Maxa, zivkovica/gurlice dobeo jos jednog pravog iskusnog stopera. Stopera u najboljim igrackim godinama. KTC istice ugovor, Perica bi prodao....
    Edit: ne mogu vjerovat da smo bili toliko glupi i propustili Omeragica gotovo pa besplatno! Jedan od najglupljih poteza ikad! Gledao ga bas sad zadnju tekmu za Monteplier i on izgleda fantasticno, bas me odusevio. Ne mogu shvatiti zasto pobogu se nije izrealizirao ako je sve bilo dogovoreno i tko je u zadnji tren ga oznacio da nije za Dinamo! Taj je direktno ostetio klub za jedan veliki izlazni transfer!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions