• Mihaljević
    9.8k
    Pobjeda protiv bijelih sigurna.
  • Ban
    698

    Ali Stojković nema ni neke predispozicije za kirlo. Njegova idealna zona je half-space. On je meni profilno najbliže nekoj DeBruyneovskoj desetki, ako bih ga već uspoređivao.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Najbolje da budemo ko Rudeš, promijenimo 3-4 trenera u sezoni i to bude nas spasilo.
  • Common Sense
    796
    Ha čuj, mnogi smatraju da je E. Ten Hag među najboljim trenerima na svijetu. A pogle na što mu liče rezultati i stanje u svlačionici... Što želim reći, nije svaki trener (bez obzira na to koliko dobar bio) za svaku ligu i za svaku ekipu.
  • Zagi
    7.6k
    Dobro @Ban
    Stojković nije
    Vidović nije
    Špika je ali kao da nije
    Marin je ... Marin
    Rukavina ne može (još)
    Šakota je u belupu
    Menala ne računamo

    Tko može?


    #kvalitetnaselekcija
  • Ban
    698

    Ja i dalje vjerujem da Rukavina može, ali džabe meni vjerovati ako mu ovaj ne da minute ni protiv Rudeša. Zapravo nisam razočaran ni Špikićem za razliku od mnogih ovdje.
  • Zagi
    7.6k
    Ma budi ozbiljan. Lovimo grdi minus. Kakav Rukavina, kad god uđe izgleda kao pionir.

    U nekim drugim sezonama ok, trpilo bi ga se na proljetnih +10. Ne može razvoj Rukavine biti ispred kluiba jebiga.
  • Noel
    6k
    Jakirović ima priliku u ove dvije utakmice do kraja sezone izborit proljeće u Europi i razbit mitomane na Maksimiru. Sa te dvije pobjede bi na kraju završio svoj jesenski mandat u vrlo dobroj atmosferi. Ali ,veliko ALI! Nakon utakmice sa Mitomanima bez obzira na rezultat mora se sjest i ozbiljno raspravit o njegovoj budućnosti na klupi Dinama. Da li je to čovjek koji može povest Dinamo u drugi dio sezone. Već će nam ove dvije utakmice pokazat konačni sud. Barem kaj se navijača tiče.
  • Ban
    698

    Kada ti umjesto Rukavine ulaze Marin i Emreli, mislim da Rukavina ne predstavlja relativno veći rizik.
  • Zagi
    7.6k
    Marin je u ovom trenutku miljama kvalitetniji igrač od Rukavine.
    Ali baš miljama.
  • Majki2111
    3.1k
    Kaj vidiš u Marinu?
  • Zagi
    7.6k
    Da je ovog trenutka bolji od Rukavine.
    Ništa više i ništa manje.

    U Rukavini vidim nažalost novog Marina , samo 3 sezone neiskusnijeg i malo bržeg.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    @Slavonski interpunkcijski znak pa ovaj frajer trola konstantno, čovječe shvati da si jedini koji podržavaš blefera, vidjet ćemo hoćeš li tako podržati i njegovog nasljednika koji stiže prije nego očekuješ :kiss:
  • Noel
    6k
    Ni jedan ni drugi nisu igrači za Dinamo. Ajde možda sam prestrog prema Rukavini nije dobio dosta minuta za pokazat nešto. Al svejedno i jedan i drugi nemaju kaj radit u Dinamu nakon zimskog prijelaznog roka.
  • Zagi
    7.6k
    čovječe shvati da si jedini koji podržavaš bleferaKujtim Shalla

    nije
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.