• Patak
    2.9k
    Koliko znam Klarić i Jozak ne idu u istu rečenicu nakon epizode u Legiji, kad mu je Klafurić "preuzeo" momčad.
  • Maximo
    523
    Kad vidim ovakvu igru...stvarno 5-6 igrača za otpis odmah
  • CastAway1986
    1.5k
    bojim se da ih je 10 minimum za otpis
  • Maximo
    523
    Haha...samo sve me strah kako se dovode igrači da če novih 10 bit i lošiji
  • austrijanac
    4.1k

    Poznavajuci Dinamo, novi igrač je Oddei
  • Keyser Soze
    10k
    Cijena prava sitnica, 2m€
  • Maximo
    523


    Haha, šalimo se ali kad petković ode na ljeto, jakir će vjerojatno iškeširat 5 milja za miereza i reć da je sad ušutkao sve one koji kažu da ne zna dovesti pravog igrača:D
  • Armagedon13
    959
    Što se sportskog direktora tiče pade mi na pamet Ogi Vukojević,radio je u imenjaku ima neko iskustvo
  • Orc123
    8.1k
    Gledam Brodica...3 prilike ciste i nije zabio....izgleda otuzno! Ako ce Jakir i na zimu birati ovakve igrace jao si ga nama...Boze dragi sto smo mi platili pola milje eura i to pred istek ugovora i onda ga ostavili na posudbi....katastrofa!
  • Maximo
    523
    Ovaj brodić isto talent,igra samo ako dobije loptu u noge u 16m ,a i onda 2 zicera u vjetar,jel možemo mi bar koje polu pojačanje dofurat
  • NitkoBitan
    17.6k
    Mierez ne vrijedi novce koje trazi Osijek. Brodic vrijedi onoliko koliko smo ga platili Varazdinu ali nadam se da je doveden da bude 2. ili 3. napadac. Veliki talent Bukvic nije pokazao nista, dapace spor je do bola a takvih imamo i previse u ekipi.
  • Nogo
    3.7k
    Brodić je uzet samo da ne ode u Rijeku, Osijek ili Hajduk. To se vidjelo odmah.
    Bolje dati 500k i rikverc nego da dođe na ljeto free.
  • Orc123
    8.1k
    Iskreno cak bi radje gledao Kuleta kao 3. Napadaca nego Brodica! Za 2. Napadaca nije sigurno...
    Isto tako mnogi ovdje su vec kupovali Bukvica nakon 3 dobre tekme i spominjali su cifre od 3m eura....rekao sam odmah da treba pricekati kako ce se nastaviti razvijati. Decko je talentiran ali treba jos puno zganaca pojesti da bi bio materijal za nas.
    Mierez jw konstanta i definitivno vrijedi 2-3m eura i nama bi legao ko budali samar jer je totalno drugaciji tip od napadaca koje imamo i jak je ko bik, a o trci da ne govorim i samim tim bi cak bio kompatibilan u paru sa Petkom u 442 ili 352...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions