• Zagi
    7.7k
    Ma ok , znam ja da ima "ostalih troškova" ohoho.
    Al ciljam da je to ipak malo prevelika cifra u odnosu na prvu momčad koja to sve ostalo hrani.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Koliko ja znam u normalnim klubovima su troškovi prve momčadi oko 2 trećine ukupnih troškova. To bi značilo da ako naša prva momčad sa premijama, stručnim stožerom itd košta 20 milijuna proračun bi nam trebao biti 30.

    Zato si sigurno u pravu da je ovo “ostalo” kod nas previše i prenapuhano.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Da se nadovezem. Da 200 "zaposlenih" ima u prosjeku 2000€ bruto dodes na cifru od 400k mjesecno ili 4.8m € godisnje

    Iz nekog osobnog iskustva firma u RH koja se bavi proizvodnjom xy proizvoda sa 200zaposlenih radi promet cca 40m€ godisnje

    Kome sluze tih 200 sam dragi Bog zna
  • Orc123
    8.1k
    Pa zar nije bilo receno da oko 30m eura trosimo na place?
  • deda
    32.7k
    Spomenuo ga je netko od forumaša jučer čini mi se.
  • Orc123
    8.1k
    Uff to je odlican bek, odlican!
  • BBBaranja
    2.5k

    Izgleda da Lesi aktivno čita forum :grin:
  • deda
    32.7k
    Čitaju svi, što ne bi i on.
  • Noel
    6.4k
    4 milje na transfermarktu. Za beka iz Sturma dosta visoka cijena. Kakav je jel ko pratio?
  • Mihaljević
    9.8k
    Au Gazibegović je top klasa bek! Dovodio sam ga redovno u FM u Dinamo! Čini mi se da je dobio poziv austrijske repke, ali se zahvalio i otišao igrati za Bosnu. Ovo je top igračina, valjda Lesički ne lupeta.
  • ZGBhoy
    1.7k
    da, jučer sam pitao dal bi in bio realan za nas a Lesi izgleda prati:lol:
  • CastAway1986
    1.5k
    Ja sam mislio da Sturm traži oko 5M za njega nisam znao da ima klauzulu..Inače Gazibegovic je odličan bek ,igra standardno dobro za Sturm , u njemu i Amaru Dedicu BIH ima dva beka za narednih deset i kusur godina..Ali predobro zvuči da bi bila istina
  • Crni86
    3.8k
    Super zvuci ovo za gazibegovica, ali to nam nije u top tri gorucih pozicija trenutno. Isto tak kaj to znaci za ristu? Klupa? Tranafer? Igrat ce stopera? Nek se rade potrude nac vise tog ljevog beka i ljevo krilo. Uz zdravog ristu i s moharamijem na klupi cemo prezivjet polusezonu, a novac treba usmjerit na prave pozicije.
  • Nino Bule
    13.8k
    Super zvuci ovo za gazibegovica, ali to nam nije u top tri gorucih pozicija trenutnoCrni86

    Bit ce kad moha ode na zimu, a i zadnja linija nam je najvece goruce pitanje. Oba beka i stoper nam trebaju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions