• Mihaljević
    9.8k
    Hoću. Svaki trener koji ima bodovni plus iznad rivala i igra europsko proljeće imati će moju podršku. Nebitno to bio Kruno Jurčić, Arsene Wenger ili Igor Bišćan. Pozdrav za Dansku.
  • emilperska
    5.5k
    Ima trenerski mag sad 4 pobjede zaredom, 5 bez poraza..
    Ali ovo je jako jako loše. Tko god ga brani, neobranivo. Mi smo protiv Rudeša krali vrijeme i spašavali. Osijek i Astanu nas je Bog spasio, a Belupo jedino lakše dobili. Makar i tu bi svega bilo da je Strkalj pricekao cetvrtinu sekunde i da su poveli u onoj kaljuži..

    Jednostavno i dalje nema nikakvih mehanizama. Dojam je da se zajebavaju s njegovim treninzima.
    Ljubo, Moha, Mišić, Špikić sve do prije godinu dana starteri u LP, sad igraju najgori nogomet od kad su kod nas. Stoperska linija neuigrana, previse izrotirana i nestabilna. Nitko od juniora nije dobio priliku. Mi smo stvarno na putu da ovaj od nas slozi Goricu..

    Što se mene tice s ove dve pobjede do kraja bi dobio ocjenu dovolja uz poziv na sastanak da objasni svoju viziju za 2024.
  • LaznjakProsineckog
    661
    Meni je loše pod Jakirom ovo, trebamo novog trenera, nema dileme, ali uvijek se spasi u 90.oj minuti, neke na knap pobjede, itd itd. Nema on viziju, ta borba, trka, trlj mrlj, meni se to ne sviđa, nikad Dinamo tako nije igrao, Baturinu non stop seljaka s jedne pozicije na drugu, mehanizmi apsolutna nula, a najviše me zivcira kad on trazi "igrač koji radi razliku", prevedeno = želi igrača koji ce predriblat trojicu i metnut u rašlje svaku tekmu, ok Mbappeu izlazi ugovor na ljeto, možda ima njega na piku, iskočio mu je ma Wyscoutu, ta njegova nogometna vizija je rang Gorice, Osijeka, čak i Hajduka, to nije dostojno Dinama
  • Zagi
    7.6k
    Nema on viziju, ta borba, trka, trlj mrlj, meni se to ne sviđa, nikad Dinamo tako nije igraoLaznjakProsineckog

    Osim u doba najvećih uspjeha u recentnijoj povijesti.
    Kaj je drugo bila igra pod Bjelicom ako nije bila borba,trka + Olmo i Petko?
  • LaznjakProsineckog
    661
    Sa uigranim mehanizmima apsolutno podrzavam, zadnje tekme pod Jakirom, eo danas scena, Mišić ima loptu, ispred njega u lini s Rudešovom obranom s lijeva na desno - Ljubicic, Kule, Petko, Kaneko, Moha, podsjeća me na nemocni Hajduk kad su kao pokusavali neki pritisak radit, boli za oči... idemo po 2 pobjede i preslagivanje na zimu kako god
  • xavier
    12k
    Ja nemam ništa protiv borbe i trke...zapravo imam samo jedan problem. Ne vidim te elemente kod Dinama.
  • Droljo
    8k
    Kaj je drugo bila igra pod Bjelicom ako nije bila borba,trka + Olmo i Petko?Zagi

    Znao se i oršić pojaviti...
  • Noel
    6k
    Sve bi mu oprostio ako razmontiramo mitomane i mržnjom podemonjene vampire.
  • Zagi
    7.6k
    Vaha je uveo borbu i trku. Rezultati su se vidjeli vrlo brzo.
    Onda sezone i sezne glumljena Barcelone za jako, jako siromašne. Jalov i nikakav nogomet.

    Bjelica je uveo borbu i trku. Rezultati su se vidjeli jako brzo.

    Uvest će i Jakir. Potpuno je nerealno to očekivati prije pravih priprema.

    Ako ne bude valjalo ni nakon priprema, izgubiti će moje povjerenje.
    Do tada...
  • Zagi
    7.6k
    Oršić je pod borbom i trkom.
    Isto tako i Moro, Ademi itd.
  • Nolifer
    8.1k
    Sljedeća dva tjedna su ključna!
  • Praskaton
    2.3k
    je samo ako ne bude valjalo poslije priprema bojim se da ce biti kasno.
  • wolfgang14
    1.4k
    U zeznutoj smo situaciji. Ovi koji žele Jakirov odlazak, da bi se njihova želja ispunila, dinamo mora izgubit 1-2 utakmice i prosut dosta bodova, što bi osvajanje titule dovelo pod veliki upitnik. A ni ovo nije idealno jer ne izgleda dinamo ni približno dobro. A svi znamo dokle god Jakir jedva izvuče pobjedu kao protiv rudeša da neće dobit otkaz... Baš sranje situacija

    Ili loša igra i osvajanje bodova na jedvite jade
    Ili prosipanje bodova i novi trener

    ni jedno ni drugo ne izgleda dobro
  • LaznjakProsineckog
    661
    Ma za titulu se ja stvarno ne bojim, ma bolji smo od drugih za klasu, Hajduk smiješan, ni na euforiju nemogu više pobjeđivati u nizu, Rijeka je ok, al nije nam ni blizu, titulu osvajamo i da se igrači sami vode, toliko sam uvjeren i vjerujem u naše igrače, više me brine tko će nas vodit iduće ljeto u Europu, titulu osvajamo par kola prije kraja s pola snage
  • Ban
    698
    Kako nema mehanizama? Daj Mišiću loptu i napucavaj liniju (nerijetko i doslovno) od petorice naprijed. Ako igra Sučić, onda Mišić stoji naprijed u liniji. Evo vam ujedno i odgovor zašto Bulat kampira oko protivničkog šesnaesterca kad igra. Njegov je problem izgleda što je dovoljno bistar da upije trenerove upute pa se stvarno minimalno i miče sa te točke koja mu je zacrtana, tako da je sada završio na klupi zbog provođenja trenerova plana. Između petorice nazad i petorice naprijed jedno 20-25 metara praznog prostora kojeg preskačemo. Opasni smo kada nekog naprijed pogodimo u trepavicu i na pravoj nozi ili ako se igrom slučaja netko suprotno planu nađe u tom praznom prostoru, bilo driblingom ili nekakvim odbijancem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.