• Mr Anderson
    8.2k
    Previše površno gledate Brodića. Ovo što je odigrao u ovih 20 minuta je jako dobro, obzirom da se tek vratio. Na kažem da je kalibar za prvog napadača Dinama, ali za razliku od naših napadača dobro napada prostor, traži loptu i uvijek nađe način da ostane slobodan. Ili se nađe u šansi ili ju stbori suigračima. Istina, nije zabio, ali otkad je ušao Varaždin je stalno opasan. Kao opcija s klupe nama bi bio koristan.
  • Captain America
    17.7k
    Brodić nije igrao 2 mjeseca i sad nakon prvog poluvremena kritike. Varaždin je bez njega dao gol samo nama.

    Ko druga opcija koja će poput Bake ili sada Kuleta bez problema sjediti na klupi i ući kad zatreba je okej. Bolje on nego trutina Drmatore za milijun i pol godišnje.
  • Common Sense
    804
    Brodić je poboljšanje u odnosu na Emrelija i Drmića koju su, čini mi se, najbliže izlaznim vratim.
  • Peškaman
    4.4k
    Hoxha jako dobar u prvom poluvremenu protiv Rijeke.
  • sanjinlego
    3k
    Haha suditi igrača koji je danas odigrao 20 minuta i uz to koji nije igrao zbog ozljede jako dugo je po meni - ludo. Ne kažem da je “pojačanje” ali je idealan za utakmice kao jučer. Ima u sebi to nešto prgavo, zna namirisati situaciju, i pozdravljam dolazak.

    Gledate li Hoxhu kako muči Rijeku hehe?
  • Facke
    3.6k
    Kak zgleda Selahi nam dolazi! Same pitanje el vec sad na zimu ili v letu.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    hehe kako volim ove insajdere hehe

    Jel postoji sansa da se vrati tomecak ? Hehe

    Super si stari, mene bi bilo sram na tvom mjestu ovakve bljuvotine pisati
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    Ne znam je li pisao itko, ovaj Danilo Veiga mi je jedno vrijeme bio u fokusu kao naš potencijalni novi desni bek. Vidim da je večeras konačno startao, nakon one utakmice u Maksimiru kad ga je Sopić maknuo. Znam da je i relativno mlad, meni je imao ono " nešto ".
  • Mlađi referent
    12.3k
    Kak zgleda Selahi nam dolazi! Same pitanje el vec sad na zimu ili v letu.Facke

    Izvor
  • Facke
    3.6k


    Informacija pouzdanog izvora sa transfermarkta.
  • Jaro
    7.4k
    Hoxha jako dobar u prvom poluvremenu protiv RijekePeškaman

    Il gadno laze sofa ili subjektivni dojam - po njima najgori na terenu...
  • Noel
    6.4k
    Kakav je Xoxha nisam gledao utakmicu?
  • CastAway1986
    1.5k
    odakle ti da Selahi dolazi?
  • veselko tenžera
    2.1k
    upalio drugo baš da njega ispratim. Na početku par driblinga, nešto prošlo, nešto izgubio loptu, ali bez konkretnog učinka. Onda pola sata bez lopte, bijeg i super lob. Nije se nešto moglo vidjeti osim da se disciplinirano vraća i zatvara nazad. Rijeka stalno imala loptu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions